logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cyfrowe selektywne lakierowanie UV arkuszy drukarskich

  PR 04.07.2013, przeczytano 1526 razy
ilustracjastrzałka

Drukarnia PIN przedstawi na Festiwalu Druku 11-12 września w Warszawie unikatową w skali kraju ofertę punktowego lakierowania UV arkuszy drukarskich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cyfrowe-selektywne-lakierowanie-uv-arkuszy-drukarskich,19152,artykul.html

Zainstalowana na początku czerwca 2013 roku cyfrowa linia do selektywnego lakierowania UV umożliwia ominięcie procesu tworzenia sitodrukowych matryc. Pozwala to na skuteczną konkurencję cenową z firmami, które uszlachetniają wydruki w sposób tradycyjny, przy pracach do kilkuset arkuszy formatu SRA3. Przy zamówieniach kompleksowych, obejmujących druk, matowe laminowanie i selektywny lakier UV, można skrócić termin realizacji do jednego – dwóch dni. To jest całkiem nowy standard w terminach realizacji prac z punktowym lakierem UV.

Cyfrowe maszyny do wybiórczego lakieru UV kończą epokę, kiedy taki rodzaj wykończenia drukowanych prac był zarezerwowany dla wielkich nakładów lub wysokich budżetów. Teraz lakierowanie punktowe zleceń realizowanych w niewielkich ilościach przestaje być ekstrawagancją, staję się ono racjonalnym dodatkiem do kosztów druku nawet przy nakładach kilkunastu czy kilkudziesięciu arkuszy.

Źródło: OOH Magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
Podsumowanie 5 edycji konferencji Label Innovations
5. edycja konferencji Label Innovations odbyła się w duchu ekologicznych innowacji oraz kreatywnych inspiracji, której uczestnicy dali upust podczas warsztatów kreatywnych.
Siła spotkań na Targach Packaging Innovations: Podsumowanie
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte jest więcej niż setki wysłanych maili. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie Targami, które przez wielu uznawane są za najciekawsze wydarzenie branży opakowań w Europie Środkowej....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764