Kraków, Wielicka: Drukarz wielkoformatowy

13.12.2021
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1010

Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą drukarnią wielkoformatową z własną pracownią. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od projektu, przez produkcje, po montaż.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: drukarz wielkoformatowy

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie plików do druku
- obsługa maszyn solwent, lateks, UV

Wymagania:
- znajomość programów graficznych
- samodzielność
- systematyczność
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Zapewniamy
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
- ciekawą i nieszablonową pracę

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres email.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarz-wielkoformatowy%2C-krakow%2C-wielicka,85575,ogloszenie.html

Ofertę złożył: DARCODN
Telefon: 791846633
Kontakt: Dariusz

e-mail: biuro@nkstudio.pl

Konto DARCODN nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Krakow: Pracownik Studia Reklamy (Dam pracę)
termin: 12.12.2019 20:00

Kraków, Wielicka - więcej ofert

  • Kraków, Wielicka: Dam pracę (2)

  • Kraków, Wielicka: Szukam pracy (0)

  • Kraków, Wielicka: Sprzedam (0)

  • Kraków, Wielicka: Kupię (0)

  • Kraków, Wielicka: Dam zlecenie (0)

  • Kraków, Wielicka: Przyjmę zlecenie (0)

  • Kraków, Wielicka: Różności (0)

  • Kraków, Wielicka: Oferty Last minute (0)

  • Kraków, Wielicka: Zamówienia publiczne (0)