logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediaplus: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 68
Katarzyna Łukasiewicz dołącza do dentsu Polska

Do dentsu Polska dołączyła Katarzyna Łukasiewicz i objęła rolę Client Partnera. Łukasiewicz wzmocni zespół new bussinesowy na poziomie globalnej współpracy z klientami grupy, będzie odpowiedzialna za koordynację zespołów dedykowanych do międzynarodowych przetargów i wsparcie merytoryczne w procesie tworzenia ofert przetargowych. Będzie raportować bezpośrednio do Nicolette Senye, Media Practice Lead w dentsu Polska. Przez ostatnie 14 lat związana była z Value Media oraz agencją Mediaplus Warsaw, w której odpowiadała za budowanie od podstaw marki Mediaplus na polskim rynku.

04.07.2024 | Personalia | przeczytano: 533 razy
Mediaplus z obsługą marki Kikkoman

Mediaplus International rozpoczął współpracę z marką Kikkoman, producentem japońskich sosów sojowych, która obejmuje strategię, planowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii TV na dziewięciu rynkach: w Polsce, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii i Austrii. Za działania mediowe w Polsce będzie odpowiadała należąca do Group One agencja mediowa Mediaplus Warsaw.

02.07.2024 | Z rynku | przeczytano: 372 razy
Stada klientem Labcon

Agencja Labcon rozpoczęła współpracę z niemieckim koncernem farmaceutycznym Stada. Agencja należąca do Group One będzie odpowiedzialna za działania z zakresu advocacy, takie jak koordynacja kampanii z udziałem Influencerów czy testowania konsumenckie (Rating & Reviews) dla marki. Działania prowadzone są w modelu House of Communication we współpracy z agencją mediową Mediaplus oraz spółką MarTech & e-commerce connected Salestube.

27.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 346 razy
Sukces Grupy Serviceplan na Cannes Lions 2024

Podczas tegorocznej edycji Cannes Lions Mediaplus International został uznany za trzecią najlepszą Sieciową Agencję Mediową na świecie. Ponadto Grupa Serviceplan znalazła się w TOP3 najlepszych niezależnych agencji sieciowych. Na ten wynik złożyło się zdobycie 3 złotych, 3 srebrnych i 8 brązowych lwów, w najważniejszym międzynarodowym konkursie kreatywnym.

25.06.2024 | Konkursy | przeczytano: 538 razy
Maciej Miszczuk awansował w Mediaplus

Maciej Miszczuk awansował w strukturach agencji mediowej Mediaplus (Group One) na stanowisko Business Directora. W nowej roli łączy obowiązki partnera biznesowego klientów agencji oraz zarządzanie zespołami klienckimi m.in. C&A, grupy De’Longhi, Abbott oraz E.ON.

05.06.2024 | Personalia | przeczytano: 440 razy
Mediaplus i Unmute z kampanią łumaczoną na Polski Język Migowy

Agencja mediowa Mediaplus oraz agencja marketingu inkluzywnego UNMUTE rozpoczęły dla C&A, jednego z największych europejskich sklepów odzieżowych, działania z zakresu dostępności komunikacji dla osób z niepełnosprawnościami (OzN).  Efektem współpracy jest pierwsza w polskiej branży fashion inkluzywna kampania mediowa  — spot reklamowy marki C&A przetłumaczony na Polski Język Migowy można zobaczyć w TV, a wkrótce także na kanałach VOD.

23.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 334 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Mediaplus: wirtualna influencerka w kampanii elektrycznych BMW

Agencja Mediaplus (Group One), która koordynuje wszystkie działania mediowe w digitalu Grupy BMW w regionie CS oraz zespoły kompetencyjne w tym obszarze, prowadzi komunikację nowego w pełni elektrycznego modelu BMW iX2 oraz nowej wersji BMW X2. W działaniach reklamowych wykorzystana została wirtualna influencerka — Lil Miquela. Premierowa kampania w digitalu realizowana jest w modelu House of Communication we współpracy z agencjami Change Serviceplan, Plan.net TechNest oraz Salestube.  Za przygotowanie materiałów do kampanii odpowiedzialna jest agencja Media.Monks, za działania operacyjne agencja Serviceplan, a za kampanię offline agencja iProspect. 

22.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 504 razy (komentarzy: 3)
Stada zmienia OMD na Mediaplus

Mediaplus wygrał przetarg na kompleksową obsługę mediową Stada w Polsce. Należąca do Group One agencja mediowa, która była partnerem w obszarze mediów Stada w latach 2020-2021 przed ich centralizacją w regionie EMEA, będzie ponownie odpowiadać za strategię, planowanie i zakup mediów 360 dla marek Klienta. Działania w obszarze digital prowadzone będą w modelu House of Communication we współpracy z Salestube.

21.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 436 razy
Mediaplus i Salestube z wiosenną kampanią dla De`Longhi

Agencja mediowa Mediaplus (Group One), która odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów dla grupy De’Longhi na polskim rynku, z początkiem marca wystartowała z kampanią “Perfetto 2.0”, która jest kontynuacją platformy komunikacyjnej z udziałem ambasadora marki Brada Pitta. Działania reklamowe ekspresów do kawy marki De’Longhi prowadzone są w telewizji i digitalu. Kampania mediowa online realizowana jest przez agencję Mediaplus we współpracy z spółką Salestube (Group One).

19.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 433 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Martyna Rogozińska dołączyła do agencji Mediaplus

Martyna Rogozińska objęła stanowisko Head of Business w agencji mediowej Mediaplus (Group One). W nowej roli łączy obowiązki Business Excellence and Development Leada oraz People Managera stojąc na czele zespołu managerów kierujących zespołami klienckimi. Do jej zadań będzie należało także wzmocnienie kompetencji strategicznych agencji i zespołu.

07.03.2024 | Personalia | przeczytano: 544 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 68)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764