logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

IAB Europe wycofuje wniosek o zawieszenie wykonania decyzji APD w sprawie IAB Europe oraz Ram Przejrzystości i Zgody

  PR 13.05.2022, przeczytano 264 razy

IAB Europe wycofał dziś wniosek o zawieszenie wykonania decyzji APD w sprawie IAB Europe oraz Ram Przejrzystości i Zgody (TCF) po potwierdzeniu przez APD oczekiwanego harmonogramu wykonania planu działania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/iab-europe-wycofuje-wniosek-o-zawieszenie-wykonania-decyzji-apd-w-sprawie-iab-europe-oraz-ram-przejrzystosci-i-zgody,395831,artykul.html

Wycofanie zbiega się z potwierdzeniem przez APD, że nie podejmie decyzji w sprawie zatwierdzenia planu działania przedstawionego przez IAB Europe wcześniej niż 1 września br. Do tego czasu Sąd Gospodarczy ma wydać orzeczenie w sprawie odwołania.

Oznacza to, że IAB Europe może być pewien, że nie będzie musiał rozpoczynać realizacji planu działania przed wydaniem wyroku przez Sąd Gospodarczy.

Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem IAB Europe w tej sprawie (TUTAJ) oraz z najnowszą wersją dokumentu FAQ (stan na dzień 13 maja br.).

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

90% Polaków rozumie podstawowy mechanizm inflacji – czyli fakt, że ich oszczędności warte są coraz mniej. Jednak co dziesiąty ankietowany uważa trzymanie pieniędzy w gotówce za skuteczną formę jej ochrony przed inflacją, a 7% wskazuje trzymanie pieniędzy na nieoprocentowanym rachunku bieżącym w banku jako skuteczne rozwiązanie – to główne wnioski...
Jak pandemia zmieniła zachowania polskich użytkowników Internetu?
Jak zmieniły się zwyczaje konsumentów jeśli chodzi o korzystanie z Internetu w trakcie pandemii? Czy w sieci pojawili się nowi użytkownicy? Jakie treści były najpopularniejsze wśród odbiorców? Które media straciły, a które zyskały?
Według zapowiedzi rządu w 2023 roku czeka nas dwustopniowa podwyżka płacy minimalnej: pierwszy raz w styczniu do wartości 3350 zł brutto, drugi raz w lipcu do 3500 zł brutto. Obecnie minimalne wynagrodzenie to 3010 zł, a więc docelowy wzrost wyniesie ponad 16%.
Złudny work-life balance Polek i Polaków
„Bez pracy nie ma kołaczy”. Polacy zdecydowanie zbyt mocno wzięli sobie do serca tę ludową mądrość i dzisiaj należą do jednych z najbardziej zapracowanych nacji świata. W pogoni za spokojną przyszłością, którą ma zapewniać stabilne zatrudnienie i ciężka praca, narażają zdrowie, a jednocześnie zaniedbują relacje społeczne i rodzinne. Coraz większej grupie trudno...
Przepisy naprawiające Polski Ład trafią pod obrady Senatu
Sejm przyjął w ubiegły czwartek nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i niektórych innych ustaw, która od 1 lipca br. wprowadzi poważne zmiany w Polskim Ładzie. Najważniejsze z nich to m.in. obniżka stawki PIT z 17 do 12 proc. i likwidacja skomplikowanej ulgi dla klasy średniej. Chociaż naprawianie błędów reformy idzie, zdaniem...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764