logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TP Vision: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4

Polacy kochają telewizję. Jest dla nich źródłem informacji i rozrywki, ale też… czują się dzięki niej mniej samotni. Pandemia tylko nieznacznie zmieniła nasze przyzwyczajenia dotyczące oglądania telewizji. Przy zakupie nowego telewizora kierujemy się przede wszystkim jego ceną, jakością obrazu i dźwięku oraz wielkością ekranu - wynika z badania przeprowadzonego dla TP Vision, właściciela marki Philips TV & Sound przez PanelWizard Direct.

10.05.2022 | przeczytano: 281 razy

TP Vision, właściciel marki Philips TV & Sound, ogłosił odnowienie strategicznego partnerstwa z legendarnym miejscem produkcji muzycznej, Abbey Road Studios, w którym nagrywali m.in. The Beatles. Odnowienie zawartej w 2018 roku umowy powoduje, że Philips TV pozostaje nie tylko oficjalnym partnerem, ale także sponsorem nowego międzynarodowego konkursu Abbey Road Studios Music Photography Awards.

21.02.2022 | przeczytano: 326 razy
Światowy Dzień Telewizji. Polacy ją kochają.

W niedzielę, 21 listopada przypada Światowy Dzień Telewizji, ustanowiony 25 lat temu przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Dziś telewizja jest bez wątpienia symbolem kultury masowej, ma znaczący wpływ zarówno na nasze życie, jak i zachodzące w społeczeństwie zmiany. Wyniki badania przeprowadzonego na zlecenie TP Vision, właściciela marki Philips TV & Sound, wykazały, że korzystając z odbiorników wciąż jednak najczęściej sięgamy po tradycyjną telewizję, mimo że nowoczesne telewizory oferują dużo więcej możliwości. Czym kierujemy się kupując telewizor, co, z kim i kiedy najchętniej oglądamy?

22.11.2021 | przeczytano: 365 razy
Polacy oglądają telewizję w rodzinnym gronie

W najbliższą sobotę, 15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny. Polacy chętnie zasiadają przed telewizorem w rodzinnym gronie – wynika z badania przeprowadzonego dla TP Vision, do którego należy marka Philips TV & Sound. Choć dawniej uważano, że wspólny czas przed telewizorem nie sprzyja interakcji z najbliższymi, okazuje się, że programy telewizyjne czy oglądane na platformach streamingowych to popularny temat rozmów w gronie bliskich osób.

12.05.2021 | przeczytano: 366 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764