logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sistrade na targach Gulf Print and Pack 2015 w Dubaju

  PR 30.03.2015, przeczytano 854 razy
ilustracjastrzałka

Po raz drugi, SISTRADE bierze udział w jednych z największych targach przemysłu poligraficznego i opakowaniowego w regionie MENA (Middle East and North Africa) – GULF PRINT & PACK 2015, odbywających się 13-16 kwietnia w Dubaju. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sistrade-na-targach-gulf-print-and-pack-2015-w-dubaju,24381,artykul.html

W regionie MENA, SISTRADE ma oddział w Abu Dhabi oraz partnerów w Dubaju, Bejrucie, Teheranie, Tunisie i Casablance, a także klientów w Libanie - Luna Press i El Yaman Group oraz w Katarze – Państwową Wytwórnię Papierów Wartościowych należącą do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Poprzez uczestnictwo w targach GULF PRINT & PACK 2015 chcemy pokazać klientom nasze zaangażowanie poprzez lokalne wsparcie, a także promować Sistrade MIS|ERP* system na rynku regionu MENA.

Czterodniowe targi GULF PRINT & PACK z ponad 10.000 odwiedzających oraz 1.700 firm z region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, inwestujących w sprzęt i rozwiązania dla przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. Jest to rozwijający się rynek, z prognozą na wzrost branży do $ 20 mld w 2016 roku. 

SISTRADE zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska F102 na targach GULF PRINT & PACK 2015. 

Podczas targów zaprezentujemy najnowszą wersję Sistrade MIS|ERP* z najnowszymi funkcjami opracowanymi dla opakowań, opakowań giętkich i etykiet. Sistrade MIS|ERP* wyróżnia się różnorodnością funkcji, które pozwalają dostosować go do sektora poligraficznego w dowolnym kraju. Multijęzyczna platforma system sprawia, że może być on wdrożony w wielu językach, w tym w języku arabskim. System Sistrade MIS|ERP* jest stworzony w 100% w technologii www, dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności systemu poprzez dowolną przeglądarkę oraz z urządzeń mobilnych. 

Użytkownik nie jest zależny od sprzętu i systemu operacyjnego, może uzyskać dostęp do wszystkich funkcji MIS|ERP * za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona, niezależnie od systemu operacyjnego i przeglądarki.

Źródło: SISTRADE

www.sistrade.com

Dodatkowe informacje:

* MIS (Management Information System) | ERP (Enterprise Resource Planning)

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

OKI Europe nawiązuje współpracę z Kernow Coatings i Baker Materials
Firma OKI Europe Limited nawiązała strategiczną współpracę partnerską z firmami Kernow Coatings i Baker Materials w celu dalszego rozwoju i zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie specjalistycznych nośników do drukowania wytrzymałych etykiet do różnych zastosowań.
Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event
LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze
W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji...
Colordynamics inwestuje w dwa hybrydowe plotery drukujące Agfa Jeti H3300 UHS LED z myślą o bardziej wydajnej produkcji materiałów POP/POS
Północnoamerykańska drukarnia wielkoformatowa zwiększyła prędkość realizowanej produkcji o 250% dzięki niedawnej inwestycji w dwa wysokowydajne, hybrydowe plotery inkjetowe firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Jak zapewnia jej kierownictwo, za sprawą tej inwestycji firma chce pozyskać kolejne zlecenia z rynku POP/POS, oferując swoim obecnym i potencjalnym klientom z...
Stora Enso podpisuje umowę dotyczącą sprzedaży papierni Hylte i rezygnuje ze zbycia zakładów Anjala
Stora Enso poinformowała o podpisaniu umowy sprzedaży papierni Hylte (Szwecja) i wszystkich wchodzących w jej skład zasobów firmie Sweden Timber, działającej w branży drzewnej. Wartość transakcji opiewa na ok. 18 mln euro, a jej sfinalizowanie ma nastąpić w 1. półroczu br. Jeżeli chodzi o papiernię Anjala (Finlandia), kierownictwo koncernu podjęło decyzję o...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764