logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marcin Wójtowicz: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4
Proxi.cloud wzmacnia zespół sprzedażowy

Marcin Wójtowicz został Business Development Managerem w firmie technologicznej Proxi.cloud, będącej liderem w targetowaniu i realizacji kampanii drive to store. Ma budować na rynku świadomość oferowanych produktów i sprzedawać je domom mediowym oraz klientom bezpośrednim. Zarząd docenił jego wieloletnie doświadczenie, zdobyte w agencjach mediowych, mediach, a także sieciach reklamy online. I podkreśla, że w poprzednich miejscach pracy Wójtowicz cieszył się dużym uznaniem klientów. Dlatego właśnie został wybrany do utrzymywania dobrych relacji z usługobiorcami Proxi.cloud i pozyskiwania nowych kontaktów. Wesprze też zespół w poszerzaniu oferty produktowej, by jak najlepiej odpowiadała na bieżące potrzeby i oczekiwania rynku.

20.11.2023 | przeczytano: 274 razy
Marcin Wójtowicz Sales Managerem w Biurze Reklamy Multikino Media

Marcin Wójtowicz jako Sales Manager dołączył do zespołu Biura Reklamy Multikino Media, zajmującego się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.

11.07.2018 | przeczytano: 709 razy
Getin Bank, polscy designerzy i 180heartbeats + Jung v. Matt  dla harcerzy

Getin Bank i agencja 180heartbeats + JUNG v. MATT przygotowały innowacyjne rozwiązanie dla Związku Harcerstwa Polskiego: elektroniczne puszki do kwestowania, wyposażone w terminal do płatności zbliżeniowych. Dzięki nim harcerze będą mogli zbierać datki nie tylko w gotówce, ale także poprzez wygodną płatność kartą – to szansa na rewolucję w pozarządowych kwestach!

31.03.2015 | przeczytano: 1358 razy
Getin Bank z nową kampanią reklamową

Wystartowała ogólnopolska, wielokanałowa kampania reklamowa Getin Banku, promująca Konto Osobiste oraz Pakiet Korzyści „Mój Bank”. Koncentruje się na udogodnieniach dostępnych dla Klientów Banku, takich jak: wyższe oprocentowanie kont oszczędnościowych, obniżenie rat kredytów, czy zwrot wydatków za zakupy kartą kredytową. Prezentowana jest także nowa oferta Konta Osobistego Getin UP. Kampania potrwa do połowy listopada i będzie obejmować telewizję, Internet, nośniki outdoorowe i materiały BTL.

22.10.2014 | przeczytano: 1295 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764