logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spółka Janmar Centrum z Trzcinicy zmieniła nazwę na Gatner Packaging

  PR 09.12.2022, przeczytano 300 razy
ilustracja

Z dniem 1 grudnia 2022 roku JANMAR CENTRUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmieniła nazwę na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spolka-janmar-centrum-z-trzcinicy-zmienila-nazwe-na-gatner-packaging,398289,artykul.html

W tym roku mija 22 lat dynamicznego rozwoju firmy, jako producenta opakowań z tektury falistej. Pomimo istotnych zmian w makro-otoczeniu, związanych z obecną sytuacją gospodarczą i geopolityczną, GATNER Packaging nieustannie stawia na rozwój i dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynkowych.

Kończący się rok, to kolejny kamień milowy w historii firmy. Rozpoczęty w 2021 roku proces inwestycyjny dobiega końca. W grudniu bieżącego roku zostanie oddana druga fabryka w Strykowie. Uruchomienie produkcji opakowań w centrum Polski pozwoli poszerzyć ofertę produktową, poprawi elastyczność w obsłudze oraz zwiększy bezpieczeństwo dostaw.

„Nowe otwarcie” to nie tylko inwestycje w park maszynowy, ale również troska o jeszcze lepszą rozpoznawalność polskiej, rodzinnej marki opakowaniowej i stąd decyzja o zmianie nazwy na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Rebranding stanowi ważny element w strategii rozwoju firmy w zakresie zwiększania sprzedaży opakowań z tektury falistej tak w kraju, jak i za granicą.

Przedsiębiorstwo informuje, że: adres siedziby GATNER Packaging, numer NIP, numer REGON, numer KRS, numery telefonów, numery kont bankowych – pozostają BEZ ZMIAN.

GATNER Packaging to producent opakowań z tektury falistej. Posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie, produkujący opakowania dla wielu branż: spożywczej, meblowej, motoryzacyjnej, chemicznej, odzieżowej, elektronicznej, itp.

Klientami przedsiębiorstwa są firmy z Polski i Europy, małe i bardzo duże, które zyskały w GATNER Packaging solidnego partnera do współpracy.

GATNER Packaging produkuje opakowania bez nadruku, z nadrukiem standardowym oraz nadrukiem FLEKSO HD. Posiada również własną firmę transportową, która realizuje dostawy wyprodukowanych opakowań prosto do klienta.

Źródło: GATNER Packaging

www.gatnerpackaging.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: jcpr

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso rozpoczęła granulowanie ligniny w zakładach Sunila
Stora Enso poinformowała o rozpoczęciu granulowania i pakowania ligniny w należącym do niej zakładzie Sunila (Finlandia). Jak podkreśla firma, dzięki temu wytwarzana tu lignina będzie mogła być wykorzystywana przez klientów w bardziej efektywny sposób w porównaniu z suchym proszkiem bądź ligniną mokrą. Jej zastosowanie w formie granulatu ma też wesprzeć...
Stora Enso odnotowje najwyższy zysk operacyjny EBIT od ponad 20 lat
31 stycznia odbyła się konferencja dla inwestorów i mediów, podczas której kierownictwo Stora Enso poinformowało o wynikach finansowych grupy za 4. kwartał oraz cały rok 2022. Jak podkreślała Annica Bresky – CEO koncernu, firma osiągnęła w nim najlepszy roczny rezultat finansowy od 22 lat. Jej przychody ze sprzedaży wyniosły w ub.r. 11,86 mld euro, co – bez uwzględniania...
OKI Europe nawiązuje współpracę z Kernow Coatings i Baker Materials
Firma OKI Europe Limited nawiązała strategiczną współpracę partnerską z firmami Kernow Coatings i Baker Materials w celu dalszego rozwoju i zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie specjalistycznych nośników do drukowania wytrzymałych etykiet do różnych zastosowań.
Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event
LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze
W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764