logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Strony o reklamie i poligrafii

Opis: W ofercie: strony www, aplikacje webowe, aplikacje mobilne, strategia, branding, marketing internetowy, animacje

https://kreatik.pl/ | Dodano: 13.02.2019, Wejść:  61 
Kategoria: Usługi - Różne Reklama i marketing w Internecie
Opis: Jesteśmy producentem reklamy wielkoformatowej. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów. Na rynku jesteśmy od 1994 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo min. reklamy świetlne takie jak kasetony czy litery, szyldy i tablice reklamowe zarówno w wersji płaskiej jak i trójwymiarowe, folie do oklejania szyb i innych powierzchni i wiele innych. Świadczymy również usługi z zakresu oklejania szyb, montażu reklam. Kompleksowo obsługujemy billboardy od postawienia konstrukcji, przez druk plakatów i ich wyklejanie.

http://studiobeem.pl | Dodano: 12.02.2019, Wejść:  98 
Kategoria: Usługi - Reklama wizualna
Opis: Studio 130 m2 powierzchni typu open space, wysokość 3,5m, odejście od tła 12,5 m, Cyklorama, Garderoba, Stanowisko do wizażu ze specjalistycznym oświetleniem do makijażu. Aneks kuchenny (ekspres, lodówka, zlewozmywak). Magazyn na sprzęt. Łazienka z toaletą i prysznicem.

http://studioprzyparku.pl | Dodano: 07.02.2019, Wejść:  118 
Kategoria: Usługi - Różne Fotografia, film
Opis: Sklep internetowy z klipartami wektorowymi: kliparty nagrobne, ornamenty wektorowe, kliparty tematyczne

http://vectorclipart.eu/ | Dodano: 28.01.2019, Wejść:  256 
Kategoria: Oprogramowanie Kliparty wektorowe
Opis: Zajmujemy się kompleksową organizacją kampanii reklamowych na terenie całej Polski. W swojej ofercie posiadamy przeszło 17 000 powierzchni reklamowych. Są to głównie billboardy EURO12 i EURO18, ale też citylight czy wielki format.

http://www.znajdzreklame.pl | Dodano: 25.01.2019, Wejść:  224 
Kategoria: Usługi - Różne Outdoor
Opis: Specjalizujemy się w produkcji artykułów POS (m.in. listwy reklamowe, stopery, stripy) oraz wyrobów z plexi takich jak - stojaki, kieszenie na ulotki, cenówki, ekspozytory z plexi, pojemniki, tabliczki przydrzwiowe oraz wielu innych produktów na zamówienie. Od 1999r. sukcesywnie rozwijamy nasz park maszynowy który pozwala nam na kompleksową produkcje zarówno standardowych artykułów reklamowych jak i indywidualnych rozwiązań łącznie z prototypami.

http://pos-solution.pl | Dodano: 18.01.2019, Wejść:  230 
Kategoria: Dostawcy Systemy wystawiennicze, POS
Opis: Projektowanie logotypów i identyfikacji wizualnej. Firma oferuje foldery reklamowe, gadżety, strony www, kalendarze, oklejanie samochodów i witryn sklepowych, stoisk, biur, a także szyldy, logo ze styroduru, tablice, dibond.

http://artactive.pl | Dodano: 04.01.2019, Wejść:  353 
Kategoria: Usługi - Reklama wizualna
Opis: Branding (projektowanie nazwy, logo, key visuale, druki firmowe), UX/UI (testy, specyfikacje, design doświadczeń, projekty interfejsu), design (strony internetowe i aplikacje, development, ikony aplikacji mobilnych), komunikacja (badania i analizy sytuacji, koncepcje opowieści firmowej, teksty reklamowe i wizerunkowe), konsultacje

http://holysheep.co | Dodano: 02.01.2019, Wejść:  448 
Kategoria: Usługi - Różne Projektowanie graficzne
Opis: Siostrzany projekt Wikipedii stanowiący repozytorium ponad 50 milionów plików graficznych i multimediów (filmy, dźwięki) udostępnianych na zasadach bezpłatnych, wolnych licencji takich jak CC-BY-SA lub GFDL. Warunki wykorzystania prac obejmują m.in. podanie źródła i autora oraz zachowanie tej samej wolnej licencji dla dzieł pochodnych.

https://commons.wikimedia.org | Dodano: 01.01.2019, Wejść:  422 
Kategoria: Oprogramowanie Banki zdjęć i wideo
Opis: Nie wszyscy pamiętają, że Flickr to nie tylko internetowa galeria umożliwiająca przeglądanie zdjęć. Wielu autorów udostępnia swoje prace do bezpłatnego użytku, także komercyjnego, na zasadach różnych odmian licencji Creative Commons. Ich przegląd znajdziecie pod tym adresem.

https://www.flickr.com/creativecommons | Dodano: 01.01.2019, Wejść:  341 
Kategoria: Oprogramowanie Banki zdjęć i wideo
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764