logo
ZASOBNIK

DTG, hafciarki, zdobienie tekstyliów

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: Hafciarki oraz maszyny do druku bezpośredniego na odzieży oraz tekstyliach. W ofercie m.in. drukarki DTG Kornit Digital i Polyprint, farby Dupont, hafciarki Melco i SWF. Firma jest częścią skandynawskiej grupy firm SCANTIMA, związanej z szeroko pojmowaną branżą szwalniczą. Grupa prowadzi działalność handlową, serwisową i doradczą w zakresie przemysłowego szycia i zdobienia tekstyliów

http://www.amatec.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść:  2036 
Opis: EMB Systems specjalizuje się w szeroko pojętym zdobieniu odzieży, szyciu, hafciarstwie i w technologiach nadruku. Prowadzi jednocześnie dwa równoległe działy: sprzedaży i produkcji. W ofercie drukarki do koszulek, hafciarki, prasy termotransferowe i materiały do termotransferu, maszyny do sitodruku, materiały i sprzęt do sublimacji.

http://www.embsystems.com.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść:  2019 
Opis: Haftex oferuje hafciarki komputerowe Richpeace. Oferta obejmuję również innego rodzaju maszyny zdobiącę odzież takie jak dżetownice, pikowarki, lasery, coling, tuft. Specjalnie dla branży reklamowej firma przygotowała serię maszyn TC przeznaczonych do haftu na wyrobach gotowych taki jak t-shirt, czapki, polary, odzież robocza, wykroje.

http://www.haftex.com | Dodano: 19.02.2012, Wejść:  3984 
Opis: Irmek DTG zajmuje się sprzedażą drukarek DTG i akcesoriów związanych z drukiem DTG, w szczególności atramentów marki Firebird. Zapewnia fachowe doradztwo oraz serwis.

http://www.irmek-dtg.com | Dodano: 13.04.2014, Wejść:  2705 
Opis: Firma istnieje na rynku tkanin od 2002 roku. Zajmuje się importem, eksportem oraz sprzedażą tkanin odbiorcom hurtowym oraz detalicznym. W ofercie m.in. tkaniny i dzianiny z przeznaczeniem do druku ekosolwentowego, sublimacyjnego, cyfrowego (DTG), lateksowego, UV.

http://www.joker.info.pl/ | Dodano: 02.03.2018, Wejść:  2032 
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone