logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Producenci materiałów i mediów

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: Producent folii samoprzylepnych, folii do piaskowania, folii transferowych i ochronnych oraz mediów ploterowych marki ASLAN

http://www.aslan-schwarz.com | Dodano: 24.06.2002, Wejść: 5677 Ocena:  4  (3 gł.) Szczegóły Komentarze (1)
Opis: Kanadyjski producent gotowych podłoży banerowych Banana Banner oferowanych z roli, z wykończoną i zaoczkowaną krawędzią i przystosowanych do sitorduku oraz aplikacji standardowych folii samoprzylepnych. Podłożna dostępne są w kilku kolorach i szerokościach rolek.

http://www.bananabanner.net | Dodano: 02.03.2018, Wejść: 1547
Opis: Strona producenta folii Grafitack i Graficast oraz mediów ploterowych Grafiprint

http://www.grafityp.com/ | Dodano: 21.01.2002, Wejść: 5972
Opis: IKONOS to pierwszy i jedyny, polski producent materiałów do druku wielkoformatowego. Linia produkcyjna zlokalizowana jest w Opolu, gdzie znajduje się także siedziba firmy. Od ponad 25 lat oferta kierowana jest do branży poligraficznej ze szczególnym uwzględnieniem druku wielkoformatowego. Producent korzysta z europejskich surowców i posiada certyfikaty Eco i PZH. W ofercie: platforma B2B, doradztwo, mobilni eksperci i serwis, dział profilowania, szkolenia i warsztaty, usługa przelewania, usługa cięcia płyt na gotowe formatki, usługa docinania rolek.

http://www.ikonos.pl | Dodano: 09.03.2012, Wejść: 2228
Opis: Producent m.in. materiałów do produkcji reklam (folie, media ploterowe, laminaty) i sitodruku.

http://www.mactac.com | Dodano: 17.01.2003, Wejść: 4095
Opis: Neschen Coating GmbH, niemiecki producent powlekanych mediów samoprzylepnych i podłoży do druku cyfrowego, oferuje również maszyny do obróbki materiałów i systemy prezentacji. Oferta produktów graficznych obejmuje zarówno folie wykończeniowe, ochronne i montażowe, jak i nośniki drukarskie, do zastosowań w druku cyfrowym, aranżacji i dekoracji wnętrz oraz w reklamie, a także laminatory i systemy prezentacyjne. Neschen oferuje także rozwiązania dla przemysłu, medycyny czy sektora bibliotecznego.

http://www.neschen.de | Dodano: 02.03.2018, Wejść: 1552
Opis: Producent folii i materiałów marki Oracal.

http://www.orafol.com | Dodano: 04.07.2002, Wejść: 3431
Opis: Producent farb oraz pigmentów dla poligrafii, dostawca materiałów poligraficznych i usług na rynki opakowań, wydawnictw, powłok, tworzyw sztucznych, kosmetyków i na inne rynki przemysłowe. Posiada ponad 300 zakładów na całym świecie, które świadczą usługi na rzecz lokalnych klientów mając na uwadze perspektywę globalną. Sun Chemical jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC (dawniej Dainippon Ink and Chemicals). Firma rozwijała się również w drodze przejmowania innych firm i marek, np. Coates Lorilleux, HARTMANN, Grafisk Faerg, Usher Walker, Gibbon, Prisma, Swale.

http://www.sunchemical.com.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1635
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764