logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OOH: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1411
Kampania #Beatplasticpollution na nośnikach Screen Network i AMS

AMS i Screen Network łączą siły i realizują wspólnie z organizacją UNEP/GRID-Warszawa wyjątkową interaktywną kampanię społeczną dotyczącą problemu mikroplastiku w środowisku, w tym również w kroplach deszczu, w ramach akcji pod hasłem #BeatPlasticPollution z okazji 50. Światowego Dnia Środowiska.

05.06.2023 | przeczytano: 138 razy
Bakalland kontynuuje komunikację pod hasłem „Jesz, co dobre”

Marka Bakalland w nowej odsłonie prowadzi od połowy marca wielokanałową komunikację marketingową 360˚ pod hasłem „JESZ, co dobre”. Działania obejmują m.in. reklamę w TV, influencer i digital marketing, akcje in-store oraz OOH/DOOH. Outdoorowa część kampanii właśnie nabrała rozpędu. Ważnym punktem kampanii są działania w przestrzeni miejskiej i galeriach handlowych. 24 kwietnia odsłonięty został mural o powierzchni ponad 175 m2, umiejscowiony w jednym z kluczowych punktów przesiadkowych stolicy – przy stacji Metro Politechnika.

02.06.2023 | przeczytano: 291 razy
„Z automatu szybciej, łatwiej, fajniej” – kampania Żabki Nano

Żabka Nano, czyli największa sieć sklepów autonomicznych w Europie, wystartowała z nową kampanią wizerunkową pod hasłem „Z automatu szybciej, łatwiej, fajniej”. Jej celem jest podkreślenie benefitów, które daje klientom Żabka Nano, tj. dostępne 24/7, szybkie i wygodne zakupy bez kas i gotówki. Kampanii towarzyszy akcja promocyjna, w trakcie trwania której, czyli od 1 do 30 czerwca br., kupując dowolną przekąskę marki HAPS, klient dostaje rabat 30% na pierwsze i każde kolejne zakupy.

02.06.2023 | przeczytano: 309 razy

Rockstar przechodzi do kolejnego etapu swojej ewolucji - globalnej premiery nowej platformy „Press Play". W tym roku nowe pozycjonowanie marki zostanie zaprezentowane poprzez energetyczną muzykę w trakcie koncertu w aplikacji Spotify.

02.06.2023 | przeczytano: 143 razy
Aplan Media zrealizuje kampanię dla Województwa Śląskiego

Agencja APLAN MEDIA wygrała przetarg Województwa Śląskiego na zaprojektowanie i przeprowadzenie obszernej kampanii na temat poprawy jakości powietrza w ramach projektu „Śląskie. Przywracamy błękit. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego”.

01.06.2023 | przeczytano: 192 razy
Ruszyła nowa odsłona kampanii marki Snickers

Wystartowała kolejna odsłona ogólnopolskiej kampanii, w ramach której marka Snickers adresuje momenty spędzane poza domem, podczas przemieszczania się. W wiosenno-letniej edycji działań, marka zamierza towarzyszyć konsumentom na każdym kroku – na dworcach kolejowych, w tramwajach czy galeriach handlowych, ale też w drodze do pracy – gdziekolwiek spędzają swój czas.

30.05.2023 | przeczytano: 282 razy
Platige Image prezentuje showreel z najnowszymi reklamami

Kultowy spot dla marki Żubr, pierwsza w Polsce reklama 3D DOOH z Żabsonem, Conor McGregor w kampanii realizowanej dla XTB i nagradzana animacja promująca turystykę w Australii, to tylko wybrane produkcje Platige Image, które zobaczymy w najnowszym commercial showreelu.

30.05.2023 | przeczytano: 261 razy

43 000 postów na LinkedIn, 18 000 komentarzy, 20 milionów organicznych wyświetleń postów na całym świecie - wystartowała employer brandingowa kampania Grupy BNP Paribas #UnexpectedJobs. W akcję zaangażował się już co czwarty pracownik Grupy na świecie – w tym także Przemek Gdański, prezes banku w Polsce, który został Chief Empowerment Officerem. Kampania ma na celu przybliżyć charakter pracy w banku w Polsce i Grupie BNP Paribas, jej pozytywny wpływ na gospodarkę, Klientów i społeczeństwo. Projekt będzie wspierany także szeroko zasięgową kampanią reklamową.

29.05.2023 | przeczytano: 203 razy
„Oszczędzaj na zakupach, nie na pupilu” – kampania 360° Maxi Zoo

Wzrost inflacji często zmusza nas do uważnego śledzenia cen i dokładnego analizowania wydatków. Ten trend ma również wpływ na opiekunów zwierząt, którzy starają się znaleźć odpowiednie produkty dla swoich pupili. Niemniej jednak, zdrowie i komfort naszych zwierząt nie powinny być pozostawione na drugim planie. W obliczu rosnących kosztów, warto poszukiwać sprytnych rozwiązań, które pomogą nam oszczędzać, nie rezygnując z jakości. Maxi Zoo w nowej kampanii 360° „Oszczędzaj na zakupach, nie na pupilu” doradza, jak kupować taniej, nie tracąc na jakości.

25.05.2023 | przeczytano: 330 razy
„Daj sobie czas” - Paypo z muralem promującym najnowszą kampanię wizerunkową

PayPo – polski operator BNPL (buy now, pay later) – przedstawia kampanię „Daj sobie czas”, w której zachęca do przemyślanych zakupów z wykorzystaniem płatności odroczonych. Mural promujący akcję można podziwiać już w okolicach Mostu Poniatowskiego w Warszawie.

25.05.2023 | przeczytano: 211 razy
1 2 3
Strona 1/142 (artykułów: 1411)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764