logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub

  PR 20.11.2020, przeczytano 526 razy
ilustracja

Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-rozszerza-rodzine-bizhub,389263,artykul.html

Szybkie, wydajne i bezpieczne drukowanie

Monochromatyczne urządzenia Konica Minolta bizhub 750i, 650i oraz 450i zapewniają drukowanie A3 z szybkością 45 str./min (bizhub 450i),  65 str./min (bizhub 650i) i aż do 75str./min (bizhub 750i). Pamięć RAM o pojemności 8-GB zapewnia wysoką wydajność maszyn.  Dzięki wyposażeniu urządzeń w inteligentny czujnik optyczny, na podstawie ilości transmitowanego i odbitego światła, są one w stanie wykryć gramaturę i rozmiar papieru. Pozwala to na lepszą jakość wydruku oraz mniejsze prawdopodobieństwo zacięcia papieru.

Gotowość do wydruków wysokonakładowych

Urządzenia wielofunkcyjne bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i to monochromatyczne drukarki A3, pozwalające na umieszczenie kaset papieru o pojemności do 6650 arkuszy papieru. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia maszyn w nowoczesny finiszer ze zszywaniem zwykłym i broszurowym, dziurkowaniem, składaniem listowym, ręcznym zszywaniem i wiele innych.

Nowe urządzenia Konica Minolta bizhub z  serii EagleH-BK zastąpią one wybrane modele obecne wcześniej w ofercie producenta. Drukarka bizhub 750i jest następcą bizhub 758e, bizhub 650i zastępuje bizhub 658e, a bizhub 450i zastąpi bizhub 458e.

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska Sp.z o.o.

www.konicaminolta.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heidelberg Wallbox coraz popularniejszy
Na rynku niemieckim Heidelberg jest w gronie odnoszących największe sukcesy dostawców rozwiązań do ładowania aut elektrycznych. Aby skuteczniej sprostać rosnącemu popytowi w tym sektorze, a tym samym jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję rynkową, Heidelberg uruchomił teraz drugą linię produkcyjną do ich produkcji w zakładach w Wiesloch-Walldorf.
Accuriolabel 230 w MD Labels – wdrożenie zgodnie z nową etykietą biznesową
Najnowsza współpraca drukarni etykietowej MD Labels z Konica Minolta Business Solutions Polska to dowód na to, że ultrakrótkie nakłady stanowią zauważalny odsetek zleceń i zwiastują dużą zmianę na rynku etykietowym. AccurioLabel 230 do cyfrowego druku etykiet w trybie „z roli na rolę” to odpowiedź na oczekiwania coraz bardziej wymagających...
Mark Andy edukuje studentów z całego świata
Firma Mark Andy zorganizowała w ostatnim czasie kolejne webinaria. Tym razem były one skierowane do studentów z całego świata, kształcących się na kierunkach związanych z branżą poligraficzną i jej pokrewnymi. Webinaria odbywały się w dwóch odsłonach – pierwsza 23 kwietnia dla osób z Polski, druga – 26 kwietnia dla audiencji międzynarodowej. Oba...
Siła etykiety a marka lokalna – spotkanie online Konica Minolta i Avery Dennison
Polscy konsumenci coraz bardziej przywiązują wagę do czytania etykiet. Oprócz analizowania składów żywności czy zwracania uwagi na walory ekologiczne, coraz częściej podejmując zakupowe decyzje biorą pod uwagę lokalność produktów. Chętniej sięgają po te wytworzone w Polsce czy nawet w konkretnym regionie.
Drukarnia Zet i oklejarka PUR PFi 2100 z oferty Duplo
Inwestycja w oklejarkę PUR PFi 2100 z oferty Duplo to kolejny zakup urządzenia tego producenta przez Drukarnię Zet z Dębicy. Dzięki niemu firma zwiększyła swoje moce produkcyjne, a w ślad za tym może się dalej rozwijać – wzrosło tu jednocześnie zapotrzebowanie na pracowników. Co więcej ,w niełatwym pandemicznym czasie - jak podkreśla Jarosław Zybura, właściciel...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764