logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paylater – nowe możliwości finansowania w Drukomat.pl

  PR 26.04.2019, przeczytano 495 razy

Drukomat.pl, pierwsza drukarnia online, która wprowadziła nową usługę o nazwie PAYlater, dzięki niej klienci mogą przesunąć termin płatności faktury nawet o 45 dni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/paylater-%E2%80%93-nowe-mozliwosci-finansowania-w-drukomat.pl,382244,artykul.html

PAYlater to nowy model finansowania, który pomaga firmom sprawniej realizować zlecenia. Prosty, bezpieczny, stworzony wraz ze stabilnym partnerem finansowym.

Drukomat.pl to jedyna drukarnia online w Polsce, która udostępnia płatność PAYlater. Usługa umożliwia dostęp do wolnych środków w ramach indywidualnie przyznanego limitu kredytowego, z których można skorzystać w dowolnym momencie. Uruchomienie, przyznanie limitu jest bezkosztowe, niewykorzystane środki, również nie podlegają żadnym opłatom. PAYlater to bezpieczny model płatności stworzony wspólnie ze stabilnym partnerem z sektora finansowego należącego do  Nest Bank.

Za pomocą PAYlater, Drukomat.pl chce wspierać rozwój swoich klientów i umożliwić im płynność w zlecaniu wydruków i realizacji zamówień. To model, z którego świadomie korzystają rynkowi liderzy - jest to zatem dobra okazja dla mniejszych przedsiębiorstw, aby mogły rozwijać się szybciej i stabilniej.

Procedura otrzymania limitu w PAYlater jest prosta. Po pierwsze trzeba być klientem drukarni online Drukomat.pl. Po drugie po zalogowaniu do serwisu Drukomat.pl, trzeba wejść w zakładkę PAYlater, która dokładnie opisuje całą usługę i kliknąć przycisk “Chcę PAYlater”.

Po kontakcie telefonicznym i przyznaniu  limitu, można dokonywać zamówień w drukarni online Drukomat.pl wybierając jako formę platności PAYlater. Koszty odroczonych płatności naliczane są w cyklu dziennym, co oznacza, że użytkownik może w każdej chwili spłacić fakturę. Koszty za odroczona płatność zostaną naliczone na koniec danego miesiąca tylko za dni w obrębie których korzystał z tej usługi.

Drukomat.pl wyncegocjował bardzo korzystne warunki dla swoich klientów, niedostępne w przypadku indywidualnych zapytań ofertowych. Dlatego warto zacząć korzystać z nowej formy płatności PAYlater i swobodnie realizować więcej zleceń od swoich klientów.

Źródło: Drukomat.pl

www.drukomat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Viperprint również ma taką ofertę i kredyt jest całkowicie darmowy, o ile zostanie spłacony w ustalonym terminie.

avatar użytkownika
,

Viperprint ma również konto w naszym serwisie, z którego korzysta publikując notki prasowe, więc w każdej chwili mogą podzielić się taką informacją z naszymi bywalcami.  

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764