logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Projekt XD” nowością w jesiennej ramówce RMF FM

  PR 31.08.2022, przeczytano 165 razy

Sobotnie wieczory w RMF FM słuchacze spędzą w dużym gronie przyjaciół. „Projekt XD” to zupełnie nowy towarzysko-muzyczny program na antenie rozgłośni. Oprócz tego po wakacyjnej przerwie wracają dobrze znane słuchaczom programy, nocne podcasty i loteria SMS-owa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_projekt-xd_-nowoscia-w-jesiennej-ramowce-rmf-fm,397049,artykul.html

Projekt XD” w sobotnie wieczory (20-24) poprowadzą Paweł Jawor i Maciej Rybak, a wspierać ich będzie cała ekipa radiowych przyjaciół m.in. Ola Filipek, Paulina Sawicka, Mateusz Opyrchał, Magda Karwat-Marek i Maciej Jędruch. Program będzie miał charakter towarzysko-muzyczny. Pełen niestandardowych akcji, wkrętek z gwiazdami i imprezowej muzyki wypełni sobotnie wieczory słuchaczy.

Tej jesieni na antenie RMF FM pojawi się też każdego tygodnia aż pięć premierowych serii podcastów. Na antenę wraca uwielbiana przez słuchaczy para „Janusz i Grażynka” (weekendy, 10:30), ale będą też premierowe odcinki cykli kryminalno-sensacyjnych emitowanych w paśmie „Noc podcasterów” po 23-ej: „Bajki dla dorosłych” (poniedziałki), „Misja specjalna” (wtorki), „Ruska Mafia” (czwartki) i „Dorwać Bestię” (niedziele).

Po wakacjach na antenę wracają też „Wstawaj, szkoda dnia”, czyli najbardziej energetyczny poranek w polskim eterze prowadzony przez Przemysława Skowrona, Tomasza Olbratowskiego i Mariusza Kałamagę oraz pasma „Byle do piątku” i „Lepsza połowa dnia” z grą SMS-ową, której finały będzie prowadził jej gospodarz Maciej Dowbor.

Wieczorem na słuchaczy czekać będzie Darek Maciborek i kolejny sezon „POPlisty” i magazynu muzycznego „POPlista Plus”.

W dni powszednie na antenie posłuchać będzie można aż trzech wywiadów: „Porannej rozmowy w RMF FM” Roberta Mazurka (8:02), „Rozmowy w południe” (12:02) i „Popołudniowej rozmowy” (18:02).

W weekendy nowy charakter uzyska pasmo popołudniowe „Wszystko gra” (15-20) prowadzone przez Paulinę Sawicką. W soboty będzie to program muzyczny, z wizytami piosenkarzy, przypomnieniem premier tygodnia oraz cyklem Jacka Tomkowicza „Jacek, daj piątkę”. W niedziele audycja nabierze charakteru bardziej rozrywkowego z nowym cyklem Przemysława Skowrona „Od wielkiego dzbana”, czyli autorskim przeglądem najgłupszych i najbardziej absurdalnych newsów z całego tygodnia.

W soboty i niedziele na słuchaczy będzie też czekać „Weekendowy Poranek” (6-10), „Lepiej być nie może” (10-15) oraz „Sceny zbrodni”, w których Daniel Dyk i Kamil Barnowski prezentują najgłośniejsze kryminalne historie świata (niedziele, 20-23).

Ramówka w dni powszednie startuje 1 września, a programy weekendowe – 10 września.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp. k.

www.gruparmf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W czwartek widzowie Eurosportu 1 i użytkownicy Eurosportu Extra w Playerze będą mogli obejrzeć dwa mecze polskich drużyn w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. Orlen Wisła Płock zagra na wyjeździe z SC Magdeburg, a Łomża Industria Kielce podejmie THW Kiel.
Jesienią kanał TVN Fabuła po raz kolejny udowodni, że w deszczowe, chłodne wieczory jest najlepszym wyborem dla wszystkich miłośników dobrego kina! To właśnie tutaj na widzów czekają autorskie programy o tematyce filmowej, największe hity wielkiego i srebrnego ekranu oraz najświeższe nowinki z planów zdjęciowych. Tej jesieni nie zabraknie również...
Alivia i AMS tworzą dedykowany kontent w Digital OOH wspierający miesiąc świadomości raka piersi
Content marketing w DOOH staje się skutecznym rozwiązaniem zbliżającym markę do odbiorcy. Kolejnym dowodem na to jest kampania realizowana wspólnie przez AMS i Onkofundację Alivia, w ramach której w największych miastach Polski emitowanych jest 3 mln treści poświęconych profilaktyce onkologicznej.
Redakcja portalu Gazeta.pl przygotowała wyjątkowy multimedialny reportaż pt. „Niewidzialny Park Narodowy”. W materiale, przygotowanym przez Dominika Szczepańskiego i Patryka Strzałkowskiego, zaprezentowana została opowieść o społecznie projektowanym parku narodowym na Pogórzu Przemyskim, roboczo nazywanym Turnickim Parkiem Narodowym. Reportaż dostępny jest na...
Zmiany w zarządzie Mainstream Media AG
W zarządzie Mainstream Media AG, właściciela kanału ROMANCE TV Polska, zaszły zmiany. Tim Werner pozostaje na stanowisku CEO na kolejne pięć lat, natomiast Johannes Walzer zastępuje Horsta Kümmela na stanowisku dyrektora finansowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764