logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Robert Lewandowski: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 87
Nowa kampania Huawei promująca sklep Appgallery

90 dni darmowej muzyki w aplikacji Empik Music i rabaty w aplikacjach iTaxi, Hop.City i Traficar to elementy nowej kampanii Huawei promującej autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery. Kampania 360 stopni, która ruszyła 1 lipca i potrwa przez cały miesiąc, prowadzona będzie w telewizji i kanałach digital – w tych ostatnich z udziałem Roberta Lewandowskiego, ambasadora marki w Europie.

01.07.2020 | przeczytano: 175 razy
Jak influencerzy przeszli test na COVID-19?

MediaCom Warszawa zrealizował w czasie pandemii najnowszą falę badania Influence Power Index (IPI). Czy i jak zmienił się wizerunek influencerów podczas epidemii koronawirusa? Szukając odpowiedzi na to pytanie, twórcy wyodrębnili dodatkowy wskaźnik – COVID Index. Według najnowszych danych Robert Lewandowski istotnie umocnił swoją już wysoką pozycję, na drugim biegunie znaleźli się m.in. Maffashion i Patryk Vega, którzy odnotowali spadki w wielu badanych wymiarach wizerunkowych.

19.06.2020 | przeczytano: 350 razy

Bohaterami kampanii będą nowe smartfony oparte na ekosystemie marki, Huawei Mobile Services, a obok nich – oferty specjalne dla użytkowników aplikacji pobranych z Huawei AppGallery, dedykowane smartfonom z HMS. Kampania obejmie promocję w telewizji i w radiu, a także działania digital i PR.

05.06.2020 | przeczytano: 328 razy

Jak pokazują badania przeprowadzone dla marki Head & Shoulders, Polacy w czasie pandemii znacznie ograniczyli ruch (59 proc.). Zdecydowana większość z nich deklaruje, że motywacją do powrotu do formy są  inni ludzie (75 proc.), których towarzystwa na co dzień brakuje z powodu ograniczeń wprowadzonych w czasie pandemii (72 proc.). Dlatego, w czasie odmrażania gospodarki i stopniowego wychodzenia z ograniczeń narodowej kwarantanny, Head & Shoulders zachęca Polaków do codziennej, wspólnej gimnastyki porannej w ramach akcji „Zacznij dzień z czystą głową”. Równolegle marka wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem wspiera potrzebujących w czasie pandemii.

19.05.2020 | przeczytano: 347 razy

Huawei zaprezentował właśnie wyjątkową kampanię z udziałem ambasadora marki Roberta Lewandowskiego, w której jest on nie tylko bohaterem filmów promujących najnowszy flagowy smartfon Huawei P40 Pro, ale także ich autorem. Filmy - nagrane przez Roberta Lewandowskiego samodzielnie, w domu, bez udziału ekipy filmowej zwykle obecnej na planie w takich sytuacjach, zostały nakręcone kamerą smartfona Huawei P40 Pro. To lider światowego rankingu fotografii mobilnej DxOMark, nagrodzony także prestiżową nagrodą TIPA Awards 2020.

28.04.2020 | przeczytano: 285 razy

Influencerzy  w naszym kraju już po raz kolejny pokazują siłę polskiego Internetu i angażują się w kolejną akcję społeczną. Tym razem zachęcają swoich fanów, aby pozostali w domach w czasie epidemii koronawirusa.

20.03.2020 | przeczytano: 320 razy
„Kosmiczny wykop” – zapowiedź kreskówki z Robertem Lewandowskim

Jesienią na antenie TVN i Siódemki, a także w Playerze zadebiutuje pierwsza animacja z międzynarodową gwiazdą piłki nożnej – Robertem Lewandowskim – w roli głównej! Zapraszamy na mały przedsmak tego, co we wrześniu na ekranie. Pierwszy zwiastun kreskówki jest już dostępny!  

16.03.2020 | przeczytano: 232 razy
5. edycja kampanii „Bądź kumplem, nie dokuczaj”: podsumowanie

Scenariusze lekcji, przewodnik dla nauczycieli, porady dla dzieci oraz cykl sesji pytań i odpowiedzi – zakończyła się kolejna edycja kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. W tym roku jej ambasadorem został piłkarz Robert Lewandowski. Akcja pod patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji i Rzecznika Praw Dziecka miała na celu wspieranie pozytywnych postaw i koleżeńskich zachowań.

19.12.2019 | przeczytano: 370 razy
Raport Cartoon Network: Koleżeńskie zachowania wśród dzieci

Czym dla polskich dzieci jest życzliwość? Które z miłych gestów są najbardziej wartościowe? Kto inspiruje najmłodszych do dobrych zachowań? Cartoon Network prezentuje raport „Koleżeńskie zachowania wśród dzieci”, który jest częścią kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. W tym roku ambasadorem akcji został Robert Lewandowski.

04.12.2019 | przeczytano: 309 razy
Regionalna kampania Huawei

Na przełomie listopada i grudnia ruszyła kampania regionalna dla Huawei pod hasłem „The most powerful story is you”. Za pomysł kreatywny oraz realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Havas Warsaw.

04.12.2019 | przeczytano: 311 razy
1 2 3
Strona 1/9 (artykułów: 87)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764