logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bloomnet pomaga rozwijać niemiecką markę Expertlead

  PR 05.06.2020, przeczytano 273 razy

Agencja interaktywna Bloomnet rozszerza współpracę z platformą zajmującą się rekrutowaniem i oferowaniem dla firm freelancerów technologicznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bloomnet-pomaga-rozwijac-niemiecka-marke-expertlead,387321,artykul.html

Bloomnet nawiązał współpracę z Expertlead już w grudniu 2019 r., zajmując się początkowo doradztwem marketingowym i rozwojem strony www. Teraz zakres usług świadczonych firmie z Berlina rozszerzono o projektowanie materiałów promocyjnych (m.in. animacji) oraz integrację narzędzi online z systemami do zarządzania danymi klientów.

Ze strony agencji za działania na rzecz Expertlead odpowiada CTO Łukasz Dudko.

Klienta pozyskano w wyniku rekomendacji. Umowa została zawarta na czas nieokreślony

Źródło: Bloomnet

www.bloomnet.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Billennium nowym klientem PR Calling
Billennium, polska spółka, oferująca usługi IT oraz rozwiązania dla biznesu, dołączyła do grona klientów PR Calling. Agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną, w tym m.in. za działania media relations, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli klienta (również na platformie LinkedIn) oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.
Znamy pierwszych prelegentów i tematy wystąpień Forum IAB
6-7 października br. w Warszawie wybitni eksperci świata marketingu, nauki i biznesu będą dyskutować o zaufaniu, które stanowi nie tylko podstawę każdej relacji, ale również siłę napędową biznesu. Ogłaszamy prelegentów i tematy wystąpień czternastej edycji Forum IAB, która upłynie pod hasłem In Trust We Trust. Jaką wartość ma zaufanie w czasach...
PGE ogłosiła przetarg na wybór agencji reklamowych ATL i BTL, z którymi planuje współpracować przez najbliższe 18 miesięcy.
Patrycja Rusnak awansuje na stanowisko senior creative
Patrycja Rusnak, dotychczas creative w VMLY&R Poland, awansowała na stanowisko senior creative. Do jej obowiązków należy obsługa kreatywna i rozwijanie marki Samsung.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764