logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub

  PR 20.11.2020, przeczytano 196 razy
ilustracja

Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konica-minolta-rozszerza-rodzine-bizhub,389263,artykul.html

Szybkie, wydajne i bezpieczne drukowanie

Monochromatyczne urządzenia Konica Minolta bizhub 750i, 650i oraz 450i zapewniają drukowanie A3 z szybkością 45 str./min (bizhub 450i),  65 str./min (bizhub 650i) i aż do 75str./min (bizhub 750i). Pamięć RAM o pojemności 8-GB zapewnia wysoką wydajność maszyn.  Dzięki wyposażeniu urządzeń w inteligentny czujnik optyczny, na podstawie ilości transmitowanego i odbitego światła, są one w stanie wykryć gramaturę i rozmiar papieru. Pozwala to na lepszą jakość wydruku oraz mniejsze prawdopodobieństwo zacięcia papieru.

Gotowość do wydruków wysokonakładowych

Urządzenia wielofunkcyjne bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i to monochromatyczne drukarki A3, pozwalające na umieszczenie kaset papieru o pojemności do 6650 arkuszy papieru. Dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia maszyn w nowoczesny finiszer ze zszywaniem zwykłym i broszurowym, dziurkowaniem, składaniem listowym, ręcznym zszywaniem i wiele innych.

Nowe urządzenia Konica Minolta bizhub z  serii EagleH-BK zastąpią one wybrane modele obecne wcześniej w ofercie producenta. Drukarka bizhub 750i jest następcą bizhub 758e, bizhub 650i zastępuje bizhub 658e, a bizhub 450i zastąpi bizhub 458e.

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska Sp.z o.o.

www.konicaminolta.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz
Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.
Webinarium branży poligraficznej. Działalność drukarń w nowej rzeczywistości
Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zaprasza na bezpłatną wideokonferencję pod nazwą #PrintOn WebinAir, która odbędzie się 26.11.2020 o godzinie 10:00.
W co czwartym MŚP z branży poligraficznej wzrósł poziom automatyzacji procesów produkcji w stosunku do ubiegłego roku – wynika z badania Siemens Financial Services. 28 proc. ankietowanych firm zwiększyło także nakłady finansowe na nowoczesny park maszyn i urządzeń, który w znacznym stopniu finansowany jest leasingiem. W efekcie tych działań, 12 proc. przedsiębiorstw...
Stora Enso i Tetra Pak planują budowę linii do recyklingu
Stora Enso i Tetra Pak łączą siły, aby zbadać możliwości budowy nowej linii do recyklingu zużytych opakowań kartonowych po napojach. Celem jest znaczące zwiększenie poziomu recyklingu tego typu opakowań w Europie Środkowej i Wschodniej.
Stora Enso po raz kolejny wśród sponsorów konkursu Art of Packaging
12. października br. w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dorocznym konkursie na opakowanie roku – Art of Packaging, organizowanym przez wydawnictwo European Media Group. Wśród sponsorów głównych tego wydarzenia od lat pozostaje Stora Enso, która patronuje także wybranym kategoriom. Podobnie jak w ubiegłym roku, firma objęła patronat nad dwiema kategoriami:...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764