logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kanały 4fun Media w Ameryce Północnej na platformie PolTV

   09.03.2011, przeczytano 4043 razy

W lutym Grupa 4fun Media SA podpisała umowę z PolTV, nadawcą polskich kanałów w Ameryce Północnej. Umowa dotyczy emisji kanałów 4fun.tv i rebel:tv.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kanaly-4fun-media-w-ameryce-polnocnej-na-platformie-poltv,12124,artykul.html

Dzięki nawiązanej współpracy w ofercie amerykańskiego operatora znalazły się dwa kanały: 4fun.tv oraz rebel:tv. Umowa z PolTV jest kolejnym elementem strategii rozwoju spółki, jak również odpowiedzią na zapotrzebowanie płynące ze strony Polonii w Ameryce Północnej.

Platforma PolTV, skierowana do Polaków mieszkających w Ameryce Północnej, ruszyła 11 lutego b.r. Jest oddziałem firmy Intercom Ventures, lidera telewizji internetowej IPTV na świecie, który działa na rynku od 2006 i obecnie realizuje transmisje multimedialne w ponad 40 krajach świata. PolTV ma w swojej ofercie 14 polskich kanałów telewizyjnych: ITVN, TVN24, TV Polonia, TVP Info, Tele5, CSBTV, TVS, Trwam, ITV, Bebe TV, Toya, Kino Polska, oraz 4fun.tv i rebel:tv. W najbliższych miesiącach planowane jest dalsze rozszerzenie oferty. Abonenci PolTV mogą również słuchać programów radiowych z Polski.

Grupa Kapitałowa 4fun Media prowadzi działalność na rynku mediów telewizyjnych i cyfrowych. Do Grupy należą kanały muzyczne 4fun.tv i rebel:tv oraz Spółka Program, która zajmuje się kompleksowym wsparciem sprzedaży i dystrybucji kanałów telewizyjnych na rynku polskim. W portfolio Programu znajdują się m.in.: (BBC, CNBC czy Da Vinci Learning). 4fun Media SA dysponuje własną, interaktywną platformą telewizyjną, która umożliwia emisję kontentu video w różnych formatach (telewizja, telefonia komórkowa, platformy IPTV, internet, VoD) oraz tworzenie produktów i rozwiązań technologicznych przystosowanych do cyfrowych kanałów dystrybucji.

Źródło: 4fun Media SA

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sprzedaż e-wydań prasy o 40 proc. w górę, a e-booków o 41 proc.
W marcu spółka E-Kiosk, do której należą platformy eKiosk.pl, eGazety.pl i Nexto.pl z prasą cyfrową i e-bookami oraz agencja marketingowa eContentLAB.pl, osiągnęła 40 procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży e-wydań w stosunku do lutego br. oraz 41 procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży e-booków.
Ponad 2,45 mln nazw w domenie .pl
Na koniec marca 2020 roku w Rejestrze domeny .pl znajdowały się 2 451 074 nazwy aktywne w DNS (o 2,48% mniej niż w poprzednim kwartale). W pierwszym kwartale 2020 roku zarejestrowano 196 124 nazwy w domenie .pl (najwięcej w marcu), o ponad 7 tys. więcej niż w kwartale poprzednim. Średnia dzienna liczba rejestracji wyniosła 2 155 nazw, co oznacza, że rejestrowano prawie 90 domen na...
Facebook zdążył przywyknąć do płacenia grzywien za naruszenie danych osobowych swoich użytkowników. Kolejna kara, tym razem nałożona przez Kanadyjskie Biuro ds. Konkurencji, wynosi 6,5 mln dolarów.
Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV. Operator wprowadza do oferty nowy pakiet NEWS, w którym znajdą się popularne kanały informacyjne: TVN24, TVN24BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.
Aplikacje i serwisy z Grupy Adretail z ponad dwucyfrowym wzrostem oglądalności
W kwietniu serwisy z Grupy AdRetail agregujące akcje rabatowe w sieciach handlowych, tj. Promoceny, Promocyjni, Okazjum i Ding, odnotowały wyjątkowo duże wzrosty w porównaniu do marca br. Liczba realnych użytkowników (RU) zwiększyła się o 36%. Przybyło też 42% odsłon (PV). Wskaźniki najbardziej poszły w górę na urządzeniach mobilnych – RU o 47% (na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764