logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Call for papers - 12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innnovations

   20.01.2020, przeczytano 648 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 1-2 kwietnia 2020 r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations – jedno z najciekawszych spotkań branży opakowań w Europie Środkowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/call-for-papers---12.-miedzynarodowe-targi-opakowan-packaging-innnovations,385392,artykul.html

Targi Packaging Innovations od pierwszych edycji wyróżniają się nie tylko szeroką ofertą wystawców, ale również strefą warsztatową – workShops, w której prezentacje prowadzą cenieni specjaliści z branży. Seminaria workShops odbywają się aż na 2 scenach przez 2 dni. Dzięki temu swoim doświadczeniem mogą podzielić się dziesiątki ekspertów. W ubiegłym roku można było wysłuchać prezentacji m.in.: Róży Rutkowskiej (Scoby – biodegradowalne i jadalne opakowania przyszłości), Marty Krawczyk z Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A („Jak projektować żeby recyklingować?”), Anny Borys – Karwackiej z McDonald’s Polska Sp. z o.o. („Scale for Good” – strategia firmy McDonald’s w zakresie opakowań i recyklingu odpadów).

Kogo spotkamy w tym roku? Tematy można zgłaszać do 31 stycznia. Jeśli chcesz podzielić się swoją wiedzą, masz ciekawe case studies, firma w której pracujesz wprowadziła ciekawe rozwiązania, to nie zwlekaj i aplikuj https://packaginginnovations.pl/pl/call-for-papers.html Ilość zgłoszeń jest ograniczona, dlatego nie warto marnować czasu. Podobnie jak w roku ubiegłym tematem przewodnim będą opakowania a ochrona środowiska: opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów innowacyjnych.

Targi Packaging Innovations każdego roku odwiedzane są przez tysiące ekspertów, którzy poszukują innowacyjnych, skutecznych rozwiązań, są otwarci na nowości i chętnie biorą udział w seminariach workShops. Udział w prezentacjach to okazja, aby swoją wiedzą podzielić się przed szerokim gronem odbiorców, ściśle związanych z branżą.

Targi Packaging Innovations objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Aktualizacja 12.03.2020

Otrzymaliśmy właśnie informację, że w związku z zagrożeniem koronawirusem Zarząd firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o. podjął decyzję o przeniesieniu terminu 12. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations na 24-25.06.2020 r.

Źródło: Targi w Krakowie

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Webinarium firm Mark Andy i Flexo Image Graphics
Firma Mark Andy, z uwagi na wciąż istniejące w skali globalnej obostrzenia, kontynuuje działania związane ze zdalnymi prezentacjami swoich rozwiązań dla klientów z różnych stron świata. 24 lipca br., wspólnie z jej indyjskim partnerem handlowym – Flexo Image Graphics – zorganizowała webinarium pod hasłem „Cyfrowe rozwiązania z oferty Mark...
Ponad milion kolorów w palecie drukarek Xerox
Xerox zaprezentował pierwszy na rynku zestaw Adaptive CMYK+ Kit do druku, który dodaje siedem specjalnych kolorów i milion nowych odcieni do maszyn Xerox Versant. Dzięki tej nowości drukarnie mogą zwiększyć swój zysk nawet do 400%.
W dobie koronawirusa wzrosła produkcja opakowań dla przemysłu spożywczego i farmacji
Silny związek z branżą spożywczą, która nie ucierpiała w czasie pandemii, pozwolił firmom opakowaniowym przetrwać kryzys spowodowany koronawirusem bez większych strat.  – 65 proc. opakowań jest produkowanych do żywności i napojów. Przestoje odczuły głównie te firmy, które dostarczają do producentów mebli lub firm motoryzacyjnych...
Stora Enso i Stadion Olimpijski w Helsinkach: proekologiczne partnerstwo
Stora Enso podpisała ze Stadionem Olimpijskim w Helsinkach porozumienie o współpracy, którego celem jest wprowadzanie proekologicznych i obniżających tzw. ślad węglowy działań, realizowanych na tym obiekcie sportowym. W tym celu w możliwie największym stopniu, podczas organizowanych tu wydarzeń, wykorzystywane będą materiały odnawialne oraz rozwiązania spełniające...
Firma Koenig & Bauer Durst zapowiada beta testy na maszynie Varijet 106
Firma Koenig & Bauer Durst na początek przyszłego roku zapowiada wprowadzenie na rynek maszyny VariJET 106 poprzez przeprowadzenie jej pierwszej instalacji u klienta. Oficjalna prezentacja maszyny nastąpi podczas targów drupa w Düsseldorfie, które zostały przesunięte na 20. do 30. kwietnia 2021.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764