logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nova Park z kampanią promującą zimowe wyprzedaże  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

ilustracja

Z początkiem lutego ruszyła kampania wizerunkowa promująca zimowe wyprzedaże w NoVa Park, która daje początek nowej wyrazistej linii kreatywnej.

  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Hybrydowa formuła może zdominować rynek konferencji i spotkań również po pandemii
Branża eventowa jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały w wyniku pandemii COVID-19. Kiedy większość wydarzeń została odwołana ze względu na reżim sanitarny, branża ekspresem przeniosła się do online’u, a agencje i ich klienci przeszli przyspieszony kurs digitalizacji. Z raportu „Digital Event 2020/21” wynika, że największą popularnością...
W ramach Abanana, swojego kreatywnego zespołu, Grupa Eura7 rozpoczęła współpracę z jedną z największych szkół językowych online w Polsce - Edoo.pl.
Nowa kampania BBC Brit przygotowana przez Digital Kingdom
Wystartowała kampania promująca wieczorne pasmo programowe BBC Brit. Niestandardową kampanię przygotowała agencja Digital Kingdom we współpracy z Andrzejem Mleczko.
Pocztex w nowej odsłonie – rusza kampania reklamowa „Otwórz się na Pocztex”
Poczta Polska kontynuuje działania promocyjne związane z usługą Pocztex. Od dziś, tj. od 25 października, rozpoczyna emisję spotu wizerunkowo-produktowego „Otwórz się na Pocztex”. To kolejny element prowadzonych od września 2021 r. działań komunikacyjnych Spółki dotyczących usługi Pocztex.
Po polskim sukcesie OneDayMore i ustaleniu silnej pozycji w sektorze żywności funkcjonalnej, przyszedł czas, by dać szanse poznania produktów marki także zagranicznym konsumentom. Inauguracja obecności marki za granicą odbywa się poprzez udział w imprezach targowo-wystawienniczych. Uczestnictwo OneDayMore w takich wydarzeniach możliwe jest między innymi dzięki dofinansowaniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764