logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agora: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 846

Gazeta.pl od początku swojego istnienia stawia na edukację oraz rzetelne informowanie o zmianach klimatycznych. Kontynuacją tych działań jest nawiązane właśnie partnerstwo merytoryczne z Koalicją Klimatyczną – zrzeszeniem organizacji pozarządowych zaangażowanych w działania na rzecz ochrony klimatu. W ramach współpracy na łamach serwisu regularnie publikowane będą autorskie komentarze i analizy ekspertów z poszczególnych organizacji Koalicji Klimatycznej.

14.05.2021 | przeczytano: 67 razy
Patryk Strzałkowki na czele Green Desku Gazeta.pl

Zmiany klimatyczne wpływają na wiele aspektów naszego życia, dlatego pisanie o tych zagadnieniach staje się coraz ważniejszym punktem pracy redakcyjnej w Gazeta.pl. Portal, który chce być najbardziej zielonym medium w Polsce, wyodrębnił właśnie nowy dział dedykowany środowisku. Na czele Green Desku Gazeta.pl stanie związany od lat z tematyką ekologiczną Patryk Strzałkowski. To kolejny ważny krok portalu na „zielonej drodze” po dołączeniu do globalnej inicjatywy Covering Climate Now (CCNow) oraz ogłoszonym właśnie partnerstwie z Koalicją Klimatyczną.

14.05.2021 | przeczytano: 78 razy

Coworking, foodsharing, crowdfunding, wymiana społeczna, życie na abonament – czy zjawiska te bardziej niż dotychczas zaczną towarzyszyć nam w post-covidowym świecie? Czym jest ekonomia społeczna i jak może zmienić naszą rzeczywistość? Szukając odpowiedzi na te pytania, zespół „Gazety Wyborczej" stworzył nowy projekt „Nie posiadam”, którego celem jest kształtowanie nowego, zrównoważonego podejścia do posiadania i konsumpcji. Materiały powstające w ramach projektu będą ukazywać się od dziś, 13 maja 2021 r. przez najbliższe 6 miesięcy m.in. na tradycyjnych łamach dziennika i magazynu „Wysokie Obcasy”, na Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.biz oraz w dedykowanym akcji serwisie Wyborcza.pl/nieposiadam.  

13.05.2021 | przeczytano: 101 razy
Łukasz Cegliński nowym redaktorem naczelnym Sport.pl

Łukasz Cegliński obejmie stanowisko redaktora naczelnego serwisu Sport.pl, zastępując Pawła Wilkowicza, który odchodzi z Gazeta.pl. Łukasz Cegliński przez ostatnie 3 lata związany był z telewizją Polsat Sport, gdzie pełnił rolę wydawcy serwisów informacyjnych, magazynów i transmisji. Pracował także jako komentator i reporter. Zmiany personalne wejdą w życie po zakończeniu EURO 2020.

12.05.2021 | przeczytano: 129 razy

W marcu br. Wyborcza.biz – ekonomiczny serwis Wyborcza.pl zajął 1. miejsce w rankingu witryn biznesowo-prawnych, osiągając rekordowy wynik ponad 3 milionów użytkowników. To efekt pracy całego zespołu nad rozwojem treści biznesowych i gospodarczych „Gazety Wyborczej”.

12.05.2021 | przeczytano: 91 razy
Dominik Szczepański autorem działu Sport na Wyborcza.pl

Od maja 2021 r. swoje teksty na Wyborcza.pl będzie publikować Dominik Szczepański, dziennikarz, pisarz i podróżnik. Kilka razy w miesiącu w dziale Sport ukazywać się będą jego artykuły poświęcone wyprawom w najwyższe góry świata - Himalaje i Karakorum, które budzą wielkie zainteresowanie czytelników „Gazety Wyborczej”.

12.05.2021 | przeczytano: 125 razy
Radio Tok FM ulubioną rozgłośnią słuchaczy w Warszawie

W najnowszej fali badania Radio Track, przygotowanego przez Kantar Polska*, Radio TOK FM powróciło na 1. miejsce w rankingu najchętniej słuchanych stacji radiowych w Warszawie. W okresie listopad 2020 - kwiecień 2021 r. rozgłośnia była też wiceliderem słuchalności w Trójmieście, Krakowie i Poznaniu. To kolejne rekordowe wyniki słuchalności Radia TOK FM, które przyciąga słuchaczy swoją unikalną formułą news&talk - zapewnia najświeższe, sprawdzone informacje oraz komentarze i opinie, pozwalające zrozumieć otaczający nas świat.

11.05.2021 | przeczytano: 136 razy

W najnowszym raporcie „Media&Marketing Polska” poświęconym wydawcom Agora otrzymała wyróżnienie za rozwój „Gazety Wyborczej”, Wyborcza.pl i Gazeta.pl - „liderów kontentu”. Zespoły spółki zostały docenione za działania podjęte w 2020 r., które zapewniły czytelnikom, użytkownikom i klientom nowoczesne produkty i oferty wysokiej jakości.

11.05.2021 | przeczytano: 104 razy
Piotr Fronczewski w najnowszym podcaście Mistrzowie Słowa

W sobotę, 8 maja br. na Wyborcza.pl pojawił się 10. odcinek podcastu "Mistrzowie Słowa", w którym mistrzowie sceny czytają mistrzów pióra - wybitne aktorki i wybitni aktorzy prezentują najlepsze teksty dziennikarek i dziennikarzy "Gazety Wyborczej". Najnowsza część podcastowej serii, w związku z 32. urodzinami "Gazety Wyborczej", to wspomnienie początków dziennika - Piotr Fronczewski czyta w niej tekst Piotra Lipińskiego "Orgazm z przydziału. Oto dzień, w którym ukazaliśmy się po raz pierwszy". Tej i innych odsłon podcastu "Mistrzowie Słowa" mogą słuchać członkinie i członkowie Klubu Wyborcza.pl oraz subskrybenci TOK FM Premium.  

10.05.2021 | przeczytano: 125 razy

Jak będzie wyglądać przyszłość bez 3rd party cookies? Jakie konsekwencje dla wydawców i reklamodawców może mieć wyłączenie ciasteczek? O tym będzie mowa podczas kolejnego webinaru, który organizuje Grupa Wyborcza, zespół zajmujący się sprzedażą reklam i opracowywaniem rozwiązań marketingowych w serwisach Wyborcza.pl. Podczas spotkania „Era człowieka w internecie, czyli świat bez 3rd party cookies”, które odbędzie się w środę, 12 maja br., dyskutować będą: Grzegorz Piechota, Researcher-In-Residence INMA - ekspert współpracujący z wieloma wydawcami na świecie oraz Joanna Balowska, dyrektorka sprzedaży i rozwoju oferty internetowej Wyborcza.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

10.05.2021 | przeczytano: 197 razy
1 2 3
Strona 1/85 (artykułów: 846)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764