logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agora: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 962

Tylko w Polsce każdego roku marnuje się prawie 5 mln ton jedzenia. Niewielu z nas ma świadomość, jak fakt ten wiąże się z nadchodzącym kryzysem żywnościowym, którego nie są już w stanie przesłonić wypełnione po brzegi sklepowe półki i lodówki. Dlatego właśnie kwestia żywności i jej wpływ na zmiany klimatu, po zagadnieniach związanych z wodą, powietrzem i odpadami, stała się głównym tematem projektu środowiskowego „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl. Materiały piątej już odsłony cyklu „JednaPlaneta.JednoŻycie” będą ukazywać się od dziś, 22 października 2021 r. do końca lutego 2022 r. na tradycyjnych łamach dziennika oraz w serwisie Wyborcza.pl.

22.10.2021 | przeczytano: 68 razy

Dziennikarze działu zagranicznego „Gazety Wyborczej” postanowili opisać prowadzący przez Polskę szlak migracyjny, który stworzył białoruski dyktator Aleksandr Łukaszenka. Od czwartku, 21 października 2021 r. na Wyborcza.pl oraz w tradycyjnym wydaniu dziennika tradycyjnym ukazywać się będą materiały z ich reporterskiego śledztwa. Cykl rozpocznie reportaż Macieja Czarneckiego z Iraku.

21.10.2021 | przeczytano: 148 razy
Gazeta.pl wspiera akcję Greenpeace Polska „Adoptuj pszczołę”

Greenpeace Polska i Gazeta.pl po raz siódmy łączą siły w ramach inicjatywy „Adoptuj pszczołę”. Tegoroczna edycja ma na celu zadbanie o przyjazny ekosystem dla leśnych zapylaczy. Już jutro, 19 października br. odbędzie się finał projektu, a na stronie głównej Gazeta.pl będzie można znaleźć dedykowane materiały redakcyjne oraz relacje na żywo ze zbiórek na rzecz ochrony leśnych owadów zapylających.

19.10.2021 | przeczytano: 161 razy

8 października br. w Gdyni odbyło się wręczenie nagród w konkursie V Festiwalu Wrażliwego. Grand Prix zdobyła Anna Kiedrzynek za reportaż opublikowany w "Dużym Formacie". W kategorii "Reportaż prasowy" II miejsce zajęła Dominika Klimek za tekst z Weekend.gazeta.pl, a III miejsce Agnieszka Kawula za tekst z "Dużego Formatu".

18.10.2021 | przeczytano: 107 razy

"Radio najlepiej poinformowane" - tak określiła TOK FM redakcja branżowego magazynu "Media&Marketing Polska", przyznając stacji wyróżnienie w corocznym raporcie "Nadawcy". Radio TOK FM zostało docenione nie tylko za wysoką jakość i dużą różnorodność prezentowanych treści, ale także za konsekwentny rozwój aplikacji mobilnej, dającej dostęp do archiwum podcastów oraz audycji wyłącznie online, oraz uruchomienie radia TOK + Muzyka.

18.10.2021 | przeczytano: 113 razy

Gangstersko-mafijna Polska lat 90. to dla niektórych wspomnienie zamierzchłej przeszłości, dla innych - zupełnie nieznany, egzotyczny świat, w który trudno teraz uwierzyć. Już w poniedziałek, 18 października na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM będzie można posłuchać nowego podcastu o początkach polskich gangów, złotym okresie polskiej mafii, a następnie jej spektakularnym upadku. Pierwszy odcinek serii przygotowanej przez znanych dziennikarzy Piotra Najsztuba i Piotra Pytlakowskiego będzie dostępny dla wszystkich internautów, a kolejnych będą mogli wysłuchać subskrybenci TOK FM Premium.

18.10.2021 | przeczytano: 169 razy

W dniach 8-9 października 2021 r. odbył się Carbon Footprint Summit - druga edycja międzynarodowego wydarzenia ekologicznego, obejmującego m.in. konferencję i warsztaty. Jego częścią było też przyznanie nagród za Zielony Ślad, czyli Carbon Footprint Challenge Award - jedna z nich trafiła do AMS, lidera rynku reklamy zewnętrznej w Polsce. Organizatorzy imprezy docenili w ten sposób prośrodowiskowe działania spółki, m.in. zielone przystanki, EKO słupy solarne, EKO Backlighty oraz inne projekty znacząco przyczyniające się do ochrony naszej planety.

18.10.2021 | przeczytano: 89 razy

1 grudnia 2021 r. oficjalnie zmienią się nazwa oraz identyfikacja wizualna agencji fotograficznej „Gazety Wyborczej” – obecną nazwę Agencja Gazeta zastąpi Agencja Wyborcza.pl. Zmiany te są już widoczne od dziś – nowa nazwa pojawiła się w opisach zdjęć na łamach papierowego wydania „Wyborczej”, na Wyborcza.pl oraz na stronie Agencji.  

18.10.2021 | przeczytano: 143 razy

Reporterzy kolektywu Outriders, pracujący m.in. w Libanie, Niemczech i na Litwie odtworzą trasę oraz historie osób, które z różnych miejsc ruszyły przez Białoruś na Zachód. Premiera międzynarodowego projektu reporterskiego #WizaDonikąd / #VisaToNowhere nastąpiła w poniedziałek, 11 października 2021 r. – wszystkie materiały publikowane będą na Gazeta.pl.

15.10.2021 | przeczytano: 145 razy

W piątek, 15 października 2021 r. ruszy nowy podcast "Warszawa nadaje", przygotowywany przez dziennikarzy "Gazety Stołecznej" i serwisu Warszawa.wyborcza.pl. W nowej audycji internetowej czytelnicy i czytelniczki "Wyborczej" będą mogli usłyszeć o tym, jak żyje się w największym polskim mieście - co się w nim zmienia, a co jeszcze wymaga zmian. W pierwszym odcinku podcastu, dostępnego m.in. na Wyborcza.pl i platformach, redakcja zaprosi wszystkich na wspólny spacer przez Nowy Świat, czyli jedną z najbardziej znanych ulic stolicy.

14.10.2021 | przeczytano: 125 razy
1 2 3
Strona 1/97 (artykułów: 962)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764