logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

personalizacja: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 303
Naukowcy pracują nad reklamą dopasowaną do osobowości

Najnowsze badania przeprowadzone przez zespół naukowców z Uniwersytetu SWPS we współpracy z twórcami platformy programatycznej AdFusion otwierają nowe możliwości dla branży reklamowej, ukazując korzyści płynące z reklamy profilowanej pod kątem cech osobowości.

09.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 219 razy
 SEMbook 2024 – najnowsze trendy w SEO i PPC

Jak osiągać cele marketingowe, gdy warunki dyktuje AI, automatyzacja i personalizacja stają się standardem, a algorytmy wyszukiwarek aktualizują się w zawrotnym tempie? Nowy trendbook Grupy Roboczej SEM IAB Polska prezentuje najbardziej aktualną wiedzę teoretyczną i najciekawsze przykłady jej realizacji w kampaniach PPC i SEO.

19.06.2024 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 171 razy
Modelki AI czy ambasadorowie marek? Kto jest bardziej skuteczny?

Analiza danych, automatyzacja procesów, personalizacja ofert czy tworzenie contentu to tylko kilka zadań marketingowców, w których coraz częściej wykorzystywana jest sztuczna inteligencja. Używanie narzędzi działających w oparciu o AI pozwala na zwiększenie wydajności zespołu i coraz większą skuteczność kampanii marketingowych. Cyfrowe modelki to przyszłość mediów społecznościowych?

23.05.2024 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1035 razy
Google chowa IP. Mniej niechcianych reklam czy nieuczciwa konkurencja?

Rozwiązania wprowadzane w projekcie Privacy Sandbox, który domyślnie ma zastąpić pliki cookies, mają w założeniu chronić naszą prywatność w internecie. Tym razem Google chce schować nasz adres IP, przez co reklamodawcy nie namierzą naszej lokalizacji. Czy będzie lepiej? Według niektórych regulatorów niekoniecznie, bo rozwiązanie proponowane przez Google będzie „preferowało rozwiązania reklamowe technologicznego giganta”. 

26.04.2024 | Wywiady i opinie | przeczytano: 725 razy (komentarzy: 4)
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie

Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko niektóre wymagania, jakie postawiła firma przed maszyną drukującą, która miała te procesy tu obsługiwać. Spośród ofert rynkowych najlepszą w oczach jej kierownictwa okazała się cyfrowa maszyna Fujifilm Revoria Press PC1120, która jakiś czas temu rozpoczęła pracę w drukarni tego prężnie działającego przedsiębiorstwa.

11.04.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 1314 razy
300.codes wdraża chatbot AI dla Swiss Krono

Software house 300.codes, będący częścią KERRIS Group, wykorzystuje narzędzia sztucznej inteligencji do usprawnienia produktów cyfrowych SWISS KRONO. Głównym celem współpracy jest personalizacja doświadczeń klientów globalnego lidera w produkcji materiałów drewnopochodnych za pomocą AI, a kluczowym elementem tego procesu jest Chatbase.

03.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 304 razy
Armatis: telemarketing działa, ale wymaga nowego podejścia

W tym roku minie 5 lat od kiedy obwiązują przepisy nakazujące przedsiębiorcom posiadanie wyraźnej i wcześniejszej zgody konsumenta na kontakt telefoniczny w celach marketingowych. Ich wprowadzenie było dobrym krokiem w celu ochrony konsumentów przed niechcianymi telefonami, ale czy z perspektywy czasu był to ruch wystarczający? Przykłady innych krajów UE pokazują, że można w tym temacie zrobić więcej i to przy pełnym poparciu branży contact center.

03.04.2024 | Wywiady i opinie | przeczytano: 439 razy
Przegląd narzędzi i metryk w ocenie wyników kampanii marketingowych

W dzisiejszym dynamicznym środowisku marketingowym profesjonaliści branżowi muszą operować na wyjątkowo wysokim poziomie, wykorzystując zaawansowane narzędzia i metryki do skutecznej oceny wyników kampanii marketingowych. W poniższym artykule eksperckim wspólnie z założycielem agencji Sky Agency Igorem Walęckim przyjrzymy się bardziej szczegółowo narzędziom oraz metrykom, a także przedstawimy strategie optymalizacji opartej na zebranych danych.

26.03.2024 | Porady ekspertów | przeczytano: 1116 razy
Fast On Roll - ekologiczny druk papierów plakatowych i billbordowych

W ramach rozszerzenia portfolio w ofercie do druku cyfrowego, Sico Print Solutions podpisało umowę o współpracy z M.B.A.- włoską firma, która stworzyła zautomatyzowaną linię do przemysłowego, wysokonakładowego druku na papierze plakatowym Fast-On-Paper.

19.03.2024 | Świat poligrafii | przeczytano: 686 razy
Badania Havas z serii Meaningful Brands już w nowym serwisie

Havas prowadzi badanie Meaningful Brands już od 15 lat – w tę okrągłą rocznicę agencja prezentuje nowy branding swojego flagowego badania oraz serwis www.meaningful-brands.com, na którym można znaleźć raporty Meaningful Brands z ostatnich 3 lat.

01.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 554 razy
1 2 3
Strona 1/31 (artykułów: 303)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764