logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paylater – nowe możliwości finansowania w Drukomat.pl

  PR 26.04.2019, przeczytano 451 razy

Drukomat.pl, pierwsza drukarnia online, która wprowadziła nową usługę o nazwie PAYlater, dzięki niej klienci mogą przesunąć termin płatności faktury nawet o 45 dni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/paylater-%E2%80%93-nowe-mozliwosci-finansowania-w-drukomat.pl,382244,artykul.html

PAYlater to nowy model finansowania, który pomaga firmom sprawniej realizować zlecenia. Prosty, bezpieczny, stworzony wraz ze stabilnym partnerem finansowym.

Drukomat.pl to jedyna drukarnia online w Polsce, która udostępnia płatność PAYlater. Usługa umożliwia dostęp do wolnych środków w ramach indywidualnie przyznanego limitu kredytowego, z których można skorzystać w dowolnym momencie. Uruchomienie, przyznanie limitu jest bezkosztowe, niewykorzystane środki, również nie podlegają żadnym opłatom. PAYlater to bezpieczny model płatności stworzony wspólnie ze stabilnym partnerem z sektora finansowego należącego do  Nest Bank.

Za pomocą PAYlater, Drukomat.pl chce wspierać rozwój swoich klientów i umożliwić im płynność w zlecaniu wydruków i realizacji zamówień. To model, z którego świadomie korzystają rynkowi liderzy - jest to zatem dobra okazja dla mniejszych przedsiębiorstw, aby mogły rozwijać się szybciej i stabilniej.

Procedura otrzymania limitu w PAYlater jest prosta. Po pierwsze trzeba być klientem drukarni online Drukomat.pl. Po drugie po zalogowaniu do serwisu Drukomat.pl, trzeba wejść w zakładkę PAYlater, która dokładnie opisuje całą usługę i kliknąć przycisk “Chcę PAYlater”.

Po kontakcie telefonicznym i przyznaniu  limitu, można dokonywać zamówień w drukarni online Drukomat.pl wybierając jako formę platności PAYlater. Koszty odroczonych płatności naliczane są w cyklu dziennym, co oznacza, że użytkownik może w każdej chwili spłacić fakturę. Koszty za odroczona płatność zostaną naliczone na koniec danego miesiąca tylko za dni w obrębie których korzystał z tej usługi.

Drukomat.pl wyncegocjował bardzo korzystne warunki dla swoich klientów, niedostępne w przypadku indywidualnych zapytań ofertowych. Dlatego warto zacząć korzystać z nowej formy płatności PAYlater i swobodnie realizować więcej zleceń od swoich klientów.

Źródło: Drukomat.pl

www.drukomat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Viperprint również ma taką ofertę i kredyt jest całkowicie darmowy, o ile zostanie spłacony w ustalonym terminie.

avatar użytkownika
,

Viperprint ma również konto w naszym serwisie, z którego korzysta publikując notki prasowe, więc w każdej chwili mogą podzielić się taką informacją z naszymi bywalcami.  

Najnowsze w tym dziale

Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
Drukujto.pl - platforma internetowa drukarni Mellow
Druk bez projektu? Kilka kliknięć i prosto do druku? Automatyczna wycena online? Tak, właśnie dlatego powstał i jest rozwijany portal www.drukujto.pl
Ricoh Pro VC70000 docenione przez EDP
Kolorowy atramentowy system na papier ciągły Ricoh Pro VC70000 został doceniony przez EDP. Maszynę wyróżniono podczas trwających właśnie targów FESPA w kategorii - Commercial Printing Systems Web Fed Printer. Nagrody EDP honorują najlepsze rozwiązania z obszaru druku produkcyjnego.
Nowa taca gazoszczelna Stora Enso i AR Packaging
Grupa AR Packaging wprowadziła na rynek nową tacę gazoszczelną, bazującą na technologii stworzonej wspólnie ze Stora Enso. Jest to część innowacyjnego opakowanie do chłodzonej żywności, wykonana ze sprasowanego kartonu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764