logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kolejni Top dostawcy dołączają do Festiwalmarketingu.pl

  PR 06.04.2021, przeczytano 198 razy
ilustracja

badge4u, LPP Printable, KINGCAP – czapkipromocyjne.pl, Czekolada Szorski oraz Domico – to kolejni TOP dostawcy, którzy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolejni-top-dostawcy-dolaczaja-do-festiwalmarketingu.pl,390925,artykul.html

Grono wystawców wrześniowych targów stale się powiększa, a dołączające firmy zgodnie potwierdzają, że to najwyższa pora, by powrócić do normalności.

– Targi FestiwalMarketingu.pl w Warszawie na stałe zagościły w kalendarzu targowym naszej firmy. Byliśmy również we wrześniu ubiegłego roku, wierząc, że to już koniec pandemicznego zamknięcia imprez targowych. Niestety, nadzieje były złudne, a jesień i zima przyniosły jeszcze większe obostrzenia. Dotychczas nie odbyły się żadne targi, a i wiosna nie zapowiada zmian. Za to jesień 2021 roku musi być przełomowa i przynieść powrót do normalności. Niech żyją targi! – z dużą dawką optymizmu mówi Wojtek Pawłowski z firmy badge4u.

– Udział w kolejnej edycji FestiwalMarketingu.pl traktujemy jako taki pierwszy powrót do normalności i mamy nadzieję, że już nic nie pokrzyżuje nam planów. Ważne są dla nas osobiste kontakty i rozmowy z klientami, dlatego z niecierpliwością wypatrujemy możliwości spotkania się „twarzą w twarz”, oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Uczestnictwo w tym wydarzeniu, to dla nas świetna okazja do przedstawienia oferty, zaprezentowania nowości, ale także do nawiązania nowych relacji biznesowych. Bardzo cenimy sobie koncepcję oraz profesjonalizm organizatorów. Ze względu na zbliżający się okres świąteczny, wrzesień to idealny czas na tego typu imprezę, dlatego nie może nas zabraknąć – podkreśla Dorota Szczurow z LPP Printable.

Również firma Czekolada Szorski czeka na kolejną edycję targów, a warto dodać, że to ich druga edycja – debiutowali na pierwszych w dobie pandemii targach.

– Z niecierpliwością czekamy na tegoroczną edycję FestiwalMarketingu.pl. W poprzednim roku po raz pierwszy mieliśmy okazję zaprezentować naszą markę Czekolada Szorski. Pomimo obostrzeń, byliśmy bardzo zadowoleni i pragniemy pogratulować organizatorom, że stanęli na wysokości zadania. Obecność na targach zaowocowała wieloma nowymi kontaktami i zagwarantowała udane rozpoczęcie sezonu świątecznego. Jesteśmy zmotywowani do dalszego działania, dlatego w tym roku także zamierzamy spotkać się podczas Festiwalu  z naszymi Klientami na żywo i zaprezentować jeszcze bogatszą ofertę naszych produktów z czekolady. Do zobaczenia 15 września! – mówi Szymon Musialski z Czekolada Szorski.

Również firma KINGCAP – czapkipromocyjne.pl w 2020 r. debiutowała na targach reklamy, a teraz ponownie zasila szeregi wystawców edycji 2021 r.

– Nieco ponad rok temu pojawiła się w Polsce pandemia koronawirusa i praktycznie wszystko zostało wywrócone do góry nogami. Zostało zamkniętych wiele branż, w tym także branża targowa. Pewnego rodzaju chwilowym powrotem do normalności w ubiegłym roku okazał się FestiwalMarketingu.pl, który został zorganizowany dzięki ogromnej determinacji organizatorów, a także samych wystawców. Mam nadzieję, że podobnie będzie w tym roku, że FestiwalMarketingu.pl będzie motorem napędowym dla naszej branży. Właśnie teraz, w marcu nasza firma obchodzi 7. rocznicę funkcjonowania, mam nadzieję, że będziemy mogli to świętować z naszymi klientami na targach FestiwalMarketingu.pl – mówi Bartosz Mąka, Specjalista ds. sprzedaży w KINGCAP – czapkipromocyjne.pl.

Wśród wystawców targów nie brakuje także firm debiutujących, bo to właśnie czas kryzysu jest momentem, gdy w marketing należy inwestować najbardziej.

– W FestiwalMarketingu.pl weźmiemy udział po raz pierwszy. Targi są dla nas istotnym elementem budowania zaufania u klientów, co w obecnej sytuacji wydaje się szczególnie ważne. Patrząc od strony produktowej, chcielibyśmy zaakcentować specyfikę naszych upominków, które nie mają w większości praktycznych zastosowań, lecz w atrakcyjny sposób łączą zabawę z przekazem marketingowym. W czasach zwiększonej potrzeby komunikacji na odległość cecha ta nabiera dodatkowej wagi i znaczenia – mówi Sławomir Nowicki z firmy Domico.

Jak dodaje na koniec Bartosz Mąka, nie ma lepszego miejsca  na promocję niż targi, które dają tak szerokie możliwości budowania relacji biznesowych.

– Targi i różnego rodzaju eventy, to rozmowy i spotkania, które w bezpośredni sposób przekładają się na relacje, które są podstawą wielu udanych biznesów. Targi, to spotkania dostawców i odbiorców, producentów i pośredników, partnerów biznesowych. To spotkania szeroko rozumianego popytu i podaży. Jeśli chcemy, aby gospodarka i nasze biznesy wróciły na normalne tory, to niejako naszym obowiązkiem jest uczestnictwo w targach branżowych, takich jak FestiwalMarketingu.pl – mówi Bartosz Mąka, Specjalista ds. sprzedaży w KINGCAP – czapkipromocyjne.pl.

Swój udział potwierdzili też już AWIH Torby Reklamowe, Guapa Clean Up, Fabryka Prezentów, Friends, Headwear Polska, Inspirion Polska, MALFINI, Promonotes, SDX Group, STEFANIA, Texet Poland, The One Group, 12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics, BeJoy, Drake Krzysztof Kaczor, Adsystem, LT-1, Chocolissimo i Antyhacker.

Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe, ze względu na współpracę dwóch dużych graczy na rynku eventowym i zaowocuje połączeniem 13. edycji Targów Reklamy i Poligrafii FestiwalMarketingu.pl / FestiwalDruku.pl z 13. Międzynarodowymi Targami Opakowań Packaging Innovations.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platforma ESB - nowa funkcjonalność
Od tego tygodnia na platformie ESB jest dostępna nowa funkcjonalność. Pozwala ona na logowanie się agencji reklamowych.
Trwa kampania Spodów Tortowych od Dan Cake
Główny motyw przekazu komunikacyjnego opiera się na tym, że Spody Tortowe to podstawa do świętowania urodzin, imienin, rocznicy, osiemnastki, chrztu, komunii, a nawet zwykłej domówki i każdej innej okazji. Aby wyeksponować różnorodność możliwości w tym zakresie, została zorganizowana sesja zdjęciowa dla 10 autorskich przepisów Gabrieli Sowy -...
Ponad 4,5 miliona podrobionych produktów i komponentów drukarskich w rękach HP
W zeszłym roku, na terenie Europy, Bliskiego Wschody i Afryki (EMEA), Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk, zespół HP Anti-Counterfeiting and Fraud (ACF) skonfiskował ponad 4.5 miliona sfałszowanych produktów, części i komponentów drukarskich – wliczając w to duże ilości tuszy i tonerów. Przejęcia miały miejsce między listopadem 2019 r. a...
Strategiczne partnerstwo OLX i Abstra na kanale „Do Roboty”
Abstra rozpoczęło współpracę z partnerem strategicznym – OLX przy realizacji cyklu na kanale „Do Roboty” (YouTube) poświęconemu 52 różnym zawodom. Partnerstwo pozwoliło stworzyć formułę stanowiącą połączenie rozrywki z promocją kategorii OLX Praca.
Nowa kampania reklamowa serków wiejskich OSM Piątnica
OSM Piątnica to pierwszy producent w Polsce, który wprowadził na rynek serki wiejskie. Stały się one znakiem rozpoznawczym Spółdzielni, a Piątnica jest obecnie liderem tej kategorii w Polsce. Klasyczny Serek Wiejski z Piątnicy to delikatne ziarna twarożku zanurzone w słodkiej śmietance. Obecnie, oprócz podstawowej wersji, dostępne są także Serki Wiejskie z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764