logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Car'n Truck Collection 2002 - wektorowe rzuty samochodów

   14.02.2002, przeczytano 8935 razy

"Car'n Truck Collection 2002" to tytuł płyty CD, która właśnie pojawiła się na rynku. Zawiera ona ponad 6000 obrysów modeli samochodów. Wszystkie zapisane są w formacie wektorowym AI, w skali 1:20, każdy w czterech lub pięciu rzutach. Płyta jest bardzo łatwa w obsłudze, można z niej korzystać właściwie w każdym programie graficznym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/car-n-truck-collection-2002---wektorowe-rzuty-samochodow,843,artykul.html

Praktyczność produkt zawdzięcza precyzji wykonania klipartów. Ich wysoka jakość pozwala na dużą oszczędność czasu i pracy. Samochody umieszczone są na trzech płytach CD i pogrupowane w bardzo wygodny sposób: CD1 – modele z lat 1992-1995, CD2 – 1996-2000, CD3 – 2001-2002. Tak bogata i ciekawa oferta z tak dużym wyborem klipartów to pierwsza propozycja tego typu w Polsce.

Atutem zestawu jest mały rozmiar plików w stosunku do grafiki rastrowej. Wyposażony jest on w listę wszystkich modeli aut zawartych na płytach. Technika "free hand", wektorowy format i zgodność z większością programów graficznych – wszystko to sprawia, że kliparty są praktycznie gotowe do użytku w każdej pracy. Modele są w pełni skalowalne i edytowalne, a cała płyta przeznaczona zarówno dla środowiska PC jak i MAC. Cena: 278 zł netto.

więcej informacji:
www.ksiaze.com.pl/samochody/index.htm

Źródło: Studio Graficzne KSIĄŻĘ

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nadchodzi najprzyjemniejszy okres w roku – lato. To kolejny sezon, w którym konsumenci będą mieli okazję spróbować unikalnego smaku lodów E.Wedel OH!. Ich promocję wspierać będą wyjątkowe działania marketingowe oraz konkurs z oryginalnymi nagrodami. Zasady są proste – wystarczy ruszyć do sklepu w poszukiwaniu lodów E.Wedel, których...
Dalszy rozwój zespołu PA w SEC Newgate CEE
Nowym Senior Advisorem SEC Newgate CEE został Krzysztof Kępa, ekspert rynku elektro-energetycznego oraz sektora oil&gas. Dwóch kolejnych konsultantów to Piotr Górski, dotychczasowy analityk i redaktor prowadzący Res Publica Nova oraz Szymon Dziewięcki, tegoroczny zwycięzca Young Creative Cannes Lions.
Os3 odpalają Mistrzostwa Polski w Grillowaniu dla marki Duda Nasze Polski
Grillowanie to narodowy sport Polaków. W tej dziedzinie realizują się wszyscy, jak Polska długa i szeroka. Już niedługo dowiemy się kto zostanie Mistrzem Polski w Grillowaniu. Rusza najgorętsze wydarzenie sezonu grillowego w naszym kraju. Fani rywalizacji i niepowtarzalnych smaków już czują w powietrzu aromat, którego nie da się pomylić z niczym innym.
Agencja Webtalk wzmacnia Dział Mediów – do zespołu dołącza Wojciech Dworzyński
WebTalk, agencja oferująca rozwiązania full service digital, zatrudniła kolejnego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Wojciech Dworzyński, który dołączył do zespołu na stanowisku Digital Media & Performance Director, odpowiada za dalszy rozwój działu mediów i jego kompetencji.
Sinajet 1007MT w drukarni Fastgraw
Firma Grafmasz zainstalowała kolejny ploter tnąco-bigujący 1007 MT. W pierwszym kwartale 2022 roku wdrożenie nastąpiło w drukarni FastGRAW w Zamościu, z którą Grafmasz współpracuje od wielu lat. Firma użytkowała dotychczas między innymi, krajarkę Grafmasz i inne urządzenia introligatorskie. FastGRAW oferuje druk cyfrowy, offsetowy, sublimację oraz wiele innych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764