logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ringier Axel Springer Polska przejmuje platformę sprzedażową Lamoda.pl

  PR 29.11.2019, przeczytano 193 razy

Ringier Axel Springer Polska przejmuje LaModa.pl, platformę sprzedażową oferującą produkty z kategorii mody damskiej. Po przejęciu przez RASP aktywów spółki, LaModa.pl stanie się częścią powiększającego się segmentu E-commerce Ringier Axel Springer Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ringier-axel-springer-polska-przejmuje-platforme-sprzedazowa-lamoda.pl,384920,artykul.html

- Przejęcie aktywów Lamoda.pl otwiera nam drogę do nowej grupy klientów i użytkowników zainteresowanych sektorem mody. Jednocześnie umożliwia nam oferowanie partnerom jeszcze lepszych rozwiązań promocyjnych – od budowania zasięgu i świadomości marek, przez docieranie do użytkowników, aż po pozytywne decyzje zakupowe klientów – mówi Mateusz Łukianiuk, Dyrektor Zarządzający ds. E-commerce Ecosystem w Ringier Axel Springer Polska.

LaModa.pl to popularna polska platforma sprzedażowa oferująca modę damską. Witryna oferuje zarówno ekskluzywne zagraniczne marki, jak i kolekcje autorstwa młodych polskich projektantów.

Serwis LaModa.pl uzupełnia portfel produktów E-commerce Ringier Axel Springer Polska, obejmujący takie marki, jak Skąpiec, Opineo czy Moneteasy.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

W tym tempie akwizycji e-commerce, instytuty badawcze będą musiały jeszcze w grudniu zmienić sposób liczenia odsłon i klików dla dużych graczy.

avatar użytkownika
,

Dlaczego?  

avatar użytkownika
,

Otwórz dowolny link na głównej onetu z ctrl, zrozumiesz, lub nie, dlaczego model liczenia jest niedostosowany do zachowań graczy.

Zliczanie ruchu z tzw. grupy, to też jedno z takich zachowań.
  

avatar użytkownika
,

Brzmi tajemniczo, żeby nie powiedzieć mętnie.  

avatar użytkownika
,

Objaśnię, bo może nie zaznałeś (choć to nieco dziwne jak na człowieka mediów).

Jeśli otwierasz dowolny link z sg onetu z controlem (otwieranie w karcie obok), to otwiera się.... strona główna onetu w topie której jest zajawka materiału, który chcesz przeczytać.
Są tam trzy-cztery linijki tekstu i link do całości.
De facto więc, nabijasz kolejną odsłonę sg. i jesteś zmuszony do ponownego kliku.

Inny brzydki trick, to przewijanie artykułu.
Czytasz tekst a na końcu zamiast stopki pojawia się kolejny tekst i zmienia się adres url. Czytelnik przeczytał jeden artykuł, ale za sprawą skryptu, zrobił dwie odsłony, dwóch unikalnych url w domenie.
  

avatar użytkownika
,

Fantazjujesz. Teksty na onecie otwierają się w całości.  

avatar użytkownika
,

Tez kiedyś myślałem, że opisany mechanizm to fantazja i poważny wydawca nie chwytałby się tak brzydko.
Kiedyś.
  

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA
Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, obejmuje od dziś funkcję prezesa zarządu tej spółki. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Do zarządu spółki wchodzi Małgorzata Szabłowska, obejmując stanowisko wiceprezesa do...
Adam Kornacki pokaże, jak bezpiecznie kupić samochód za granicą
Adam Kornacki i jego ekipa od wielu sezonów z sukcesami pomagają klientom znaleźć wymarzone auto na trudnym polskim rynku samochodowym. Teraz podejmują kolejne wyzwanie! Tym razem poszukają najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA. Nowy program „Zakup kontrolowany za granicą” już od 15 grudnia wyłącznie w kolekcji MotorTrend, tylko w Playerze.
Co roku publikujemy listę haseł najbardziej zyskujących na popularności - te wyszukiwania pokazują, czym żyliście w mijającym roku. Na pierwszym miejscu tegorocznej listy znalazł się Strajk nauczycieli, który elektryzował Was i opinię publiczną tuż przed wakacjami. Interesowały Was nie tylko informacje o samym strajku czy postulatach pedagogów, ale także te,...
„Sedno Sprawy” Radia Plus w wersji wideo
Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus w cyklu „Sedno Sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać na Youtube oraz na fanpage’u stacji.
Świąteczny prezent od Cyfrowego Polsatu i Ipli - ponad 20 dodatkowych kanałów TV
Jak co roku, Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczną niespodziankę – nawet 27 kanałów bez dodatkowych opłat. Świąteczne „otwarte okno” dostępne będzie aż do 6 stycznia 2020 r. Prezent dostępny jest dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV, również mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764