logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa ramówka Radia RMF24, czyli jeszcze więcej informacji i publicystyki

  PR 30.08.2022, przeczytano 498 razy

Od 1 września informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wprowadza nową ramówkę, w której pojawią się aż cztery rozmowy publicystyczne dziennie, nowe pasmo autorskie Tomasza Terlikowskiego i tematyczne magazyny weekendowe. Serwisy informacyjne „Fakty” będą nadawane w dni powszednie co pół godziny przez cały dzień.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-ramowka-radia-rmf24%2C-czyli-jeszcze-wiecej-informacji-i-publicystyki,397040,artykul.html

Pierwsza rozmowa publicystyczna w Radiu RMF24 to „7 pytań o 7:07”, którą poprowadzą gospodarze porannego pasma Radia RMF24 – Tomasz Weryński i Bogdan Zalewski. Już godzinę później na antenie pojawi się „Poranna Rozmowa w RMF FM” (8:02) prowadzona przez Roberta Mazurka. W Radiu RMF24 będzie można wysłuchać pełnej, blisko półgodzinnej wersji wywiadu – wraz z tzw. internetową „dogrywką”. Również w pełnym wymiarze nadawane będą „Rozmowa w południe” (12:02) oraz „Popołudniowa Rozmowa” (18:02), którą w tym sezonie poprowadzą: Kazimiera Szczuka, Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman. W soboty o 8:31 powróci „Gość Krzysztofa Ziemca”.

Nowym pasmem w Radiu RMF24 będzie codzienny program Tomasza Terlikowskiego (12:30-14:30), w którym podsumowywać będzie bieżące wydarzenia, komentować je z zaproszonymi ekspertami i politykami, przedstawiać szerszy kontekst z reporterami RMF FM; w programie znajdzie się też miejsce na jego własne, autorskie opinie.

Program na żywo w Radiu RMF24 w dni powszednie trwać będzie do godziny 21. Później nadawane będą odcinki podcastu kryminalnego RMF FM „Dorwać Bestię” oraz powtórki najważniejszych rozmów i doniesień z całego dnia.

W soboty nową audycja będzie program „Przegląd Zagraniczny” (13-15) – magazyn międzynarodowy prowadzony na żywo przez Andrzeja Kohuta – amerykanistę, eksperta Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, specjalistę ds. nowych mediów w Ośrodku Studiów Wschodnich.

Popołudniowe sobotnie pasmo to plebiscyt „240 Artystów Wszech Czasów” (15-20) Marcina Jędrycha. Weekendowy program uzupełnią pasmo informacyjno-publicystyczne Krzysztofa Urbaniaka (9-13) oraz odcinki popularnych podcastów RMF FM: „Sceny zbrodni” i „Misja Specjalna”.

O najważniejszych doniesieniach z kraju i ze świata słuchacze Radia RMF24 dowiedzą się codziennie, przez całą dobę z „Faktów”, które nadawane będą w dni powszednie od 5 do 19 oraz w soboty rano co pół godziny, a w pozostałych porach – co godzinę.

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku i jest tworzone przez dziennikarzy i reporterów „Faktów RMF FM” oraz prezenterów rozgłośni. Na antenie przez cały dzień pojawiają się relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże, komentarze, sondy uliczne i przeglądy prasy. Stacji można słuchać na portalu www.rmfon.pl i za pomocą aplikacji mobilnej RMF ON..

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp. k.

www.gruparmf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TOK FM i kolektyw Outriders zapraszają na podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
„Studio Wyborcze 2023 na żywo” w Onecie
2 października w Onecie ruszyła codzienna, wielogodzinna ramówka wideo z programami poświęconymi nadchodzącym wyborom parlamentarnym. Przez dwa tygodnie, od rana aż do wieczornego pasma wideocastów, widzowie mają dostęp do szerokiej oferty programów wyborczych.
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet objęła Katarzyna Piecuch. Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
Michał Wodziński nowym redaktorem naczelnym dziennika Fakt
Michał Wodziński 1 listopada 2023 r. obejmie stanowisko redaktora naczelnego gazety codziennej Fakt i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika oraz serwisu Fakt.pl.
Świetna oglądalność drugiego spotkania finałowego żużlowej PGE Ekstraligi! Decydujące starcie najlepszej żużlowej ligi świata pomiędzy Betardem Spartą Wrocław, a Platinum Motorem Lublin w CANAL+ SPORT 5 oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online przyciągnęło przed ekrany prawie 500 000 widzów!
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764