logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spółka Janmar Centrum z Trzcinicy zmieniła nazwę na Gatner Packaging

  PR 09.12.2022, przeczytano 1216 razy
ilustracja

Z dniem 1 grudnia 2022 roku JANMAR CENTRUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmieniła nazwę na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spolka-janmar-centrum-z-trzcinicy-zmienila-nazwe-na-gatner-packaging,398289,artykul.html

W tym roku mija 22 lat dynamicznego rozwoju firmy, jako producenta opakowań z tektury falistej. Pomimo istotnych zmian w makro-otoczeniu, związanych z obecną sytuacją gospodarczą i geopolityczną, GATNER Packaging nieustannie stawia na rozwój i dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynkowych.

Kończący się rok, to kolejny kamień milowy w historii firmy. Rozpoczęty w 2021 roku proces inwestycyjny dobiega końca. W grudniu bieżącego roku zostanie oddana druga fabryka w Strykowie. Uruchomienie produkcji opakowań w centrum Polski pozwoli poszerzyć ofertę produktową, poprawi elastyczność w obsłudze oraz zwiększy bezpieczeństwo dostaw.

„Nowe otwarcie” to nie tylko inwestycje w park maszynowy, ale również troska o jeszcze lepszą rozpoznawalność polskiej, rodzinnej marki opakowaniowej i stąd decyzja o zmianie nazwy na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Rebranding stanowi ważny element w strategii rozwoju firmy w zakresie zwiększania sprzedaży opakowań z tektury falistej tak w kraju, jak i za granicą.

Przedsiębiorstwo informuje, że: adres siedziby GATNER Packaging, numer NIP, numer REGON, numer KRS, numery telefonów, numery kont bankowych – pozostają BEZ ZMIAN.

GATNER Packaging to producent opakowań z tektury falistej. Posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie, produkujący opakowania dla wielu branż: spożywczej, meblowej, motoryzacyjnej, chemicznej, odzieżowej, elektronicznej, itp.

Klientami przedsiębiorstwa są firmy z Polski i Europy, małe i bardzo duże, które zyskały w GATNER Packaging solidnego partnera do współpracy.

GATNER Packaging produkuje opakowania bez nadruku, z nadrukiem standardowym oraz nadrukiem FLEKSO HD. Posiada również własną firmę transportową, która realizuje dostawy wyprodukowanych opakowań prosto do klienta.

Źródło: GATNER Packaging

www.gatnerpackaging.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: jcpr

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Packaging Innovations 2024: wystawcy rezerwują stoiska
16. edycja Targów Packaging Innovations odbędzie się 09-10 października 2024 w EXPO Kraków. Już teraz swój udział potwierdziły firmy z całego świata. Wystawcy, którzy zgłoszą się teraz mogą liczyć na pierwszeństwo w wyborze lokalizacji stoiska.
Drukarnia Graffiti kolejnym użytkownikiem rozwiązań Hunkeler
Firma Graffiti z Jaworzna od ponad 15 lat specjalizuje się w zadrukowywaniu płyt czołowych i paneli kontrolnych do sprzętu RTV/AGD w technice sitodruku. Z początkiem br. została tu uruchomiona wysokonakładowa produkcja instrukcji obsługi i innych materiałów komercyjnych w technologii zwojowego druku cyfrowego. Integralną część wdrożonych w związku z tym rozwiązań stanowią...
Koenig & Bauer: wywiad z Jerzym Saramą, prezesem drukarni Karton-Pak
Współpraca drukarni Karton-Pak S.A. z Nowej Soli z Koenig & Bauer trwa nieprzerwanie blisko 30 lat. Niedawno firma dostarczyła tu dziewiątą z kolei arkuszową maszynę drukującą z serii Rapida. Wzbogaciła ona park sprzętowy drukarni, specjalizującej się w opakowaniach jednostkowych z tektury litej, w zakresie produktów wysoko przetworzonych, uszlachetnionych,...
Brother Hoshizaki: platynowy certyfikat RBA dla fabryki w Japonii
Firma Brother Industries, Ltd. ogłosiła, że jej fabryka Hoshizaki (zlokalizowana w Minami-ku, Nagoya) otrzymała certyfikat Platinum, najwyższą ocenę w audycie Validated Assessment Program (VAP), który ocenia zgodność z Kodeksem Postępowania Responsible Business Alliance (RBA). Jest to czwarty zakład produkcyjny w Grupie Brother, który otrzymał certyfikat RBA i...
Jaka jest przyszłość sitodruku? API.PL w wizytą w Portugalii
W kwietniu API.PL miało przyjemność wspólnie z partnerami – ROQ International i Avient Corporation- organizować wydarzenie "Z Tradycją w Przyszłość". Zaproszono klientów związanych z sitodrukiem do Portugalii, by wspólnie przekonać się, jaka jest przyszłość tej techniki druku na tekstyliach. Podczas trzydniowego wydarzenia zaprezentowano...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764