logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agora: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 396
Zapowiedź kampanii kina Helios w Warszawie

W pierwszym tygodniu 2019 roku rozpoczął się pierwszy etap kampanii kina Helios w Warszawie. Helios, największa w Polsce sieć kinowa pod względem liczby obiektów, promuje swój pierwszy multipleks w stolicy na nośnikach wielkopowierzchniowej reklamy zewnętrznej.

11.01.2019 | przeczytano: 123 razy
Michał Gąsiorowski w zespole Sport.pl

W czwartek, 10 stycznia br. Michał Gąsiorowski, dziennikarz sportowy znany dotychczas głównie z audycji radiowych, dołączył do redakcji serwisu Sport.pl. Internautom będzie przybliżał m.in. zawody Formuły 1 czy zmagania piłkarskie, a także weźmie udział w tworzeniu nowych formatów wideo serwisu.

11.01.2019 | przeczytano: 99 razy
Selectivv rozbudowuje dział sprzedaży o cztery nowe osoby

Selectivv to firma specjalizująca się w danych lokalizacyjnych, która gromadzi, analizuje i profiluje dane o użytkownikach urządzeń przenośnych. Uzyskane informacje wykorzystuje do realizacji kampanii mobile marketingowych, prowadzenia projektów badawczych, świadczenia usług  consultingowych oraz analiz z obszaru big data. W związku z coraz większą liczbą projektów zarówno komercyjnych jak i społecznych, w jakie zaangażowana jest firma w 2019 roku, a także postępującą ekspansją na rynkach zagranicznych, Selectivv zdecydował się rozszerzyć swój dział sprzedaży o czterech nowych specjalistów. Z początkiem roku do firmy dołączyli: Łukasz Tomaszewski, Marcin Kram, Łukasz Mądrach i Rafael Molski.

09.01.2019 | przeczytano: 114 razy

W najbliższy poniedziałek, 31 grudnia br. na łamach papierowego wydania „Gazety Wyborczej” ukaże się jednorazowy kod dostępu, który pozwoli na korzystanie z treści publikowanych w serwisie Wyborcza.pl przez 14 dni. Zespół dziennika już po raz drugi umożliwia w ten sposób czytelnikom wypróbowanie prenumeraty cyfrowej. Wsparciem akcji będą wyjątkowe publikacje, specjalnie uzupełniane i rozwijane w internecie. 

30.12.2018 | przeczytano: 159 razy
Agora ponownie w gronie odpowiedzialnych spółek Respect Index

Już po raz drugi Agora S.A. znalazła się w składzie RESPECT Index - giełdowego indeksu spółek wyróżniających się odpowiedzialnym i zrównoważonym podejściem do zarządzania, a dzięki temu bardziej atrakcyjnych dla inwestorów i wykazujących wyższą stopę zwrotu niż przeciętna rynkowa. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła nowy skład RESPECT Index w środę, 12 grudnia br.

14.12.2018 | przeczytano: 188 razy
„Para polityczna” – nowy program wideo na Wyborcza.pl

Dzisiaj – w czwartek, 13 grudnia br. w serwisie Wyborcza.pl ruszył nowy cykl wideo „Para polityczna”, w którym omawiane będą najnowsze wydarzenia z kraju i ze świata. Odcinki, prowadzone przez Romana Imielskiego, emitowane będą na żywo na Wyborcza.pl i na profilu „Gazety Wyborczej” na Facebooku w czwartki o godz. 11:00.

14.12.2018 | przeczytano: 154 razy

Instytut Badań Outdooru IBO Sp. z o.o. zmienił strukturę właścicielską. Firmy AMS i Ströer Polska odkupiły udziały w spółce IBO od trzeciego udziałowca – firmy Clear Channel Poland. W związku z tym 30 listopada 2018 r. Rada Nadzorcza IBO powołała nowy zarząd. W jego skład wchodzą Bartosz Barański i Waldemar Kruk. Jednocześnie Rada Nadzorcza wyraziła podziękowanie dotychczasowemu zarządowi w osobie Pawła Tyszkiewicza za kierowanie spółką w pierwszym etapie projektu, polegającym na przeprowadzeniu badania i udostępnieniu danych udziałowcom.

14.12.2018 | przeczytano: 182 razy
Magazyn „Czarna księga PiS” od 6 grudnia br. w sprzedaży

Artykuły z dwóch części „Czarnej księgi rządów PiS” – raportu „Gazety Wyborczej” podsumowującego ostatnie trzy lata – zostały zaktualizowane i zebrane w formie magazynu. Wydanie będzie dostępne w samodzielnej sprzedaży od czwartku, 6 grudnia br.

07.12.2018 | przeczytano: 167 razy
#Paymeequal – międzypłciowe nierówności płacowe w kampanii społecznej Pracowni_eb

Rozpoczęła się multimediowa kampania społeczna #PayMeEqual, zwracająca uwagę na problem tzw. luki płacowej. To projekt przygotowany przez Pracownię_EB, agencję należącą do GoldenLine, we współpracy z pracodawcami, inicjatywą UN Global Compact i Państwową Inspekcją Pracy.

07.12.2018 | przeczytano: 258 razy

Justyna Suchecka, dziennikarka „Gazety Wyborczej" zajmująca się edukacją, została laureatką konkursu o Nagrodę im. prof. Romana Czerneckiego w kategorii artykuł publicystyczny. Kapituła nagrodziła jej artykuł „Kto ty jesteś? Obywatel cyfrowego świata” opublikowany na łamach dziennika w kwietniu ubiegłego roku.

03.12.2018 | przeczytano: 176 razy
1 2 3
Strona 1/40 (artykułów: 396)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone