logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Durst Tau RSCi w drukarni Labelprint OÜ

  PR 07.06.2021, przeczytano 329 razy
ilustracjastrzałka

Już wkrótce podczas wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się 15 czerwca o godzinie 10:00 oraz 17:00, pośród wielu nowości w portfolio firmy Durst, będziemy mieli także okazję zapoznać się z wynikami udanych beta-testów cyfrowej maszyny drukującej Tau RSCi w drukarni LabelPrint OÜ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/durst-tau-rsci-w-drukarni-labelprint-o%C3%9C,391795,artykul.html

Inwestycja LabelPrint OÜ, firmy produkującej etykiety z Tallina w Estonii, jest kluczową częścią strategii polegającej na przeniesieniu średnio- i długookresowych zleceń druku flekso do cyfrowego druku. W stałej, opartej na zaufaniu kooperacji, drukarnia LabelPrint OÜ dostarczyła firmie Durst niezwykle cennych wskazówek, o które wzbogacono platformę Tau RSCi. Wyniki tej szeroko zakrojonej współpracy zostaną udostępnione podczas wydarzenia on-line. 20-minutowa prezentacja z siedziby firmy Durst w Brixen we Włoszech obejmie niezwykle interesujący wgląd w najnowsze osiągnięcia w zakresie etykiet, w tym w nową rozszerzoną platformę Tau RSC.

Właściciel LabelPrint OÜ, Sten Sarap, tak wypowiedział się o nowej platformie: - Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainstalowanej maszyny, jej dodatkowych funkcjonalności, a zwłaszcza z wielu ulepszeń oprogramowania jakie posiada. Nowy Tau RSCi oferuje wiele możliwości w produkcji cyfrowej, którą postrzegam jako przyszłość. Cyfrowa produkcja z RSCi może odbywać się nieprzerwanie i u nas odbywa się ona na trzy zmiany. Nowa maszyna daje nam szanse druku produkcji większych nakładów w krótkim czasie, dlatego przenosimy więcej zleceń z konwencjonalnego druku flekso na druk cyfrowy, ponieważ możemy drukować niezwykle szybko w niewiarygodnie wysokiej jakości. Dodał również; - Kolejnym mile widzianym czynnikiem jest łatwość obsługi maszyny. Nasi operatorzy zostali w pełni przeszkoleni w ciągu dwóch tygodni od przybycia Tau RSCi, podczas gdy szkolenie kogoś w zakresie druku fleksograficznego trwa znacznie dłużej, czasami nawet do roku.

Dyrektor zarządzający Durst Oceania, Matt Ashman, podkreślił: - Na wydarzeniu Durst Corrugated 360° w Brixen, firma Durst zaprezentowała szerokie spektrum rozwiązań dla branży opakowaniowej. Szczególnie interesująca jest platforma SmartShop dla rynku B2B i B2C do on-line’owego projektowania opakowań z tektury falistej, która może zapewnić firmie nowy strumień przychodów lub dać całkowicie nowe rozwiązania dla firm z branży opakowań.

Dyrektor ds. globalnej sprzedaży etykiet i opakowań giętkich w Durst Group, Thomas Macina, powiedział, że kooperacja z drukarnią była aktywnym partnerstwem, charakteryzującym się ścisłym i produktywnym podejściem do beta-testów. - Chcieliśmy podziękować LabelPrint OÜ za aktywną współpracę. Dziesiąta instalacja Tau RSCi na świecie, potwierdza, że rozpoczęcie przez nas pełnej produkcji komercyjnej zapewni drukarniom sukces. Dlatego też zapraszamy wszystkich przetwórców etykiet, którzy są ciekawi i chcą zobaczyć rozszerzone portfolio na nasze wydarzenie online 15 czerwca: „All you need is RSC“, które warto obejrzeć – powiedział. - Dział etykiet jest dla firmy Durst znaczącym, rozwijającym się biznesem, nie tylko dlatego, że coraz większa liczba przetwórców, takich jak LabelPrint OÜ, dostrzega korzyści płynące z przeniesienia większej ilości produkcji z fleksografii na naszą platformę cyfrową, ale także chcemy, aby takie drukarnie mogły oferować konkurencyjne ceny oraz aby spełniały indywidualne wymagania i potrzeby swoich klientów.

  • Link do rejestracji na wydarzenie znajduje się TUTAJ.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 2D oraz 3D jak i dalszych etapów przetwarzania. Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Firma jest w pełni odpowiedzialna za rozwój biznesu swoich klientów. Kontrahenci zawsze mogą liczyć na racjonalne wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii. LFP Industrial Solutions jest jedynym i renomowanym dystrybutorem firm tj. Durst, MASSIVit, Elitron.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jedna maszyna, wiele możliwości” – Digital Pro „gwiazdą” webinarium Mark Andy
Niesłabnące zainteresowanie hybrydowymi maszynami tonerowymi Digital Pro skłoniło firmę Mark Andy do poświęcenia temu rozwiązaniu kolejnego wirtualnego spotkania dla swoich klientów. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca br. i zorganizowane zostało tym razem przez północnoamerykański oddział firmy. Webinarium poprowadzili wspólnie Alexander Mercon – Digital Sales Manager Mark...
Janmar Centrum inwestuje w drugą fabrykę opakowań z tektury falistej
Janmar Centrum, producent opakowań z tektury falistej, mający swoją siedzibę w Trzcinicy, w południowo zachodniej Polsce wybuduje drugą fabrykę. Nowa inwestycja powstanie w Strykowie (centralna polska), na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.
Drukarnia Big-Print inwestuje w nowy ploter Sinajet od Grafmasz
Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług drukarnia zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy...
VPK France jest filią VPK Group – rodzinnego przedsiębiorstwa, obecnie przekształcającego się w międzynarodowego, prywatnego dostawcę opakowań, dysponującego ponad 65 zakładami produkcyjnymi w 20 krajach. Mając na uwadze proekologiczne podejście przyświecające jego działalności oraz bliską współpracę z Sun Chemical, kierownictwo firmy podjęło strategiczną...
Nowy ploter Avinci CX3200 firmy Agfa
Avinci CX3200 to nowy ploter sublimacyjny firmy Agfa, pracujący w technologii „z roli na rolę”. Umożliwia bezpośrednie zadrukowywanie szerokiego spektrum podłoży tekstylnych (bazujących na poliestrze) oraz papierów transferowych. Jak podkreśla producent, urządzenie zapewnia wysoką wydajność produkcji przy zachowaniu żywych kolorów i wysokiej jakości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764