logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

cala Polska: Reklama wielkogabarytowa obracana wiatrem

19.12.2019
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 674

Witam
Poszukuje wykonawcy reklamy wielkogabarytowej w formie kapsla. Reklama ma obracac sie pod wplywem wiejacego wiatru. Interesuje mnie rowniez cala konstrukcja na ktorej bedzie osadzona reklama. Konstrukcja musi byc zaprojektowana przez uprawniona osobe wraz z dokumentacja i odpowiednimi pieczatkami. Reklama ma byc podswietlana. Technika dowolna, mysle o licu napinanym. Reklama podswietlana diodami LED.
Reklama w formie dwoch kapsli umieszczonych tylem do siebie na odpowiedniej konstrukcji. Wycena na dwie opcje. 1. Kapsle wysokosci 400cm, 2. Kapsle wysokosci 300 cm. Podane wymiary samych kapsli.
Prosze tylko o oferty zwiazane z tym zapytaniem. Wszelkie inne beda trafialy do spamu. Prosze o kontakt wykonawcow, podwykonawcom dziekuje. Ofery prosze przeslac na adres: lunlazar@gmail.com


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reklama-wielkogabarytowa-obracana-wiatrem%2C-cala-polska,78760,ogloszenie.html

https://zapodaj.net/d6979b1577035.jpg.html
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: lunlazar
Kontakt: Jvdb

e-mail: lunlazar@gmail.com

Konto lunlazar nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764