logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo na Festiwalu Druku: Cyfrowa introligatornia i lakierowanie 3D

  PR 17.09.2018, przeczytano 392 razy
ilustracjastrzałka

Duże zainteresowanie prezentowanymi rozwiązaniami, a także zrealizowana sprzedaż, rozpoczęte rozmowy handlowe dotyczące kolejnych urządzeń - to tylko niektóre sukcesy, jakie odnotowała firma Duplo Polska na Festiwalu Druku. Impreza targowa, w której wzięła udział już po raz kolejny, prezentując swoją bogatą ofertę, odbywała się w dniach 12-13 września br. w Warszawie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-na-festiwalu-druku%3A-cyfrowa-introligatornia-i-lakierowanie-3d,37922,artykul.html

Tematem przewodnim naszej tegorocznej prezentacji podczas Festiwalu Druku była introligatornia cyfrowa i lakierowanie 3D – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Tegoroczna edycja tej imprezy zgromadziła wprawdzie nieco mniej odwiedzających, jednak - co podkreśla wielu wystawców – były wśród nich osoby zainteresowane konkretnymi rozwiązaniami. Tak było również na naszym stoisku, czego efektem jest sprzedaż jaką odnotowaliśmy, a także rozpoczęte rozmowy handlowe, dotyczące rozwiązań z naszej oferty. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nowy system do lakierowania UV 3D - Duplo DuSense DDC-810. Również prezentowane próbki, pochodzące z tego urządzenia, które pracuje już u jednego z naszych klientów, wzbudzały zachwyt odwiedzających nasze stoisko, co bardzo nas cieszy”.

Duplo DuSense DDC-810 to rozwiązanie, które - dzięki możliwościom lakierowania wybiórczego - pozwala zaoferować klientom produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku. Technologia w nim zastosowana umożliwia łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami. „Dodatkowo – podkreśla Gabriela Swat – urządzenie cechują prostota działania, wysoka precyzja i wydajność, co również podobało się gościom odwiedzającym nasze stoisko. Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości. Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać trzy różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Nasi klienci, którzy zdecydowali się już na zakup tego urządzenia, podkreślają również fakt, że jest to finansowo najbardziej atrakcyjna oferta na rynku. Warto bowiem podkreślić, że w cenie lakieru klient otrzymuje od nas pełny kontrakt serwisowy, 5-letnią gwarancję na urządzenie, w tym także na głowice. Mogliśmy o tym wszystkim opowiedzieć naszym gościom, ale tym co najbardziej nas cieszy był fakt, że z prezentowanych przez nas wielu próbek mogli oni czerpać inspirację do dalszych swoich inwestycji. Mamy nadzieję, że przełoży się to (przynajmniej w kilku przypadkach) na współpracę z nami w niedalekiej przyszłości”.

ilustracjastrzałka

Poza wspomnianą maszyną do lakierowania wybiórczego firma Duplo Polska zaprezentowała podczas Festiwalu Druku popularne wśród użytkowników na całym świecie (w tym w Polsce) urządzenie Docucutter 616Pro, które znalazło tu swojego kolejnego nabywcę. Jest ono dedykowane krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom. Goście odwiedzający stoisko firmy mogli także zobaczyć w pracy „na żywo” Touchline CF-375 - zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy dwie operacje w jednym procesie. Wykorzystuje on unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni, co jest szczególnym problemem w drukarniach cyfrowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – mówi Gabriela Swat. - Zapraszamy do kontaktu z nami również tych, którzy nie dotarli na Festiwal Druku. Jesień jest intensywną częścią roku dla branży poligraficznej, sprzyjającą inwestycjom. Nasze maszyny zapewniają znaczące przyspieszenie procesów produkcyjnych, dlatego z pewnością warto zapoznać się z naszą ofertą”.

Źródło: Duplo Polska

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764