logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia Print Hero z Latexem R2000

  PR 17.06.2019, przeczytano 374 razy
ilustracjastrzałka

Drukarnia Wielkoformatowa Print Hero działa w branży reklamowej od ponad 10 lat. Posiada własny park maszynowy, halę produkcyjną oraz urządzenia do procesu wykończeniowego. Od maja bieżącego roku, do tego grona dołącza najnowszy model serii latexowej HP Latex R2000 i tym samym wzbogaci on możliwości produkcyjne PRINT HERO między innymi o ekologiczny druk na podłożach płaskich. Jest to druga w Polsce zainstalowana maszyna z serii R2000.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-print-hero-z-latexem-r2000,382918,artykul.html

Pierwsza hybrydowa technologia druku HP Latex, oferuje zarówno druk na roli jak i podłożach płaskich przy użyciu atramentów HP Latex. Seria R zapewnia niezrównaną jakość druku na szerokiej gamie sztywnych podłoży, takich jak pianki, spienione PCV, tektury, tworzywa sztuczne, aluminium, drewno oraz szkło. W przeciwieństwie do technologii druku UV, która tworzy grubą warstwę atramentu całkowicie przykrywającą podłoże, atramenty lateksowe HP na bazie wody, zachowują wygląd i wykończenie mediów oraz zapewniają bezwonne wydruki, które są bezpieczne dla środowiska, zarówno podczas samego druku jak i późniejszej ekspozycji. HP Latex R2000 to niespotykana jakość i kolory na sztywnych podłożach o wymiarach do 2,5 m szerokości. Niewątpliwą zaletą nowej maszyny z serii R jest druk kolorem białym, który wraz z upływem czasu nie żółknie i zachowuje wysoką jakość połysku. Dzięki temu wydruki, szczególnie na ciemnych i wymagających podłożach, znacznie dłużej zachowają pożądane efekty i przede wszystkim będą trwalsze.

- Maszyny firmy HP dają nam bardzo wiele możliwości produkcyjnych - to co istotne nie ogranicza nas zapach wydruku, na który duża część klientów zwraca uwagę. Wydruki z HP Latex mogą być stosowane w miejscach użyteczności publicznej i jest to ich dodatkowy atut. To co było dla nas ważne, to wzbogacenie parku maszynowego o wielofunkcyjną maszynę, która nie tylko pozwala na druk z R2R, ale też na materiałach płaskich. Dzięki temu możemy wzbogacić portfolio naszych wydruków i proponować naszym klientom ich zupełnie nową jakość. Dlaczego wybraliśmy Digiprint? Są od lat naszym sprawdzonym partnerem, zawsze można liczyć na ich fachowe wsparcie i wiedzę, czy sprawną reakcję serwisową. Mamy za sobą już sprawdzoną współpracę przy instalacjach rolowych Latexów, Kongsberga czy Fotoby, w związku z tym wybór był naturalny – mówi Seweryn Piotrowski Dyrektor ds. Optymalizacji Procesów Biznesowych.

Źródło: HP

www.hp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Janmar Centrum z Trzcinicy zdobywcą złota w konkursie EFIA Print Awards 2019
Janmar Centrum z Trzcinicy – przedsiębiorstwo będące producentem funkcjonalnych i innowacyjnych opakowań z tektury falistej, zdobył złoto (Gold Award) w kategorii „Corrugated International” w międzynarodowym konkursie EFIA Print Awards 2019, zorganizowanym w Anglii.
Antalis i Mondi zawarli ogólnoeuropejską umowę dystrybucyjną dotyczącą asortymentu papierów graficznych Mondi NAUTILUS dla profesjonalnych dostawców usług poligraficznych.
Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764