logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Animatorka filmów fabularnych przedstawia pingwiny G&G w krótkim wideo

  PR 11.11.2022, przeczytano 376 razy
ilustracjastrzałka

G&G, marka premium dostarczająca materiały eksploatacyjne i rozwiązania w zakresie druku na najwyższym poziomie nawiązała współpracę z byłą animatorka Disneya, która w krótkim wideo ożywiła pingwiny - maskotki G&G.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/animatorka-filmow-fabularnych-przedstawia-pingwiny-gandg-w-krotkim-wideo,397935,artykul.html

Marka G&G od blisko 20 lat korzysta z wizerunku pingwinów w swoich projektach promocyjnych oraz na opakowaniach. Według Erica Zhanga, dyrektora generalnego Ninestar Image, kierownictwo spółki przekonało się o wpływie zmian klimatycznych na pingwina cesarskiego podczas wizyty na Antarktydzie w 2003 roku. Jej liderzy byli pod ogromnym wrażeniem siły woli tych stworzeń, które muszą walczyć o przetrwanie w trudnych warunkach.

- Obserwując kruchość środowiska, przypomnieliśmy sobie jako liderzy, że G&G również musi być solidna i odporna - powiedział Zhang. - Jako przedstawiciele G&G zawsze podejmujemy inicjatywę, aby sprostać naszej społecznej odpowiedzialności biznesu. Ustaliliśmy, że oferowane produkty muszą być przyjazne dla środowiska i dlatego zawsze staramy się wytyczać drogę do ekologicznego i niskoemisyjnego zrównoważonego rozwoju.

Po powrocie do Chin grupa G&G kontynuuje darowizny na rzecz World Wildlife Fund, aby pomóc w ochronie naturalnej przyrody na naszej planecie.

- Dlatego też pingwin cesarski stał się maskotką produktów G&G - dodał Zhang. - Pozostajemy proekologiczni poprzez różne działania na rzecz środowiska, w tym kampanię G&G Go Green.

Nowy animowany film krótkometrażowy przedstawia dwa pingwiny wracające z wakacji na Antarktydzie - Grega i Grace (na zdjęciu), o inicjałach G i G, które zostały tak nazwane od marki G&G. Sympatyczny pingwin cesarski wkracza do akcji, aby ratować sytuację, gdy dochodzi do konfliktu o wydrukowanie wspomnień z wakacji.

Animatorka Lily Dell stwierdziła: - Praca z G&G i ich pingwinami była wspaniałym doświadczeniem”. Dell pracowała przy sequelach Disneya dla „Króla Lwa”, „Kopciuszka”, „Księgi Dżungli”, „Brata Niedźwiedzia” oraz „Lilo i Sticha”. „Udostępnienie historii pingwinów cesarskich, Grega i Grace, było fantastyczną zabawą - dodała. - Jest jeszcze wiele innych historii, które moglibyśmy odtworzyć. Liczę na to, że będziemy mogli kontynuować współpracę z G&G.

Źródło: G&G

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trwa budowa nowej siedziby Stora Enso
W stolicy Finlandii – Helsinkach trwa budowa nowej siedziby Stora Enso – Katajanokan Laituri. Zaplanowany do oddania latem 2024 roku budynek będzie wykonany m.in. z drewnianych elementów konstrukcyjnych Sylva, wytwarzanych przez tę firmę. Jak podkreśla Stora Enso, jej nowa siedziba będzie obiektem przełomowym w kontekście zrównoważonego, przyjaznego dla...
Super-Wide Digital inwestuje w ploter sublimacyjny Avinci
Brytyjska drukarnia Super-Wide Digital (SWD) z Lancashire wzbogaciła w ostatnim czasie swój park sprzętowy o drugą maszynę z oferty firmy Agfa. W ślad za zakupionym kilka lat temu hybrydowym ploterem inkjetowym Jeti Tauro H3300 LED, tym razem zdecydowała się na urządzenie bazujące na technologii sublimacyjnej – Avinci CX3200. Jak podkreśla kierownictwo SWD, będzie ono w...
Supraprint przyspiesza dzięki nowym ploterom do cięcia etykiet Grafmasz
Pruszkowska drukarnia Supraprint jest obecna na rynku już prawie 25 lat.  Podstawą jej działalności jest druk cyfrowy i wielkoformatowy na różnorodnych materiałach wykorzystywanych w reklamie od niewielkich etykiet produktowych do banerów reklamowych XXL. Oferta drukarni obejmuje także pełną obróbkę introligatorską.
Canon, Fiery i Duplo zaprezentują automatyczny proces druku
Canon zaprasza na prezentację najnowszego urządzenia imagePRESS V1350 do druku produkcyjnego! 18 i 19 kwietnia w warszawskiej siedzibie producenta będzie można zobaczyć imagePRESS V1350 wyróżniający się drukiem o prędkości aż 135 stron na minutę i możliwości druku na mediach o gramaturze do 500 g/m2. Razem z nim zaprezentowane zostaną rozwiązania firm partnerskich:...
Fujifilm Revoria Press PC1120 w drukarni Gomeo z Krakowa
Firma DKS, od lat dostarczająca najnowsze rozwiązania technologiczne dla branż poligraficznej, reklamowej, CAD&GIS oraz biurowej, będąca dystrybutorem urządzeń m.in. Fujifilm dostarczyła pierwszą ze swojej oferty cyfrową maszynę przemysłową tego producenta - Revoria Press PC1120 - do drukarni Gomeo z Krakowa. Tym samym, ta licząca sobie ponad 12 lat działalności drukarnia,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764