logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PSMM Monitoring : najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 25
Burza medialna wokół odejścia Stanowskiego z Kanału Sportowego

Decyzją o odejściu z Kanału Sportowego i utworzeniem nowego programu – Kanału Zero, Krzysztof Stanowski ściągnął na siebie uwagę mediów i internautów. Jak wynika z najnowszej analizy PSMM Monitoring & More decyzja i powody rezygnacji Stanowskiego były szeroko komentowane w przestrzeni medialnej. W niespełna dwa miesiące dyskusja wygenerowała blisko 300 tys. wzmianek w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

01.12.2023 | przeczytano: 185 razy
Black Week 2023: wzrost medialności zakupowego święta o ponad 45%%

Black Friday – jedno z najbardziej wyczekiwanych świąt zakupowych, przekształciło się w coś więcej niż wyłącznie 24-godzinną gorączkę zakupów. Od pewnego czasu śmiało możemy mówić o Black Week, a nawet Weeks, gdyż okres promocji, wyprzedaży i specjalnych okazji zakupowych znacząco rozciąga się w czasie. Jak wynika z danych udostępnionych przez PSMM Monitoring & More, popularność i entuzjazm Polaków względem zakupowego szaleństwa rośnie z roku na rok.

27.11.2023 | przeczytano: 224 razy
PSPR Days w Kinie Atlantic w Warszawie

PR-techy i ich zadania, PR w raportowaniu zrównoważonego rozwoju, wyzwania pracy rzecznika prasowego, komunikacja kryzysowa i AI w social media - między innymi o tym rozmawiać będą uczestniczki i uczestnicy PSPR Days - dwudniowego wydarzenia dla branży PR już w piątek i sobotę, 17 i 18 listopada w Kinie Atlantic. Organizatorzy spotkania dla specjalistów i specjalistek szeroko rozumianego polskiego sektora public relations przygotowali przekrojowy program. Po konferencji merytorycznej i uroczystości wręczenia nagrody „Lwy PR” w piątek, w sobotę odbędą się w warsztaty z zakresu PR kryzysowego oraz szkolenie eksperckie z przygotowywania postępowań na usługi PR.

18.11.2023 | przeczytano: 328 razy
Marki Grupy Agora w zestawieniu Top Marka 2023

Gazeta.pl, „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Radio ZET, Radio TOK FM, Wydawnictwo Agora oraz Pasibus znalazły się wśród 500 najsilniejszych medialnie marek w Polsce według rankingu Top Marka 2023, czyli największego badania marek w polskich mediach. Gazeta.pl znalazła się w pierwszej 10. całego zestawienia, „Gazeta Wyborcza” jest liderem w kategorii Prasa, a Radio ZET zajmuje pierwsze miejsce w kategorii Radio.

31.10.2023 | przeczytano: 343 razy
Kampanie profrekwencyjne: czy to kobiety zdecydują?

Temat wagi głosu kobiet w zbliżających się wyborach coraz częściej pojawia się w debacie publicznej. Zwłaszcza w obliczu licznych kampanii profrekwencyjnych, które mają na celu zachęcić Polki do udziału w wyborach. Czy kobiety przekonały się, że ich głos ma znaczenie i może wpłynąć na obraz polskiej polityki?

12.10.2023 | przeczytano: 309 razy
Debata wyborcza w TVP. Ponad 160 tys. wzmianek w mediach społecznościowych

W poniedziałek wieczorem odbyła się debata wyborcza w TVP, w której wzięli udział przedstawiciele sześciu komitetów wyborczych zarejestrowanych w całym kraju. Spotkanie było bardzo dynamiczne, a pytania rozwinięte. PSMM Monitoring & More opublikował analizę medialności debaty, wskazując najczęściej wzmiankujące na ten temat redakcje oraz najbardziej zaangażowane społeczności.

11.10.2023 | przeczytano: 308 razy
Z ery dziennikarza w erę anonimowych twórców. Tak zmieniał się monitoring internetu

We wrześniu wyszukiwarka Google obchodziła swoje 25. urodziny. Kiedy ćwierć wieku temu użytkownicy stawiali swoje pierwsze kroki w sieci, pojawiła się potrzeba kontrolowania wzmianek o markach również w internecie. O tym, czy i jak monitoring mediów zmienił się na przestrzeni lat, opowiada Przemysław Palacz, członek zarządu w PSMM Monitoring & More.

09.10.2023 | przeczytano: 548 razy
Pandora Gate w mediach: blisko 80 tys. publikacji w 3 dni

Sylwester Wardęga wstrząsnął polskim YouTubem. Wszystko za sprawą publikacji filmu będącego wynikiem śledztwa w sprawie niewłaściwych zachowań internetowych twórców wobec niepełnoletnich. Film bije rekordy popularności. Jak podaje PSMM Monitoring & More w zaledwie 3 dni na temat akcji pojawiło się 76 552 publikacji, z czego 2 874 w mediach tradycyjnych i 73 678 w mediach społecznościowych.

07.10.2023 | przeczytano: 840 razy
5 tys. publikacji o parlamentarzystach dziennie. Podsumowanie badania Kompas Polityczny

Szósta – podsumowująca część badania „Kompas Polityczny” wskazuje, że zainteresowanie mediów skupione jest wokół dwóch ugrupowań – Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. Ma to znaczący wpływ na percepcję pluralizmu w polskiej polityce. Jakie tematy cieszyły się największym zainteresowaniem mediów i którzy politycy opanowali sztukę wystąpień publicznych do perfekcji?

05.10.2023 | przeczytano: 466 razy
Znamy Jury konkursu Złote Spinacze 2023

Przewodniczącą Jury 21. edycji Złotych Spinaczy została Marta Jóźwiak, Dyrektorka ds. Komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Google. Przewodniczącymi poszczególnych grup jurorskich są: Aleksandra Chalimoniuk (OTCF), Anita Ryng (IKEA Retail), Alicja Wysocka-Świtała (Clue PR), Maciej Lasoń (Unilever), Arkadiusz Mierzwa (Jeronimo Martins Polska) oraz Grzegorz Szczepański (Hill+Knowlton Strategies Poland).

21.08.2023 | przeczytano: 579 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 25)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764