logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Amagraf na targach Remadays 2019

  PR 19.02.2019, przeczytano 301 razy
ilustracjastrzałka

Premierowy pokaz nowoczesnego i wszechstronnego plotera ekosolwentowego z oferty firmy Amagraf - OKI M- 64s (z dodatkowym szarym kolorem) przyciągnął na jej stoisko liczne grono osób odwiedzających tegoroczne Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays i okazał się wielkim sukcesem. Wystawa odbywała się w dniach 13-15 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-amagraf-na-targach-remadays-2019,381307,artykul.html

- Druk ekosolwentowy to rozwiązanie, którego w coraz większym stopniu poszukują firmy zajmujące się drukiem wielkoformatowym – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – Zainteresowanie odwiedzających Targi RemaDays Warsaw, podczas których po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nasz najnowszy ploter OKI M-64s oferujący taki właśnie rodzaj druku, było ogromne i potwierdziło tę tezę. Przede wszystkim z racji możliwości, jakie oferuje ta maszyna. Gwarantuje wydruki o wysokiej jakości, a dodatkowo jest bezpieczna dla środowiska. Można ją stosować do wydruków znajdujących zastosowanie zarówno na zewnątrz (z 3 letnią gwarancją dotyczącą jakości, bez laminowania) , ale również wewnątrz, ponieważ nie wydziela przykrego zapachu.

Ploter OKI M-64s oferuje druk w konfiguracji sześciu lub siedmiu kolorów. Pracuje z prędkością 66,5 m2 i drukuje z jakością 900 dpi.

- Jakość wydruków z tego plotera  zachwycała naszych targowych gości, co bardzo nas cieszy. To rozwiązanie dedykowane mniejszym firmom, drukarniom i agencjom reklamowym, które realizują projekty o mniejszej skali, ale stawiają na jakość, dbałość o środowisko naturalne i ludzi, którzy pracują przy tych urządzeniach. Zastosowane w urządzeniu atramenty oraz technologia zapewnia wydruki o naprawdę niezwykłej intensywności, dlatego przyciągają one uwagę, co potwierdzali nasi goście, którzy licznie przyglądali się pracy maszyny podczas wszystkich dni targowych.

Warto podkreślić, że wraz z ploterem dostarczane jest oprogramowanie sterujące – CP Manager – które można obsługiwać za pomocą komputera. Otrzymało ono, jak podaje OKI, specjalne wyróżnienie zespołu badawczego BLI za kompleksową funkcjonalność i praktyczność oraz zyskało status pięciu gwiazdek w zakresie zarządzania i monitorowania urządzeń. Istotnym dla użytkowników, jak podaje firma, jest również fakt, że atramenty WX dla tego urządzenia posiadają certyfikat 3M/MSC.

- Jest on nie tylko gwarancją na wydruk – mówi Piotr Alwingier - ale przede wszystkim otwiera użytkownikom maszyn OKI M-64s drogę do dużych projektów – dla stacji benzynowych, sieciowych sklepów czy restauracji, firm kurierskich i wielu innych, które wręcz wymagają tego właśnie certyfikatu.

- Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – podsumowuje Piotr Alwingier. – Obserwujemy od lat, że nasi goście zadają nam bardzo precyzyjne pytania na temat maszyn, które oferujemy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że spełniają one ich oczekiwania i są odpowiedzią na ich potrzeby, a same wydruki ich wręcz zachwycają. Dlatego już podczas targów wielu z nich już rozpoczęło z nami rozmowy handlowe, dotyczące zakupu tego plotera, co bardzo nas cieszy.

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Targi Packaging Innovations: Odpakujmy ekologię
Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona...
Technologia inkjetowa Kodak Ultrastream w maszynach firmy Uteco
Kodak i Uteco Converting S.p.A. poinformowały o podpisaniu umowy, na bazie której stworzona przez pierwszą z wymienionych firm technologia druku cyfrowego UltraStream znajdzie powszechne zastosowanie w maszynach włoskiego producenta. Są one dedykowane cyfrowemu wytwarzaniu opakowań.
Avargraf podsumowuje targi Warsaw Pack 2019
Innowacyjne rozwiązania do pakowania oraz światowe premiery maszyn APR Solutions zaprezentowane przez firmę Avargraf podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, spotkały się z niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających. Avargraf został również wyróżniony nagrodą Warsaw Pack  za półautomatyczną maszynę dla rynku tektury falistej i...
Stora Enso: Karton Natura Life po raz kolejny w opakowaniach Pure-Pak
Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, jaka pojawiła się niedawno na rynku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764