logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jakub Lewandowski Senior Graphic Designerem w Digital Kingdom

  PR 26.02.2020, przeczytano 421 razy

Do zespołu kreacji agencji Digital Kingdom dołączył Jakub Lewandowski poprzednio związany z RED8 Digital (Dentsu Aegis Network)


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/jakub-lewandowski-senior-graphic-designerem-w-digital-kingdom,385839,artykul.html

Jakub Lewandowski to designer z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym w pracy dla największych Klientów w Polsce między innymi: Santander Bank Polska, Kompania Piwowarska, Cyfrowy Polsat, PZU, Honda, Master Card , Samsung i wielu innych.

- Od 6 lat konsekwentnie stawiamy na silną i wyróżniającą się kreację. Cieszę się z kolejnego wzmocnienia, które sprawia, że nasi Klienci otrzymują najwyższą jakość na rynku – komentuje Joanna Gerlee – Creative Director/ Partner Digital Kingdom.

Źródło: Digital Kingdom

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764