logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magazynforher.pl: Torebka Channel i wartości chrześcijańskie

  PR 10.08.2016, przeczytano 692 razy
ilustracjastrzałka

Magazynforher.pl - pierwszy, lifestylowy magazyn dla nowoczesnych kobiet czerpiący z wartości chrześcijańskich debiutuje na polskim rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/magazynforher.pl%3A-torebka-channel-i-wartosci-chrzescijanskie,29554,artykul.html

Czy miłość do torebki Channel kłóci się z dążeniem do rozwoju duchowego? Twórcy międzynarodowego lifestylowego pisma on-line dla kobiet www.magazynforher.pl (dostępny w rzeczywistości pod adresem http://pl.forher.aleteia.org - przyp. red.) są przekonani, że nie. Co więcej wierzą, że w Polsce jest bardzo wiele kobiet, które myślą podobnie. To dla nich właśnie stworzyli For Her.

Na czele magazynu, jako dyrektor wydań międzynarodowych, stanęła twórczyni polskiej edycji „Elle” – Marzena Wilkanowicz- Devoud. - For Her jest dowodem na to, że świat chrześcijańskich wartości nie kłóci się z radością życia i zamiłowaniem do dobrego stylu – tłumaczy.

Wśród autorów współpracujących z For Her są znani dziennikarze m.in. Tessa Capponi-Borawska i Szymon Majewski, a także popularni blogerzy jak Jola Szymańska, czyli Hipster Katoliczka.

Na stronach e-magazynu czytelniczki znajdą wszystko, co może zainteresować współczesne kobiety, co pozwoli im cieszyć się pełnią życia, nie zapominając o tym, czym jest prawdziwa kobiecość. Od najświeższych wiadomości ze świata kultury, sztuki czy psychologii, aż po ważne, inspirujące dyskusje – jak pogłębiać wzajemne relacje, czym karmić swoją duszę i jak z klasą wyrażać siebie.

Zobaczyłam amerykańska wersję For Her, zaczęłam czytać artykuły i wiedziałam, że to coś dla mnie. To były pytania, które właśnie sobie zadawalam, odpowiedzi, których szukałam. Zmieniłam pracę.
- mówi Iwona Sitnik-Kornecka, red. naczelna magazynu, która przez 24 lata pracowała dla TVP Kraków.

Źródło: Aleteia

pl.forher.aleteia.org

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Warto dodać:
Aleteia to międzynarodowy portal internetowy, którego misją jest nowa ewangelizacja, informowanie o życiu Kościoła Katolickiego i przedstawianie chrześcijańskiego punktu widzenia na najważniejsze problemy współczesnego świata.

Najnowsze w tym dziale

Trzecia edycja „Jedziemy Wpolskę”
Wirtualna Polska obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. Z tej okazji reporterzy chcą pokazać różnorodność naszego kraju oraz poruszyć tematy interesujące mieszkańców. Poprzednie edycje skupiały się na materiałach z Polski zachodniej i centralnej. Tym razem dziennikarze przybliżą piękno wschodnich regionów.
Już jutro, w piątek 3 lipca br., kina sieci Helios wznowią po przerwie działalność z nowym, dynamicznym cennikiem, seansami prywatnymi oraz bogatą ofertą projektów specjalnych, w tym: koncertów, maratonów filmowych oraz bajkowych atrakcji dla najmłodszych. Sieć zadba, aby każdy czuł się komfortowo podczas wizyty w ulubionym kinie, przestrzegając wszystkich zaostrzonych zasad...
W piątek 10 lipca w Multikinie w Łodzi, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne.
Ile gospodarstw domowych korzysta z Samsung Smart TV?
Liczba wykorzystywanych telewizorów wzrosła w pierwszej połowie 2020 roku o ponad 25 procent w stosunku do tego samego okresu w 2019 roku.
Gazeta Wyborcza z grantem na procesy sądowe z podmiotami państwowymi
Europejskie Centrum Wolności Prasy i Mediów (ECPMF) przyznało „Gazecie Wyborczej” 15 tys. euro na wsparcie w procesach sądowych. To dotąd największy grant przyznany przez organizację, której celem jest walka o niezależne dziennikarstwo i obrona przed działaniami, które zagrażają wolności mediów w krajach Unii Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764