logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amagraf podsumowuje targi Remadays Warsaw 2020

  PR 19.02.2020, przeczytano 464 razy
ilustracjastrzałka

Firma Amagraf przygotowała na targi RemaDays Warsaw aż trzy premierowe w Polsce pokazy nowych maszyn. Pierwsza z nich to wielkoformatowy ploter płaski LED-UV firmy Mutoh. Druga to XpertJet 1641SR -  jeden z najnowszych ploterów  żywicznych/eko-solwentowych firmy Mutoh. Ostatnia z premier to ploter tnący z udoskonalonej serii - Graphtec CE7000-160. Na stoisku zorganizowano także warsztaty tworzenia zaproszeń ślubnych w zautomatyzowanym procesie produkcyjnym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amagraf-podsumowuje-targi-remadays-warsaw-2020,385766,artykul.html

- Prezentowane przez nas rozwiązania – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf – to maszyny, których poszukują przedsiębiorstwa poligraficzne i agencje reklamowe, dla których rozwój i automatyzacja produkcji są priorytetami. Świadczy o tym szereg rozmów handlowych z ich przedstawicielami, którzy zamierzają w niedalekiej przyszłości zainwestować w proponowane przez nas rozwiązania. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – zarówno firmom, z którymi od lat budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, a którym możemy dostarczać nowe maszyny, by mogli razem z nami się rozwijać, jak również zupełnie nowym gościom, których zainteresowała nasza oferta.

Firma Amagraf zaprezentowała także sprawdzone urządzenia, które już od dłuższego czasu są w jej ofercie: Canon imagePRESS C850 - wysokowydajne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne (do 85 str./min); Docucutter firmy Duplo - DC616 Pro – umożliwiający realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji; ploter Mutoh ValueJet 1638X, a także ploter tnący Graphtec, o szerokości 120 cm.

ilustracjastrzałka

Warsztaty – automatyzacja procesów w centrum zainteresowania

- Dziękujemy również wszystkim gościom, którzy wzięli udział w naszych warsztatach tworzenia zaproszeń ślubnych – mówi Piotr Alwingier. - Miło nam było, że mogliśmy stworzyć dla nich przestrzeń, która zobrazowała zoptymalizowaną linię produkcyjną dla tego typu produktów. Zaproszenia ślubne były tu bowiem tylko przykładem, bo to co zaproponowaliśmy odnosi się także do innych popularnych w branży poligraficznej i reklamowej produktów. Wszystkim, którym udało się dotrzeć na tę imprezę dziękujemy za obecność, pozostałych zapraszamy do kontaktu z nami – nasza oferta jest bogata i chętnie zaproponujemy rozwiązania dedykowane ich aktualnym potrzebom.

ilustracjastrzałka

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W marcu opublikowany został nowy katalog materiałów opakowaniowych i produktów higienicznych. Katalog prezentuje stałą ofertę produktów Packaging, dostarcza najważniejszych informacji o materiałach i maszynach opakowaniowych. Znajdziesz w nim również porady ekspertów i informuje o usługach Antalis, którymi możesz być zainteresowany.
Przedstawiamy kolejny głos w dyskusji na temat sposobów ratowania polskich przedsiębiorstw i całych branż. Tym razem w imieniu branży poligraficznej głos zabrało Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.
Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań
Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
MM Druk Serwis od swojego dostawcy otrzymał krzepiające informacje, dotyczące epidemii COVID-19 w Chinach.
Api Folie Polska: nowe kompetencje po przekształceniach własnościowych
Firma API Folie Polska, lokalny oddział API Foilmakers, wdraża nowe procedury związane z niedawnymi przekształceniami na poziomie właścicielskim (po przejęciu większości aktywów API przez Aldus Group) oraz z obecną sytuacją rynkową w skali globalnej. Jak zapewnia Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca, sytuacja w firmie jest stabilna m.in. z uwagi na wdrożoną...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764