logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DuPont: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 23

Sun Chemical, wraz ze swoją spółką macierzystą DIC Corporation, podpisał strategiczne porozumienie z firmą DuPont, którego nadrzędnym celem jest rozszerzenie globalnej sprzedaży modułów odgazowujących do uzdatniania wody. Na jego podstawie DuPont uzyskał od DIC wyłączność na sprzedaż oferowanych przez drugie z wymienionych przedsiębiorstw modułów odgazowujących, znajdujących zastosowanie w przemysłowych systemach uzdatniania wody. W efekcie DIC oczekuje znaczącego (dwukrotnego, biorąc pod uwagę lata fiskalne 2019 i – docelowo – 2021) wzrostu sprzedaży tego typu rozwiązań na obszarze Azji, USA i Europy.

09.09.2020 | przeczytano: 546 razy
25 lat Agfa w Polsce: wspomnienia i prezentacje planów

W tym roku mija 25-lecie polskiego oddziału firmy Agfa. Z tej okazji 28 listopada w warszawskim teatrze Capitol – z udziałem prawie 200 gości z kraju i zagranicy – odbyło się jubileuszowe spotkanie, podczas którego przypomniano najważniejsze wydarzenia w historii Agfa-Gevaert, również w kontekście działalności prowadzonej przez nią w naszym kraju. Nie zabrakło omówienia obecnej sytuacji firmy oraz jej planów związanych ze strategicznymi rynkami, na których belgijski producent jest obecny. Wydarzenie uświetnił spektakl „Przekręt (nie)doskonały” w wykonaniu aktorów teatru Capitol, a zwieńczył je koktajl połączony z degustacją jubileuszowego tortu.

04.12.2019 | przeczytano: 766 razy
Studenci z wizytą w centrum demonstracyjnym Mark Andy

22 marca br. firma Mark Andy zorganizowała wraz z DuPont oraz tesa tape Dzień Otwarty dla studentów uczelni wyższych z Warszawy, Łodzi oraz Stuttgartu, specjalizujących się w kształceniu poligrafów. W spotkaniu,  odbywającym się w warszawskim centrum demonstracyjnym Mark Andy, wzięło udział około 100 osób, reprezentujących Zakład Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej, Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej oraz Wydział Poligrafii i Mediów funkcjonujący w ramach Wyższej Szkoły Medialnej (Hochschule der Medien) w Stuttgarcie.

09.04.2019 | przeczytano: 772 razy
Mark Andy & Tesa Open House

Pod takim hasłem 21 marca br. odbyło się w warszawskim centrum demonstracyjnym Mark Andy spotkanie branżowe, skierowane do drukarń specjalizujących się w produkcji opakowań i etykiet, bazujących na technologii wąskowstęgowej. Wzięło w nim udział blisko 50 osób, przede wszystkim obecni, ale też potencjalni użytkownicy rozwiązań marki tesa, które znajdują zastosowanie m.in. w maszynach fleksograficznych produkowanych przez Mark Andy. Spotkanie łączyło w sobie części teoretyczną i praktyczną. Goście mieli też okazję do bezpośrednich rozmów ze specjalistami z obu firm – współorganizatorów Open House.

29.03.2019 | przeczytano: 422 razy
Mark Andy dla studentów: Open House w warszawskim centrum demonstracyjnym

27 kwietnia br. w centrum demonstracyjnym Mark Andy Europe w Warszawie odbyło się kolejne już zorganizowane przez tę firmę spotkanie o charakterze warsztatowym, skierowane do polskich studentów uczelni poligraficznych. Tym razem z możliwościami maszyn wąskowstęgowych tej firmy zapoznała się ponad 30-osobowa grupa studentów 2. i 3. roku Zakładu Technologii Poligraficznych Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Imprezę wsparli  partnerzy technologiczni Mark Andy: firmy DuPont, Flint Group, Flexmar PC Print (polskie przedstawicielstwo Kurz).

08.05.2018 | przeczytano: 794 razy
Mark Andy dla studentów

Po dużym sukcesie Dni Otwartych dla klientów z całego świata, jakie miały miejsce na początku kwietnia br., firma Mark Andy Europe otworzyła swoje drzwi po raz kolejny. Tym razem zaprosiła do swojej warszawskiej siedziby studentów Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej, którzy licznie przybyli na to spotkanie. Jego kluczowym elementem były pokazy czterech maszyn z bogatego portfolio tego amerykańskiego producenta maszyn wąskowstęgowych. Partnerami wydarzenia były firmy Flint Group, DuPont oraz przygotowalnia fleksograficzna Flexmar.

31.05.2017 | przeczytano: 923 razy
OVO Wrocław: Wydanie specjalne „Buildera” elementem kampanii dewelopera

Właśnie ukazało się specjalne wydanie prestiżowego branżowego miesięcznika. 92 strony „Builder Exclusive” poświęcone są tylko jednej inwestycji – OVO Wrocław. Projekt w sposób integralny przedstawia zaangażowane marki i stanowi benchmark dla analizy rynku nieruchomości luksusowych. To przykład pokazujący, że content wyczerpujący wiele wątków połączony z wysokiej jakości obrazem ma przewagę nad krótkimi formami promocji.

26.07.2016 | przeczytano: 433 razy
Polski design w Mediolanie

Każdego roku w kwietniu, znany jako stolica mody Mediolan, staje się areną wyjątkowego wydarzenia, podczas którego światowy design wnika w tkankę miasta. FuoriSalone towarzyszący targom Salone del Mobile Milano, to wymykający się schematom festiwal form i kształtów, który gromadzi największych architektów, projektantów i osobowości wyznaczające trendy na najbliższe lata. Centralnym punktem każdej edycji – miejscem uroczystego otwarcia, paneli dyskusyjnych i spotkań jest salon prasowy, którego aranżację powierzono w tym roku wybitnemu polskiemu projektantowi Przemysławowi Mac Stopie.

13.04.2015 | przeczytano: 754 razy

Mediarun ujawnił nowych gości specjalnych, którzy wystąpią podczas Kongresu Dyrektorów Marketingu. Będą to dwie osoby z domu mediowego MediaCom: Matthew Mee i Ivan Fernandes, a także Jonathan Winch z duńskiej agencji reklamowej Eye for Image oraz Martin Meyer-Gossner z firmy konsultingowej The Strategy Web.

16.04.2012 | przeczytano: 701 razy
Wystawy o designie z okazji urodzin Zamku Cieszyn

Historia, rzemiosło, tradycja, współpraca z przemysłem, a z drugiej strony eksperyment: wszystko to będzie obecne na urodzinach. Kolejny raz design zostanie "odczarowany" – organizatorzy pokażą jego użyteczność w wielu sferach życia i udowodnią, że peryferie mogą być bardzo inspirujące!

03.02.2012 | przeczytano: 1625 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 23)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764