logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo na Festiwalu Druku: Cyfrowa introligatornia i lakierowanie 3D

  PR 17.09.2018, przeczytano 343 razy
ilustracjastrzałka

Duże zainteresowanie prezentowanymi rozwiązaniami, a także zrealizowana sprzedaż, rozpoczęte rozmowy handlowe dotyczące kolejnych urządzeń - to tylko niektóre sukcesy, jakie odnotowała firma Duplo Polska na Festiwalu Druku. Impreza targowa, w której wzięła udział już po raz kolejny, prezentując swoją bogatą ofertę, odbywała się w dniach 12-13 września br. w Warszawie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-na-festiwalu-druku%3A-cyfrowa-introligatornia-i-lakierowanie-3d,37922,artykul.html

Tematem przewodnim naszej tegorocznej prezentacji podczas Festiwalu Druku była introligatornia cyfrowa i lakierowanie 3D – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Tegoroczna edycja tej imprezy zgromadziła wprawdzie nieco mniej odwiedzających, jednak - co podkreśla wielu wystawców – były wśród nich osoby zainteresowane konkretnymi rozwiązaniami. Tak było również na naszym stoisku, czego efektem jest sprzedaż jaką odnotowaliśmy, a także rozpoczęte rozmowy handlowe, dotyczące rozwiązań z naszej oferty. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nowy system do lakierowania UV 3D - Duplo DuSense DDC-810. Również prezentowane próbki, pochodzące z tego urządzenia, które pracuje już u jednego z naszych klientów, wzbudzały zachwyt odwiedzających nasze stoisko, co bardzo nas cieszy”.

Duplo DuSense DDC-810 to rozwiązanie, które - dzięki możliwościom lakierowania wybiórczego - pozwala zaoferować klientom produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku. Technologia w nim zastosowana umożliwia łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami. „Dodatkowo – podkreśla Gabriela Swat – urządzenie cechują prostota działania, wysoka precyzja i wydajność, co również podobało się gościom odwiedzającym nasze stoisko. Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości. Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać trzy różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Nasi klienci, którzy zdecydowali się już na zakup tego urządzenia, podkreślają również fakt, że jest to finansowo najbardziej atrakcyjna oferta na rynku. Warto bowiem podkreślić, że w cenie lakieru klient otrzymuje od nas pełny kontrakt serwisowy, 5-letnią gwarancję na urządzenie, w tym także na głowice. Mogliśmy o tym wszystkim opowiedzieć naszym gościom, ale tym co najbardziej nas cieszy był fakt, że z prezentowanych przez nas wielu próbek mogli oni czerpać inspirację do dalszych swoich inwestycji. Mamy nadzieję, że przełoży się to (przynajmniej w kilku przypadkach) na współpracę z nami w niedalekiej przyszłości”.

ilustracjastrzałka

Poza wspomnianą maszyną do lakierowania wybiórczego firma Duplo Polska zaprezentowała podczas Festiwalu Druku popularne wśród użytkowników na całym świecie (w tym w Polsce) urządzenie Docucutter 616Pro, które znalazło tu swojego kolejnego nabywcę. Jest ono dedykowane krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom. Goście odwiedzający stoisko firmy mogli także zobaczyć w pracy „na żywo” Touchline CF-375 - zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy dwie operacje w jednym procesie. Wykorzystuje on unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni, co jest szczególnym problemem w drukarniach cyfrowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – mówi Gabriela Swat. - Zapraszamy do kontaktu z nami również tych, którzy nie dotarli na Festiwal Druku. Jesień jest intensywną częścią roku dla branży poligraficznej, sprzyjającą inwestycjom. Nasze maszyny zapewniają znaczące przyspieszenie procesów produkcyjnych, dlatego z pewnością warto zapoznać się z naszą ofertą”.

Źródło: Duplo Polska

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma LogoScript zaprasza na konferencję poświęconą zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym, którą organizujemy wspólnie z Zakładem Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Konferencja odbędzie się w salach budynku ZTP przy ulicy Konwiktorskiej 2 w Warszawie w dniu 9 maja 2019 r. (czwartek) w godzinach 10:00 –...
Agfa Jeti Tauro H2500 LED w drukarni Walstead Central Europe
W ostatnim czasie w jednej z krakowskich drukarń grupy Walstead (dawniej LSC Communications) rozpoczął pracę wszechstronny ploter hybrydowy Jeti Tauro H2500 LED. To drugie już rozwiązanie marki Agfa, pracujące w tym zakładzie, który systematycznie rozbudowuje swoje możliwości w zakresie realizacji szerokiego spektrum materiałów Point-of-Sale (POS) dla klientów z rynku handlu...
Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764