logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Colliers: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 15
Colliers rozpoczął kampanię employer brandingową

Wielbicielka biwaków, która zarządza nieruchomościami, czy fan planszówek, który o ESG wie wszystko i wspiera właścicieli w dekarbonizacji ich nieruchomości – w Colliers każdy pracownik może wykorzystać swoje zainteresowania, doświadczenie i energię do budowania sukcesu i historii całej firmy. Pod hasłem „Miejsce na Twoja historię” Colliers, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych rozpoczęła właśnie działania employer brandingowe, które kieruje zarówno do obecnych, jak i przyszłych pracowników, prezentując przyjazne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi.

07.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 550 razy
Anna Falkowska odpowiedzialna za PR w Home.pl

1 sierpnia stanowisko PR & Communication Managerki w grupie home.pl objęła Anna Falkowska. Od 2016 roku związana z agencją Walk PR, specjalistka w zakresie doradztwa komunikacyjnego z obszaru produktowego i korporacyjnego. W home.pl będzie odpowiedzialna za strategiczny rozwój firmy w obszarze PR i ESG, oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną.

04.08.2023 | Świat mediów | przeczytano: 688 razy
Karolina Studzińska nową Client Service Manager w Green Parrot

Od 1 lutego 2023 roku Karolina Studzińska dołącza do agencji marketingowej Green Parrot jako Client Service Manager. Wcześniej zdobywała doświadczenie m.in. w .bringMore Advertising i 19 Południku.

13.03.2023 | Z rynku | przeczytano: 775 razy

Wojna w Ukrainie i związany z nią napływ uchodźców, inflacja i rosnące ceny energii miały duży wpływ na rynek handlowy w Polsce. Analogiczne do zeszłego roku pozostają preferencje konsumentów, aby kupować w pobliżu miejsca zamieszkania, a to motywuje deweloperów do budowania kolejnych parków handlowych i centrów convenience w małych miastach. Podsumowując 2022 rok, eksperci Colliers wybrali najistotniejsze wydarzenia ostatnich 12 miesięcy oraz trendy, które będą kształtować rynek handlowy w 2023 roku.

30.12.2022 | Wywiady i opinie | przeczytano: 998 razy
ASB Poland ponownie stawia na Skylight

Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i zarządcą kompleksu Skylight & Lumen w Warszawie.

05.12.2022 | Z rynku | przeczytano: 949 razy

Do grona ekspertów Colliers, wiodącej firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych, dołączył Konrad Zdziarski, który objął stanowisko Head of Creative Studio. Do jego obowiązków będzie należało wsparcie działu graficznego, integracja zespołu, łączenie jego kompetencji oraz zasobów, a także pobudzenie wewnętrznej kreatywności w kierunku dalszego rozwoju.

21.10.2022 | Z rynku | przeczytano: 342 razy
Locomotive Studio powiększa zespół

Pod koniec czerwca, do zespołu domu postprodukcyjnego LocoMotive Studio dołączył nowy ekspert. Maciej Koleśnik, objął właśnie stanowisko VFX Supervisor’a.

01.07.2021 | Z rynku | przeczytano: 625 razy
Jak aranżacja biura zwiększa efektywność pracowników?

Przeprowadzka do nowej siedziby to szansa na modyfikacje kultury i stylu pracy w firmie – wynika najnowszego raportu pt. „Lepiej niż w domu. Jak zadbać o komfortowe i twórcze środowisko pracy”, opracowanego przez Well.hr, Colliers International i PwC. Publikacja zawiera inspiracje, jak poprzez aranżację przestrzeni wpływać na styl i kulturę pracy, oraz opisuje dobre praktyki dotyczące budowania pozytywnych doświadczeń (employee experience) w środowisku pracy.

05.12.2019 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 453 razy
Polska Strefa Inwestycji – pierwsze podsumowania

Szczegóły zmian wprowadzonych w ustawie z 2018 r., doświadczenia przedsiębiorstw, które już skorzystały ze wsparcia na nowych zasadach, a także korzyści i wyzwania, jakie towarzyszą działalności ze wsparciem PSI  – m.in. takie zagadnienia zostały opracowane w raporcie „Polska Strefa Inwestycji” przygotowanym przez Colliers International, EY oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A.

22.10.2019 | Prawo i gospodarka | przeczytano: 588 razy
Biura coraz bardziej zielone

Rośliny w biurze to nie tylko coraz częściej spotykany element designu, ale przede wszystkim realne korzyści dla zdrowia pracowników. Zieleń produkuje tlen i oczyszcza powietrze ze szkodliwych związków wydzielanych z podłóg, mebli i urządzeń elektrycznych, uspokaja i polepsza koncentrację oraz znacznie zwiększa estetykę wnętrza. Umiejętny dobór roślin pomaga więc w realizacji jednego z kluczowych celów wielu firm – zapewnieniu dobrego samopoczucia pracownikom.

26.04.2019 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1655 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 15)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764