logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Amagraf na targach Remadays 2019

  PR 19.02.2019, przeczytano 348 razy
ilustracjastrzałka

Premierowy pokaz nowoczesnego i wszechstronnego plotera ekosolwentowego z oferty firmy Amagraf - OKI M- 64s (z dodatkowym szarym kolorem) przyciągnął na jej stoisko liczne grono osób odwiedzających tegoroczne Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays i okazał się wielkim sukcesem. Wystawa odbywała się w dniach 13-15 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-amagraf-na-targach-remadays-2019,381307,artykul.html

- Druk ekosolwentowy to rozwiązanie, którego w coraz większym stopniu poszukują firmy zajmujące się drukiem wielkoformatowym – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – Zainteresowanie odwiedzających Targi RemaDays Warsaw, podczas których po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nasz najnowszy ploter OKI M-64s oferujący taki właśnie rodzaj druku, było ogromne i potwierdziło tę tezę. Przede wszystkim z racji możliwości, jakie oferuje ta maszyna. Gwarantuje wydruki o wysokiej jakości, a dodatkowo jest bezpieczna dla środowiska. Można ją stosować do wydruków znajdujących zastosowanie zarówno na zewnątrz (z 3 letnią gwarancją dotyczącą jakości, bez laminowania) , ale również wewnątrz, ponieważ nie wydziela przykrego zapachu.

Ploter OKI M-64s oferuje druk w konfiguracji sześciu lub siedmiu kolorów. Pracuje z prędkością 66,5 m2 i drukuje z jakością 900 dpi.

- Jakość wydruków z tego plotera  zachwycała naszych targowych gości, co bardzo nas cieszy. To rozwiązanie dedykowane mniejszym firmom, drukarniom i agencjom reklamowym, które realizują projekty o mniejszej skali, ale stawiają na jakość, dbałość o środowisko naturalne i ludzi, którzy pracują przy tych urządzeniach. Zastosowane w urządzeniu atramenty oraz technologia zapewnia wydruki o naprawdę niezwykłej intensywności, dlatego przyciągają one uwagę, co potwierdzali nasi goście, którzy licznie przyglądali się pracy maszyny podczas wszystkich dni targowych.

Warto podkreślić, że wraz z ploterem dostarczane jest oprogramowanie sterujące – CP Manager – które można obsługiwać za pomocą komputera. Otrzymało ono, jak podaje OKI, specjalne wyróżnienie zespołu badawczego BLI za kompleksową funkcjonalność i praktyczność oraz zyskało status pięciu gwiazdek w zakresie zarządzania i monitorowania urządzeń. Istotnym dla użytkowników, jak podaje firma, jest również fakt, że atramenty WX dla tego urządzenia posiadają certyfikat 3M/MSC.

- Jest on nie tylko gwarancją na wydruk – mówi Piotr Alwingier - ale przede wszystkim otwiera użytkownikom maszyn OKI M-64s drogę do dużych projektów – dla stacji benzynowych, sieciowych sklepów czy restauracji, firm kurierskich i wielu innych, które wręcz wymagają tego właśnie certyfikatu.

- Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – podsumowuje Piotr Alwingier. – Obserwujemy od lat, że nasi goście zadają nam bardzo precyzyjne pytania na temat maszyn, które oferujemy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że spełniają one ich oczekiwania i są odpowiedzią na ich potrzeby, a same wydruki ich wręcz zachwycają. Dlatego już podczas targów wielu z nich już rozpoczęło z nami rozmowy handlowe, dotyczące zakupu tego plotera, co bardzo nas cieszy.

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

XLI PK: Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową
Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową to temat kolejnych, XLII Poligraficznych Konfrontacji rozpoczynających się 23 maja. Omówione zostaną m.in. wady i zalety technik druku wielkoformatowego, media oraz farby stosowane w maszynach wielkoformatowych.
Agfa na targach Fespa 2019
Sukcesem zakończył się udział firmy Agfa w targach Fespa 2019, odbywających się w dniach 14-17 maja br. w Monachium. Zaprezentowała na nich dwa wielkoformatowe plotery – Jeti Tauro H3300 LED  i Anapurna H3200i LED. Jej stoisko, jak podaje firma, odwiedziły tysiące gości z całego świata, w tym wielu przedstawicieli polskich drukarń i firm produkcyjnych na co dzień...
„Print for Good” – Kodak i Colours Factory w dobrej sprawie
Do programu „Print for Good”, jaki ponad dwa lata temu zapoczątkowała firma Kodak ,w ubiegłym roku dołączył jej polski oddział wraz ze swoim klientem - drukarnią Colours Factory. Efektem tej współpracy była produkcja zeszytów szkolnych, które zostały następnie przekazane (za pośrednictwem fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie) potrzebującym dzieciom na Ukrainie i w...
Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764