logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ankieta: Nowoczesne technologie w poligrafii

  PR 21.09.2021, przeczytano 291 razy
ilustracja

Wrocławska spółka technologiczna Scanway zaprasza do wypełnienia ankiety wspierającej raport branżowy „Poligrafia 4.0”. Podziel się swoimi doświadczeniami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ankieta%3A-nowoczesne-technologie-w-poligrafii,393082,artykul.html

Scanway to spółka zajmująca się technologiami przemysłowymi i kosmicznymi, która realizuje wdrożenia systemów kontroli jakości dla zakładów poligraficznych.

- Wdrażając nasze systemy zauważyliśmy, że jest zapotrzebowanie na konkretną wiedzę merytoryczną i wsparcie w zakresie tego, jak nowoczesne technologie mogą pracować dla branży drukarskiej i poligraficznej – mówi Radosław Charytoniuk, przedstawiciel Scanway.

Celem raportu jest wsparcie technologiczne i merytoryczne środowisk poligraficznych. Na potrzeby badań, twórcy raportu proszą o wypowiedź przedstawicieli poligrafii.

- Zbieramy informacje z rynku, żeby dopasować zakres raportu do potrzeb. Chcemy wspierać potrzebnymi informacjami i wskazówkami – mówi Radosław Charytoniuk, przedstawiciel Scanway.

Raport jest współtworzony z liderami wdrożeń technologicznych – LMI Technologies i Chromasens. Publikacja opowie o wyzwaniach technologicznych poligrafii, jej podejściu do automatyzacji i robotyzacji, a także wskaże potencjalne kierunki rozwoju i wsparcia technologicznego dla małych, średnich i dużych firm poligraficznych.

  • Link do anonimowej ankiety TUTAJ.

Źródło: Scanway

www.scanway.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna maszyna z oferty Duplo w firmie Wydruk
Kolejna maszyna – tym razem system broszurujący iSaddle – zwiększyła potencjał produkcyjny firmy Wydruk z Katowic. Zakup podwoił wydajność tego przedsiębiorstwa, co pozwoliło mu nie tylko na sprostanie oczekiwaniom klientów, ale także na dalszy rozwój. Inwestycja pozwoliła firmie na wykańczanie prac, które wcześniej musiała zlecać innym...
DS Smith uruchamia Customer Innovation Hub
Firma DS Smith, producent przyjaznych środowisku opakowań z tektury falistej, otworzyła swój pierwszy Customer Innovation Hub, miejsce do hybrydowej współpracy z klientami. Centrum, z siedzibą w Lizbonie, jest wyposażone tak, aby umożliwiać wspólne sesje projektowania dla klientów w formie spotkań fizycznych, online i hybrydowych.
Pierwsza instalacja CAL-one mini
Pierwsza instalacja premierowego półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych CAL-one mini odbyła się z początkiem października w dębickiej Drukarni Millenium.
Światowa premiera maszyny Varijet 106 firmy Koenig & Bauer Durst
W Radebeul k. Drezna odbyła się światowa premiera maszyny VariJET 106 firmy Koenig & Bauer Durst, towarzyszyły jej ekskluzywne pokazy na żywo. Modułowa cyfrowa maszyna drukująca typu single-pass przeznaczona dla rynku pudełek składanych powstała we współpracy pomiędzy firmami Koenig & Bauer i Durst.
Grupa Rossmann inwestuje w maszynę Corrucut firmy Koenig & Bauer
Przedsiębiorstwo ROMCARTON S.A., należące do francuskiej grupy Rossmann, inwestuje w maszynę CorruCUT firmy Koenig & Bauer. Posiadająca siedem zespołów drukujących maszyna będzie najdłuższym jak do tej pory urządzeniem CorruCUT. Latem przyszłego roku ma ono już podjąć produkcję w rumuńskiej miejscowości Popesti-Leordeni w pobliżu Bukaresztu, w jednym z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764