logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Car'n Truck Collection 2002 - wektorowe rzuty samochodów

   14.02.2002, przeczytano 8649 razy

"Car'n Truck Collection 2002" to tytuł płyty CD, która właśnie pojawiła się na rynku. Zawiera ona ponad 6000 obrysów modeli samochodów. Wszystkie zapisane są w formacie wektorowym AI, w skali 1:20, każdy w czterech lub pięciu rzutach. Płyta jest bardzo łatwa w obsłudze, można z niej korzystać właściwie w każdym programie graficznym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/car-n-truck-collection-2002---wektorowe-rzuty-samochodow,843,artykul.html

Praktyczność produkt zawdzięcza precyzji wykonania klipartów. Ich wysoka jakość pozwala na dużą oszczędność czasu i pracy. Samochody umieszczone są na trzech płytach CD i pogrupowane w bardzo wygodny sposób: CD1 – modele z lat 1992-1995, CD2 – 1996-2000, CD3 – 2001-2002. Tak bogata i ciekawa oferta z tak dużym wyborem klipartów to pierwsza propozycja tego typu w Polsce.

Atutem zestawu jest mały rozmiar plików w stosunku do grafiki rastrowej. Wyposażony jest on w listę wszystkich modeli aut zawartych na płytach. Technika "free hand", wektorowy format i zgodność z większością programów graficznych – wszystko to sprawia, że kliparty są praktycznie gotowe do użytku w każdej pracy. Modele są w pełni skalowalne i edytowalne, a cała płyta przeznaczona zarówno dla środowiska PC jak i MAC. Cena: 278 zł netto.

więcej informacji:
www.ksiaze.com.pl/samochody/index.htm

Źródło: Studio Graficzne KSIĄŻĘ

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764