logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Unidruk: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 8
Cyfrowa maszyna Konica Minolta Accurio Label 190 w drukarni Unidruk

Accurio Label 190 - cyfrowa maszyna do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet w trybie rolowym została w ostatnim czasie uruchomiona w firmie Unidruk z Krakowa. Nowa usługa - związana z cyfrową produkcją etykiet tej prężnie działającej drukarni, dotychczas bazującej na szeroko pojętym akcydensie - adresowana jest do drukarń fleksograficznych, realizujących wysokie nakłady oraz do firm czy instytucji, zainteresowanych krótkimi seriami etykiet i naklejek.

13.09.2019 | przeczytano: 630 razy

Wrocławska firma Zinart Systemy Graficzne od kilku miesięcy reprezentuje w Polsce w ramach wyłączności Morgana Systems – brytyjskiego producenta wysokiej jakości urządzeń introligatorskich. Jej duża aktywność na rodzimym rynku, zaznaczona m.in. poprzez udział z własnym stoiskiem w tegorocznych targach Poligrafia w Poznaniu czy też obecność na Letniej Konferencji Poligraficznej w Krynicy Morskiej, zaowocowała sukcesami w sprzedaży. Od zakończenia kwietniowych targów w Poznaniu firma Zinart dostarczyła już trzynaście urządzeń Morgana, które trafiły do drukarń z całej Polski reprezentujących różne profile działalności. Najświeższa instalacja to uruchomiona w połowie września w drukarni Grafprint w Sosnowcu automatyczna wycinarka wizytówek, kart pocztowych, zaproszeń, menu itp. – CardExtraPlus.

28.09.2011 | przeczytano: 1621 razy

PrintManager.JDF to kolejna inwestycja prężnie działającej od wielu już lat krakowskiej drukarni Unidruk. Po inwestycjach w maszyny offsetowe i cyfrowe – bo takim parkiem maszynowym dysponuje obecnie to przedsiębiorstwo poligraficzne - jej właściciel doszedł do wniosku, że aby móc sprawnie obsługiwać ciągle rosnącą liczbę klientów musi, oprócz zaplecza sprzętowego, posiadać dobre narzędzie, które uporządkuje pracę w drukarni. Inwestycja w system do zarządzania przedsiębiorstwem wpisała się więc doskonale - jak inne przed nią - w strategię działania firmy, ale przede wszystkim umożliwiła realizację zleceń w możliwie najkrótszym czasie, z gwarancją wysokiej jakości oraz dobrej ceny. PrintManager.JDF firmy Infosystems SA ma przede wszystkim usprawnić przebiegające w firmie procesy, ale również znacząco poprawić produktywność rozbudowanego parku maszynowego drukarni.

06.03.2011 | przeczytano: 3621 razy
System Duplo 5000 w drukarni Unidruk

System do broszurowania Duplo 5000 to kolejna już inwestycja krakowskiej drukarni Unidruk. Zakup ten - po niedawnej inwestycji w cyfrowe urządzenia drukujące, która pojawiły się w zakładzie obok ośmiu pracujących tu maszyn offsetowych - ma umożliwić realizację zleceń w możliwie najkrótszym czasie, z gwarancją wysokiej jakości oraz dobrej ceny.

06.08.2009 | przeczytano: 3213 razy
Perfekcyjne wykańczanie z Duplo Polska na targach Poligrafia 2009

„Wykończymy Cię perfekcyjnie” – pod takim hasłem swoją ofertę podczas tegorocznej edycji targów Poligrafia, które odbywały się w Poznaniu od 21 do 24 kwietnia, prezentowała firma Duplo Polska.

18.05.2009 | przeczytano: 891 razy
Instalacje firmy Digital System w drukarni Unidruk

Inwestycje, jakie mają miejsce w ostatnim czasie w krakowskiej drukarni Unidruk, nie tylko doskonale wpisują się w strategię działania tej firmy, ale przede wszystkim umożliwiają realizację zleceń w możliwie najkrótszym czasie, z gwarancją wysokiej jakości oraz dobrej ceny.

26.02.2009 | przeczytano: 2857 razy
Sakurai dla książek

Dwukolorowa, półformatowa maszyna Sakurai rozpoczęła pracę w drukarni Uni-Druk z podpoznańskiego Lubonia. Zakład specjalizuje się od lat w produkcji książek, choć można tu również zamówić katalogi, broszury, czasopisma, biuletyny, foldery, informatory i inne druki reklamowe.

06.11.2007 | przeczytano: 488 razy
Krajarki Perfecta w polskich drukarniach

W ostatnim czasie firma Avargraf sprzedała do rodzimych zakładów poligraficznych kilka krajarek firmy Perfecta. Zakupiły ją drukarnie: Print z Pruszkowa, No Problems z Warszawy oraz Unidruk i Poligrafia Inspektoratu Salezjańskiego z Krakowa.

08.10.2006 | przeczytano: 2705 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 8)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764