logo
ZASOBNIK

Strony o reklamie i poligrafii

Opis: Opt Lasers oferuje grawerujące głowice laserowe o mocy od 2 do 12 W. Głowice można adaptować do niemal dowolnego urządzenia CNC zwiększając tym samym jego możliwości. Oprócz tego posiadamy różnego rodzaju akcesoria do laserów CNC - moduły chłodzące, kontrolery temperatury, zwierciadła, optyka asferyczna, diody, światłowody, kolimatory, zasilacze i inne

http://optlasers.com | Dodano: 14.12.2018, Wejść:  25 
Kategoria: Dostawcy CNC - grawerki, frezarki, urządzenia laserowe
Opis: Budowanie tożsamości marki (branding), kreacja graficzna, logo, gadżety reklamowe, poligrafia, prezentacje, projektowanie stron www, fotografia reklamowa, …

http://aidea.pl | Dodano: 13.12.2018, Wejść:  35 
Kategoria: Usługi - Różne Agencje reklamowe
Opis: Druk wielkoformatowy, banery, naklejki, folie OWV, siatki, druk UV Mutoh 426 UF, druk 3d. Grawerujemy laserem co2 i fibrowym. Produkujemy stalowe tablice do formatu 600x300mm. Znakujemy gadżety, części maszyn. Produkujemy tabliczki znamionowe z laminatów i metali.

http://drukujkolorowo.pl | Dodano: 02.12.2018, Wejść:  148 
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP Druk wielkoformatowy
Opis: Zajmujemy się spawaniem i montażem konstrukcji stalowych i aluminiowych. Firma wykonuje konstrukcje reklamowe, ale także inne obiekty użytkowe - konstrukcje pod schody, wiaty, pawilony, antresole, oferuje także usługi cięcia i spawania rur. Nie zajmujemy się projektowaniem, lecz oferujemy swoje doradztwo.

https://konstrukcjewarszawa.pl | Dodano: 13.11.2018, Wejść:  400 
Kategoria: Usługi - Reklama wizualna Różne
Opis: Studio Marki BrandSoul to agencja reklamowa, nastawiona na kompleksowe wsparcie firm z sektora MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa), w zakresie brandingu, marketingu, zarządzania, sprzedaży i public relations.

http://www.brandsoul.pl | Dodano: 11.11.2018, Wejść:  343 
Kategoria: Usługi - Różne Marketing, PR
Opis: Oprócz produkcji mebli metalowych, firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla poligrafii - produkuje kabiny świetlne, których zgodność z normami ISO potwierdza ceryfikat FOGRA.

https://lettero.com.pl | Dodano: 09.11.2018, Wejść:  399 
Kategoria: Dostawcy Sprzęt dla grafika, DTP, pre-press
Opis: Blog o logo, znakach, identyfikacji wizualnej i brandingu. Autor - Krzysztof Karaś - ma również do czynienia z marketingiem, głównie internetowym, ale także tym tradycyjnym .Na prowadzonym blogu dokonuje analiz różnych działań związanych z grafiką i brandingiem oraz ich wpływem na postrzeganie marek.

https://brandingmonitor.pl | Dodano: 05.11.2018, Wejść:  535 
Kategoria: Wiedza Blogosfera
Opis: eDrukland.pl to internetowa wersja drukarni Drukland, która po 20 latach działalności postanowiła otworzyć się na rynek druku online.

https://edrukland.pl | Dodano: 02.11.2018, Wejść:  715  Ocena:  8  (2 gł.) Szczegóły
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP Drukarnie internetowe
Opis: Serwis użytkowników: porady, artykuły, galerie, blogi na temat zastosowania produktów Corela (d. Designer.com)

https://community.coreldraw.com | Dodano: 28.10.2018, Wejść:  514 
Kategoria: Wiedza
Opis: W ofercie m.in. druk wielkoformatowy, cyfrowy, offsetowy i sitodruk, a także słupy reklamowe, słupy ogłoszeniowe podświetlane, obrotowe, delty, banery, bilbordy, słupy, wynajem powierzchni reklamowych, ścian. RE MEDIA agencja interaktywna i PR to firma z dwudziestoletnią tradycją, ale jednocześnie stawiająca na nowoczesne rozwiązania w dziedzinie reklamy, marketingu, budowania wizerunku w sieci i współczesnych mediach. Nasze kluczowe usługi to studio graficzne, studio fotograficzne, projektowanie i pozycjonowanie stron w Google, Adwords, social media, public relations. Organizacja imprez i eventów, konferencji i szkoleń, wyjazdy firmowe i integracyjne - to również leży w zakresie działania naszej firmy.

http://www.remedia.pl | Dodano: 22.10.2018, Wejść:  587 
Kategoria: Usługi - Różne Full-service
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone