logo
WIADOMOŚCI

Cyfrowe selektywne lakierowanie UV arkuszy drukarskich

  PR 04.07.2013, przeczytano 1501 razy
ilustracjastrzałka

Drukarnia PIN przedstawi na Festiwalu Druku 11-12 września w Warszawie unikatową w skali kraju ofertę punktowego lakierowania UV arkuszy drukarskich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cyfrowe-selektywne-lakierowanie-uv-arkuszy-drukarskich,19152,artykul.html

Zainstalowana na początku czerwca 2013 roku cyfrowa linia do selektywnego lakierowania UV umożliwia ominięcie procesu tworzenia sitodrukowych matryc. Pozwala to na skuteczną konkurencję cenową z firmami, które uszlachetniają wydruki w sposób tradycyjny, przy pracach do kilkuset arkuszy formatu SRA3. Przy zamówieniach kompleksowych, obejmujących druk, matowe laminowanie i selektywny lakier UV, można skrócić termin realizacji do jednego – dwóch dni. To jest całkiem nowy standard w terminach realizacji prac z punktowym lakierem UV.

Cyfrowe maszyny do wybiórczego lakieru UV kończą epokę, kiedy taki rodzaj wykończenia drukowanych prac był zarezerwowany dla wielkich nakładów lub wysokich budżetów. Teraz lakierowanie punktowe zleceń realizowanych w niewielkich ilościach przestaje być ekstrawagancją, staję się ono racjonalnym dodatkiem do kosztów druku nawet przy nakładach kilkunastu czy kilkudziesięciu arkuszy.

Źródło: OOH Magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon Uvgel napędza wzrosty dostawców usług druku w regionie EMEA
Europejscy dostawcy usług druku, którzy korzystają z plotera Océ Colorado 1640, zauważają znaczny wzrost wydajności produkcji i rozszerzenie możliwości aplikacji dzięki wykorzystaniu technologii UVgel.
Stora Enso: Karton Cupforma Dairy 2PE w opakowaniach Tnuva
Stora Enso poinformowała, że w ostatnim czasie stworzony przez nią proekologiczny karton Performa Dairy 2PE znalazł zastosowanie przy wytwarzaniu opakowań na dania deserowe marki Tnuva – największego producenta mleczarskiego w Izraelu. Opakowania dostarczane są przez firmę Copy Center z Hajfy, która w związku z tym zrealizowała znaczące inwestycje w celu wdrożenia materiałów...
Mediadruckwerk jednym z pierwszych użytkowników maszyny Fujifilm Jet Press 750S
W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.
Ricoh Pro VC70000: System na papier ciągły na Hunkeler Innovationdays 2019
W lutym 2019 roku podczas odbywających się w Lucernie Hunkeler Innovationdays 2019 Ricoh po raz pierwszy zaprezentuje publicznie atramentowy system na papier ciągły Pro VC70000. Podczas wydarzenia będzie można również przekonać się, w jaki sposób funkcjonuje nowa innowacyjna technologia suszenia, opracowana z myślą o tym modelu. To rozwiązanie jest obecnie w trakcie procedury...
Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 15 stycznia 2019 roku – cen na produkowane przez firmę rozpuszczalnikowe i wodne farby ciekłe, sprzedawane na rynku europejskim.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone