logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Igepa sponsorem przedszkola dla dzieci z Ukrainy

  PR 13.06.2022, przeczytano 503 razy
ilustracjastrzałka

Igepa Polska jest Oficjalnym Sponsorem krakowskiego przedszkola Day Care dla dzieci z Ukrainy. Finansuje jego działalność i pozwala dalej mu funkcjonować.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/igepa-sponsorem-przedszkola-dla-dzieci-z-ukrainy,396257,artykul.html

Przedszkole powstało w marcu zaraz po wybuchu wojny. Od tej pory utrzymuje się tylko i jedynie dzięki wsparciu i datkom osób dobrej woli, placówek, firm. Jest to przyjazne miejsce dla ponad 100 dzieci z Ukrainy. Dzięki niemu ich mamy i babcie mają możliwość pracować lub szukać pracy.

Przedszkole Day Care zapewnia dzieciom asymilację do polskich warunków i poznawanie języka polskiego, jednocześnie utrwalając ich rodzimy język i kulturę. Zapewnia wsparcie psychologiczne. Panująca atmosfera ciepła i wesołości sprawia, że dzieci są tam szczęśliwe.

Igepa Polska oprócz wsparcia finansowego zadbała również o wnętrza przedszkola, czyniąc je bardziej wesołymi i przyjaznymi. Ściany ozdobione zostały dużymi kolorowymi grafikami wykonanymi na samoprzylepnych foliach do druku Avery Dennison z oferty Igepy. Zwierzęta na korytarzu, warzywa w jadalni i literki w sali tworzą przyjazny nastój i wspierają rozwój dzieci.

Przedszkolaki z Ukrainy otrzymały książeczki po ukraińsku wydrukowane na papierach przekazanych przez Igepa Polska, a w Dniu Dziecka nie obyło się oczywiście bez upominków. W planach firma ma kolejne działania we współpracy z przedszkolem, m.in. warsztaty i wycieczki związane z papierem i branżą papierniczą.

Igepa Polska i jej pracownicy są bardzo zaangażowani w pomoc Ukrainie i jej obywatelom. Wspieranie przedszkola to kolejna cegiełka do budowania ich przyszłości.

Źródło: Igepa Polska

www.igepa.pl


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: IGEPA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sinajet 0604MT w Poligrafii Małopolskiej
Ploter tnący to kolejna inwestycja nowosądeckiej drukarni Poligrafia Małopolska w rozbudowę własnego parku maszynowego. Grafmasz tym samym wdrożył kolejny ploter tnąco-bigujący 0604 MT. Instalacja miała miejsce w drugim kwartale 2022 roku.
Mimo niespokojnej sytuacji gospodarczej koncern Koenig & Bauer dzięki dobremu udanemu kwartałowi znajduje się na ścieżce wzrostu. Podobnie jak wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, Koenig & Bauer wciąż znajduje się w sytuacji, w której z jednej strony ma do czynienia z wysokim portfelem zamówień, a z drugiej z wpływem wielu negatywnych czynników zewnętrznych, głównie po stronie...
Wytrzymałe etykiety z technologią Mark Andy – w odpowiedzi na zmiany klimatyczne
Podstawowe funkcje etykiet to dekorowanie produktu i dostarczanie konsumentom informacji na jego temat: od półek supermarketu, poprzez apteki czy systemy logistyczne, po różne sektory transportu. Dlatego tak ważna jest możliwość wykorzystania ich w różnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Zdaniem firmy Mark Andy, rosnące oczekiwania, a...
Kompletne rozwiązania do automatycznej produkcji kalendarzy Head-one i Cal-one
Tegoroczna premiera HEAD-one, automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy sprawiła, że w firmie Akonda portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy jest już kompletne! Drukarnie oferujące kalendarze trójdzielne otrzymują rozwiązania do automatyzacji, co przekłada się na zwiększenie ilości i jakości produkcji. - Z kalendarzy ściennych będziemy...
HP Jet Fusion 5400 i Metal Jet S100: nowości dla branży produkcyjnej
Na targach Formnext firma HP zaprezentowała nowe części produkcyjne Metal Jet od firmy John Deere, nowe funkcjonalności technologii Multi Jet Fusion takie jak wydruk białych części, współpraca w zakresie rozwoju materiałów i post processingu oraz nowy program recyklingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764