logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ricoh Pro VC70000e na Hunkeler Innovationdays 2023

  PR 12.12.2022, przeczytano 10494 razy
ilustracja

Podczas tegorocznej edycji Hunkeler Innovationdays w Lucernie odbędzie się pierwsza publiczna prezentacja najnowszego systemu atramentowego na papier ciągły - Ricoh Pro VC70000e. To rozwiązanie zapewnia większą elastyczność przy druku krótkich serii, upraszcza produkcję, wspiera produktywność, poprawia jakość i ułatwia migrację nakładów z druku offsetowego na cyfrowy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ricoh-pro-vc70000e-na-hunkeler-innovationdays-2023,398311,artykul.html

Zaawansowane oprogramowanie Ricoh Pro VC70000e posiada narzędzia do automatyzacji produkcji, a także możliwości analizy prac za pośrednictwem Ricoh Pro Scanner i Ricoh Supervisor. Oprogramowanie Ricoh Automation Suite wykorzystuje możliwości sztucznej inteligencji oraz maszynowego uczenia, dzięki temu nie jest skomplikowane w obsłudze i zapewnia szybki dostęp do wszystkich istotnych danych. Opatentowana przez firmę Ricoh technologia specjalnego podkładu poprzedzającego druk atramentem, zapewnia wysoką jakość obrazu i intensywność kolorów na jeszcze szerszej gamie nośników. Możliwość tworzenia znormalizowanej powierzchni drukowania zapewniającej doskonałą jakość wydruku jest szczególnie istotna w czasach, gdy globalne niedobory mają wpływ na wybór podłoża.

Podczas Hunkeler Innovationdays 2023 Ricoh zaprezentuje również monochromatyczne urządzenie na papier ciągły Ricoh Pro V20100 wykorzystywane do produkcji: ulotek informacyjnych dołączanych do leków, druków transakcyjnych, książek itp. Prezentowane portfolio uzupełni cyfrowe kolorowe urządzenie arkuszowe Ricoh Pro C9200 dedykowane między innymi do produkcji okładek, czasopism i materiałów marketingowych.

Podczas wydarzenia prezentowana będzie wirtualnie nowość w ofercie Ricoh - arkuszowa maszyna atramentowa o formacie B2 -  Ricoh Pro Z75. Na stoisku dostępne będą próbki wykonane na tym urządzeniu. Przyszłościowa technologia obejmuje najnowsze głowice drukujące i atramenty Ricoh, zapewniające zalety druku arkuszowego przy niskich kosztach eksploatacji, wysokiej wydajności, jakości obrazu i elastyczności druku atramentowego.

Źródło: Ricoh

www.ricoh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764