logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„10 minut na miłość” - nowy podcast „Wysokich Obcasów”

  PR 15.12.2022, przeczytano 255 razy

W grudniu br. „Wysokie Obcasy” ruszą z cyklem podcastów „10 minut na miłość” poświęconym relacjom damsko-męskim. Kolejne części serii, które poprowadzi Monika Summer-Brason, będą publikowane co piątek w serwisach streamingowych, na YouTube oraz na Wysokieobcasy.pl/podcasty. Premiera pierwszego odcinka nastąpi 16 grudnia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_10-minut-na-milosc_---nowy-podcast-_wysokich-obcasow_,398362,artykul.html

Monika Summer-Brason, dziennikarka i jednocześnie szefowa marketingu “Wysokich Obcasów” dzięki nowej serii podcastów „10 minut na miłość” chce zachęcić internautów do zatrzymania się na chwilę i przyjrzeniaswoim relacjom miłosnym, a przede wszystkim – swoim potrzebom.  

- Ciężko znaleźć czas i ochotę na pielęgnowanie uczuć w świecie konsumpcji, kultu wiecznej młodości, a jednocześnie zagrożenia i niepewności - komentuje Monika Summer-Brason. - Zapraszam na podcast „10 minut na miłość”. Na tyle właśnie chciałabym porwać słuchaczki i słuchaczy, by porozmawiać o miłości, zdradach, związkach, seksie i innych nieszczęściach.  

Oprócz omówienia tematu przewodniego w każdym odcinku autorka serii polecać będzie m.in. książki, filmy czy też warsztaty, które pozwolą odbiorcom zgłębić poruszane kwestie.

Pierwszy odcinek cyklu poruszy temat udawania orgazmu przez mężczyzn.

Podcast „10 minut na miłość” będzie dostępny od 16 grudnia br. na platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts) oraz na stronie Wysokieobcasy.pl/podcasty raz oraz na YouTube w kanale wysokieobcasy. Kolejne części serii publikowane będą w każdy piątek.

„10 minut na miłość" to kolejny – czwarty już autorski cykl podcastowy, stworzony przez redakcję „Wysokich Obcasów". Trzy pozostałe to: „Herstorie" – rozmowy Natalii Waloch i Katarzyny Wężyk, w których dziennikarki przedstawiają portrety niezwykłych kobiet, „Polka za granicą", w którym Kamila Kalińczak gości mniej lub bardziej znane rodaczki, które znalazły szczęście poza granicami naszego kraju, oraz “Być rodzicem”, w którym Magdalena Keler oraz Agnieszka Urazińska - dyskuują na temat blasków i cieni macierzyństwa i ojcostwa.

W serwisach internetowych “Wyborczej” internauci znajdą kilka cykli podcastowych. Na Wyborcza.pl dostępny jest codzienny podcast „8:10”, a w jego ramach – serie „Jutronauci” i „Książki. Magazyn do słuchania”, podcast „Warszawa nadaje” - o życiu w stolicy, realizowany przez redakcję „Gazety Stołecznej” i Warszawa.wyborcza.pl, a także audycje online „Mistrzowie Słowa” i „Zdrowa rozmowa”. 

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Podcasty 2023”
Moc podcastów nie słabnie, o czym świadczą wyniki badania przeprowadzonego w ramach Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna. Okazuje się, że PODCAST JEST DOSKONALE ROZPOZNAWALNĄ FORMĄ TREŚCI I ZETKNĘŁO SIĘ Z NIM 85 PROC. WSZYST- KICH UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU. Co więcej, niemal dwie trzecie internautów deklaruje, że słucha podcastów, a prawie...
Grupa Play nabyła 100% udziałów operatora telekomunikacyjnego Syrion Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach. Transakcja ta przyczyni się do poszerzania zasięgu usług internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej, zapewniając klientom indywidualnym, jak i biznesowym, najwyższą jakość usług i wolność wyboru.
IMM: RMF FM, Wirtualna Polska oraz Onet na podium rankingu
Po miesiącu przerwy na szczyt najbardziej opiniotwórczych mediów powraca RMF FM. Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), w kwietniu 2023 roku stacja była cytowana przez inne media ponad 2,2 tysiąca razy. Na drugim miejscu znalazła się Wirtualna Polska z liczbą tylko 17 odwołań mniej. Trzecią pozycję zajmuje Onet, na który powoływano się blisko...
Bazujący na sztucznej inteligencji program, przygotowany przez polskich naukowców, pomoże w pracy moderatorom, którzy czyszczą internet z nielegalnych treści. Program ma rozpoznawać wideo, obrazy i teksty o charakterze pedofilskim.
W czwartek, 1 czerwca o godz. 15:00, na stronie głównej Onet.pl ukaże się premierowy odcinek programu „Onet Europa”, którego autorką jest dziennikarka Dorota Bawołek. W cyklicznym programie poruszane będą ważne kwestie europejskie, istotne z polskiego punktu widzenia. Gośćmi programu będą europarlamentarzyści oraz unijni urzędnicy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764