logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dom mediowy Media Republic zmienia właściciela i logo

  PR 05.05.2016, przeczytano 3251 razy
ilustracjastrzałka

Media Republic to niezależny dom mediowy i broker specjalizujący się w mediach interaktywnych, z kilkunastoosobowym zespołem wysokiej klasy specjalistów. Spółka działa od 2008 roku i od początku istnienia umacnia swoją pozycję na rynku. Przez te lata wypracowała autorski proces działania, który gwarantuje bardzo wysoką skuteczność w realizacji założonych celów biznesowych Klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dom-mediowy-media-republic-zmienia-wlasciciela-i-logo,28429,artykul.html

Domeną Media Republic są działania z zakresu szeroko rozumianego performance marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem search marketingu,  afiliacji oraz programmatic buyingu. Wszystkie działania są planowane oraz realizowane w oparciu o zaawansowaną analitykę.

Pozyskanie pakietu większościowego Media Republic to realizacja działań mających na celu rozwój kompetencji OS3 Group S.A., co jest odpowiedzią na zmieniający się i bardzo wymagający rynek.

- Komunikacja za pomocą mediów interaktywnych to już nie tylko trend, ale przyszłość reklamy.To tylko pokazuje, że w przypadku tej grupy, która obecnie wchodzi w kolejne etapy dorosłego życia, warto inwestować w media interaktywne. Jako Grupie zależy nam, by nasza zebrana pod jednym dachem oferta była nie tylko kompleksowa i realizująca bardzo różne potrzeby, ale także gwarantowała to co najistotniejsze dla wszystkich: skuteczność, mierzalność i oczekiwane efekty. Dzięki inwestycji w Media Republic pozyskaliśmy bardzo silne zaplecze mediowe, za którym stoją wieloletnie doświadczenie oraz ludzie. Jestem pewien, że razem będziemy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom – komentuje Marcin Maj, CEO OS3 Group S.A. i agencji OS3.

- Doskonale wiemy jak ważna w dzisiejszym świecie jest integracja strategii, kreacji, mediów i technologii. Sprzedaż większościowego pakietu Media Republic jest przemyślaną decyzją. W rękach Group One pozostaje 49% udziałów spółki, która od teraz będzie zasilana zastrzykiem nowych budżetów mediowych zarówno Klientów już współpracujących jak i wspólnie pozyskiwanych z OS3 – mówi Maciej Hutyra, Founding Partner Group One.

W ramach wejścia do nowej Grupy metamorfozie uległy logotyp, identyfikacja wizualna oraz strona www. Nowoczesny, dynamiczny design, przejrzystość i prostota mają za zadanie odzwierciedlić główne atuty Media Republic – wysoką efektywność i jakość usług oraz mierzalność osiągniętych celów.   

Transakcja opiewa na kilka milionów złotych.

Źródło: OS3 Group S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Od początku swojego istnienia polski SentiOne zainwestował w rozwój sztucznej inteligencji ponad 42 mln zł. Obecnie firma monitoruje ponad 69,5 tys. źródeł w Internecie i przetwarza ponad 150 mln wzmianek dziennie, co przekłada się na wyższą skuteczność ich modeli AI. W ciągu ostatniego roku stworzyła silnik rozumienia języka naturalnego dla języka arabskiego i...
Zakończony w niedzielę turniej Australian Open oglądało na antenach Eurosportu aż 3,6 miliona widzów! Zmagania najlepszych tenisistek i tenisistów świata śledziło średnio 121 tys. widzów w Eurosporcie 1 i 33 tys. osób w Eurosporcie 2, co jest najlepszym wynikiem w historii relacji z turnieju w Melbourne.
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą do 30 kwietnia 2023 roku.
XTB gra z Kanałem Sportowym
Piłka nożna, boks czy mieszane sztuki walki - każdej z tych dyscyplin sportowych towarzyszą wielkie emocje. Punktów stycznych pomiędzy światem sportu, a inwestycjami jest wiele. Część z nich w nadchodzących miesiącach poznać będzie można na antenie Kanału Sportowego, który rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu...
Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764