logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Influencerzy tworzą nowe kolekcje ubrań

  PR 28.11.2022, przeczytano 309 razy
ilustracjastrzałka

Twórcy internetowi z agencji Ten Fajny Management (TFM) zaprojektowali unikatowe kolekcje ubrań dla swoich fanów. Koszulki będące częścią kampanii “Always Love” skrywają uniwersalne, ważne dla młodych ludzi, wartości. Z kolei farba neonu z serii “Neon Limited” jest nanoszona ręcznie przez influencera już po złożonym przez klienta zamówieniu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/influencerzy-tworza-nowe-kolekcje-ubran,398143,artykul.html

Nieszablonowe, niepowtarzalne – takie ubrania proponuje sześciu influencerów TFM, wśród których znajdują się Szalina Malina i Edzio Rap, artyści muzyczni, Kamil Szymczak, pasjonat dynamicznego i sportowego stylu życia, a także Cypriano Italiano, Daniel Borzewski i Efekt Motyla.

– Kolekcje są łącznikiem twórców z obserwującymi, którzy mogą dzięki nim mocniej się z nimi identyfikować. Widoczne na odzieży hasła i grafiki zostały stworzone osobiście przez influencerów, którzy wcześniej decydowali także o wyborze materiału i kroju – mówi Mateusz Bill, dyrektor zarządzający agencji Ten Fajny Management.

Nowe projekty ubrań marki TFM plasują się w obecnych trendach modowych, zarówno poprzez fason oversize, oryginalną kolorystykę, jak i pozytywny przekaz. Wysoka jakość bawełny zapewnia komfort i wygodę, a personalizowane przez ulubionego twórcę produkty dają poczucie wyróżnienia.

Neonowe akcenty

Jedną z propozycji na sezon jesień-zima 2022/2023  jest limitowana kolekcja „Neon Limited”. Ubrania, podobnie jak różnorodność działań artystów, zostaną zapewne dostrzeżone przez różne osobowości. Chętnie założą je zarówno miłośnicy odważnych stylizacji, zwolennicy wygodnych ciuchów czy wielbiciele sportowego trybu życia.

– Twórcy stawiają w projektach na kreatywność i niepowtarzalność, nie lubią nudy. ”Neon Limited” pozwala wyróżnić się na polskich ulicach, szczególnie młodym osobom ceniącym ciekawe kreacje. Może to też być jedna ze stylizacji na zbliżające się imprezy sylwestrowe, by zabłysnąć w świetle ultrafioletowych reflektorów – mówi Mateusz Bill.

Każdy projekt odznacza się charakterystycznym dla danego twórcy hasłem, bądź grafiką, a proces złożonego przez klienta zamówienia zwieńcza personalizacja. Influencerzy ręcznie nanoszą na tkaninę niepowtarzalne wzory rozprysku farb, które stanowią trwały, neonowy akcent świecący w świetle UV. Każdy twórca wyróżnia się innym kolorem neonu.

Podziel się miłością

Kolekcja „Always Love” komunikuje ważny przekaz, który definiuje miłość i okazywanie uczuć w obecnych czasach.

– Nie jest to zwykła biała koszulka, lecz gest miłości, który możemy okazać sobie bądź bliskim. Miłość ma wiele języków, ale co w niej najpiękniejsze nie ma granic. Nie wyróżnia koloru skóry, pochodzenia ani orientacji. – podkreśla Cypriano Italiano.

Na koszulkach z minimalistycznymi grafikami i chwytliwymi hasłami np. „You Complete Me”, “Love Mode On” artyści zachęcają do dzielenia się uczuciem. T-shirty mogą sprawdzić się jako prezent z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia określanych jako czas miłości i pojednania.

Źródło: Ten Fajny Management

www.tenfajnymanagement.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Znaczy się wybrali z katalogu krój koszulki i tkaninę oraz wymyślili zabawny napis, który ktoś nadrukował.

Rzeczywiście, wygląda na to, że zaprojektowali kolekcję ubrań...

avatar użytkownika
,

W dodatku nie uprawiali bawełny, z której powstały koszulki. Darmozjady.  

avatar użytkownika
,

Może nawet lepiej, bo wtedy nazwaliby się producentami i byłoby dopiero.  

avatar użytkownika
,

Nie no, co Ty - sam fakt własnoręcznego wyhodowania bawełny i wyprodukowania koszulek nie upoważnia przecież, by samozwańczo zwać się ich producentem! To dopiero byłby skandal...  

avatar użytkownika
,

Zatem dobrze, że tylko zaprojektowali.  

avatar użytkownika
,

Bardzo dobrze - skandal jest mniejszy. Miejmy tylko nadzieję, że nie spróbują się zabrać za sprzedaż, bo jeszcze gotowi nazwać się sprzedawcami. No i niech przestana influensować, bo jak widać mylnie sądzą, że daje im to tytuł by nazywać się influencerami!  

avatar użytkownika
,

Nie chodzi o to, kogo Ty znasz, ale kto zna Ciebie.  

avatar użytkownika
,

Acha. A Sibona znasz?  

Najnowsze w tym dziale

W środę, 1 lutego wystartowała Akademia Biznesu money.pl. To nowa platforma z eksperckimi treściami podzielonymi na ścieżki tematyczne, które obejmują: zarządzanie, prawo, technologie oraz rynek e-commerce. W ramach Akademii organizowane będą też m.in. warsztaty, webinary i autorskie konferencje dla zainteresowanych tematami związanymi z rozwojem biznesu, kariery czy...
W TVN Warner Bros. Discovery 2022 rok obfitował w inicjatywy zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu DEI (Diversity, Equity & Inclusion). Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym obszarze w minionym roku było podpisanie przez TVN Karty Różnorodności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a jej zwieńczeniem wygrana w konkursie Nagrody Karty Różnorodności przyznana za projekt...
Plan działania opublikowany przez IAB Tech Lab obejmuje wszystkie pięć filarów zainteresowań organizacji: prywatność konsumentów, adresowalność i technologie zwiększające prywatność (PETs), zaawansowaną telewizję, łańcuch dostaw reklamy programmatic oraz pomiar cross-media.
Telewizja Polska S.A. 31 stycznia 2023 roku podpisała umowę ze spółką Emitel S.A., operatorem technicznym naziemnej infrastruktury nadawczej, na usługę transmisji sygnału multipleksu szóstego. Umowa została zawarta na cztery lata i wchodzi w życie 1 lutego 2023 roku. MUX-6 od 1 lutego zastąpił działający do tej pory multipleks testowy naziemnej telewizji...
Nowa oferta programowa stacji TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764