logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paylater – nowe możliwości finansowania w Drukomat.pl

  PR 26.04.2019, przeczytano 562 razy

Drukomat.pl, pierwsza drukarnia online, która wprowadziła nową usługę o nazwie PAYlater, dzięki niej klienci mogą przesunąć termin płatności faktury nawet o 45 dni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/paylater-%E2%80%93-nowe-mozliwosci-finansowania-w-drukomat.pl,382244,artykul.html

PAYlater to nowy model finansowania, który pomaga firmom sprawniej realizować zlecenia. Prosty, bezpieczny, stworzony wraz ze stabilnym partnerem finansowym.

Drukomat.pl to jedyna drukarnia online w Polsce, która udostępnia płatność PAYlater. Usługa umożliwia dostęp do wolnych środków w ramach indywidualnie przyznanego limitu kredytowego, z których można skorzystać w dowolnym momencie. Uruchomienie, przyznanie limitu jest bezkosztowe, niewykorzystane środki, również nie podlegają żadnym opłatom. PAYlater to bezpieczny model płatności stworzony wspólnie ze stabilnym partnerem z sektora finansowego należącego do  Nest Bank.

Za pomocą PAYlater, Drukomat.pl chce wspierać rozwój swoich klientów i umożliwić im płynność w zlecaniu wydruków i realizacji zamówień. To model, z którego świadomie korzystają rynkowi liderzy - jest to zatem dobra okazja dla mniejszych przedsiębiorstw, aby mogły rozwijać się szybciej i stabilniej.

Procedura otrzymania limitu w PAYlater jest prosta. Po pierwsze trzeba być klientem drukarni online Drukomat.pl. Po drugie po zalogowaniu do serwisu Drukomat.pl, trzeba wejść w zakładkę PAYlater, która dokładnie opisuje całą usługę i kliknąć przycisk “Chcę PAYlater”.

Po kontakcie telefonicznym i przyznaniu  limitu, można dokonywać zamówień w drukarni online Drukomat.pl wybierając jako formę platności PAYlater. Koszty odroczonych płatności naliczane są w cyklu dziennym, co oznacza, że użytkownik może w każdej chwili spłacić fakturę. Koszty za odroczona płatność zostaną naliczone na koniec danego miesiąca tylko za dni w obrębie których korzystał z tej usługi.

Drukomat.pl wyncegocjował bardzo korzystne warunki dla swoich klientów, niedostępne w przypadku indywidualnych zapytań ofertowych. Dlatego warto zacząć korzystać z nowej formy płatności PAYlater i swobodnie realizować więcej zleceń od swoich klientów.

Źródło: Drukomat.pl

www.drukomat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Viperprint również ma taką ofertę i kredyt jest całkowicie darmowy, o ile zostanie spłacony w ustalonym terminie.

avatar użytkownika
,

Viperprint ma również konto w naszym serwisie, z którego korzysta publikując notki prasowe, więc w każdej chwili mogą podzielić się taką informacją z naszymi bywalcami.  

Najnowsze w tym dziale

Okoliczności związane z pandemią wpływają na całą gospodarkę, zmuszając do zmian w sposobie działania nie tylko przedsiębiorstw, ale i funkcjonowania całego społeczeństwa. Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalne spotkanie online „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”.
Przyszłość etykiety według Mark Andy
Technologia identyfikacji produktów za pomocą fal radiowych (RFID) staje się coraz bardziej obecna w naszej codziennej rzeczywistości. Sklep, pralnia, hotel, magazyn, przemysł z RFID to już od wielu lat fakty. Ale lodówka, która prześle nam informacje o brakujących w niej produktach do smartfona to dla wielu wciąż futurologia. Czy jednak na pewno? Jeszcze 10 lat...
Grafmasz produkuje maszyny do kaszerowania i okładek twardych
Polski producent i importer maszyn introligatorskich rozpoczął produkcję urządzeń do oprawy twardej. Maszyny zostały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu w polskich drukarniach i introligatorniach podobnych rozwiązań od zagranicznych dostawców. Posiadane doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie szeregu usprawnień do oferowanych maszyn, które...
ROQ&PRINT sitodruk w najlepszym rytmie – debiut marki ROQ na polskim rynku
ROQ to globalna marka i światowy lider w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach. Od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania do produkcji sitodrukowej oraz druku cyfrowego. W roku 1984 r. firma stworzyła pierwszą automatyczną obrotową maszynę do sitodruku. Od początku istnienia kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, prymatu jakości,...
Łączona instalacja HP Indigo 30000 i Scodix Ultra 202
Taka konfiguracja to pionierskie rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze nikt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie, które wybrały do swojego parku maszynowego maszyny cyfrowe HP Indigo 30000 oraz Scodix Ultra 202, są pierwszą firmą opakowaniową w regionie, która zaimplementowała taką cyfrową linię produkcyjną.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764