logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Car'n Truck Collection 2002 - wektorowe rzuty samochodów

   14.02.2002, przeczytano 8667 razy

"Car'n Truck Collection 2002" to tytuł płyty CD, która właśnie pojawiła się na rynku. Zawiera ona ponad 6000 obrysów modeli samochodów. Wszystkie zapisane są w formacie wektorowym AI, w skali 1:20, każdy w czterech lub pięciu rzutach. Płyta jest bardzo łatwa w obsłudze, można z niej korzystać właściwie w każdym programie graficznym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/car-n-truck-collection-2002---wektorowe-rzuty-samochodow,843,artykul.html

Praktyczność produkt zawdzięcza precyzji wykonania klipartów. Ich wysoka jakość pozwala na dużą oszczędność czasu i pracy. Samochody umieszczone są na trzech płytach CD i pogrupowane w bardzo wygodny sposób: CD1 – modele z lat 1992-1995, CD2 – 1996-2000, CD3 – 2001-2002. Tak bogata i ciekawa oferta z tak dużym wyborem klipartów to pierwsza propozycja tego typu w Polsce.

Atutem zestawu jest mały rozmiar plików w stosunku do grafiki rastrowej. Wyposażony jest on w listę wszystkich modeli aut zawartych na płytach. Technika "free hand", wektorowy format i zgodność z większością programów graficznych – wszystko to sprawia, że kliparty są praktycznie gotowe do użytku w każdej pracy. Modele są w pełni skalowalne i edytowalne, a cała płyta przeznaczona zarówno dla środowiska PC jak i MAC. Cena: 278 zł netto.

więcej informacji:
www.ksiaze.com.pl/samochody/index.htm

Źródło: Studio Graficzne KSIĄŻĘ

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TFP Grafika – innowacyjność w druku 3D – pozwól się zaskoczyć
Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO - pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.
Kampania społeczna „Od początku”
66% Polaków jako główną przyczynę aborcji postrzega brak wsparcia kobiet w ich najbliższym otoczeniu wynika z badań Fundacji CitizenGO, która rozpoczyna nową ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: “Od początku”.
A digital na to: KFC
Dziś nasi eksperci zespołu digital na warsztat wzięli wirtualnego influencera KFC - Colonela Sandersa.
Włodzimierz Schmidt ponownie wybrany na Prezesa Zarządu IAB Europe
Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu IAB Europe – europejskiej organizacji, która skupia swoje działania wokół rozwoju reklamy cyfrowej i edukacji rynku w zakresie potencjału tego sektora. Będzie kierował pracami organizacji do 2021 roku.Włodzimierz...
PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca, a opinie Zofii Klepackiej są jej opiniami prywatnymi, dlatego – w odniesieniu do spekulacji medialnych – spółka informuje, że nie podejmowała działań mających na celu ograniczenie aktywności medialnej Zofii Klepackiej.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764