logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sun Chemical na konferencji Advanced Functional & Industrial Printing 2019

  PR 27.02.2019, przeczytano 375 razy

Sun Chemical znajdzie się wśród uczestników i wystawców organizowanej przez stowarzyszenie ESMA konferencji Advanced Functional & Industrial Printing (AFIP) 2019, odbywającej się w dniach 27-28 marca br. w hotelu Radisson Blu Scandinavia w Düsseldorfie. Podczas dwudniowego wydarzenia firma zaprezentuje farby, atramenty i lakiery do zastosowań funkcjonalnych i przemysłowych z użyciem technologii cyfrowej oraz sitodrukowej.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sun-chemical-na-konferencji-advanced-functional-and-industrial-printing-2019,381420,artykul.html

Na stoisku Sun Chemical promowanych będzie kilka serii produktowych, dedykowanych tego typu aplikacjom. Pierwsza z nich to SunHytek – rodzina farb o recepturze dostosowanej do licznych zastosowań funkcjonalnych i przemysłowych. Są one wykorzystywane m.in. przy nanoszeniu grafiki na przełączniki membranowe, w elementach wyposażenia samochodów (np. desek rozdzielczych), przy produkcji paneli oraz do znakowania z wysoką jakością. W jej skład wchodzą dedykowane branży motoryzacyjnej farby odporne na wysoką temperaturę i wilgotność, w przypadku których równie istotne są wytrzymałość i atrakcyjność wizualna.

SunTronic z kolei to zestaw zaawansowanych farb, znajdujących zastosowanie w elektronice drukowanej (np. przy dekorowaniu anten czy przewodników). Jak zapewnia producent, oferują one wysoki poziom przewodności i drukowności. W połączeniu z tradycyjną grafiką i cyfrowym drukiem inkjetowym zwiększają też funkcjonalność różnych produktów przemysłowych.

Na stoisku promowane będą również najnowsze osiągnięcia technologiczne SunJet – oddziału Sun Chemical zajmującego się rozwiązaniami, bazującymi na technice inkjetowej. Z myślą o uczestnikach konferencji AFIP zaprezentuje on przełomowe – jak zapewnia – receptury atramentów i technologie cyfrowe, stworzone z myślą o druku funkcjonalnym i przemysłowym. SunJet przedstawi też efekty projektów zrealizowanych – wspólnie z partnerami OEM, integratorami systemowymi oraz producentami głowic drukujących – z myślą o obecnych i przyszłych aplikacjach, znajdujących zastosowanie w różnych segmentach rynkowych.

Na stoisku firmowym przez cały czas trwania konferencji będą obecni przedstawiciele Sun Chemical i SunJet, gotowi do spotkań i dyskusji na temat wszelkiego rodzaju zagadnień technologicznych i rozwiązań, prezentowanych podczas marcowego wydarzenia.

Źródło: Sun Chemical Sp. z o.o.

www.sunchemical.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mark Andy wprowadza linię cyfrowych maszyn hybrydowych Digital Pro
Firma Mark Andy poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty Digital Pro – nowej cyfrowej maszyny drukującej, bazującej na technologii tonerowej. Urządzenia z tej serii oferują prędkość 23,4 m/min. niezależnie od stosowanego podłoża i przynoszą użytkownikom – jak podkreśla producent – niski koszt jednostkowy wydruku. Tym samym Mark Andy chce skłonić kolejne...
Tegoroczne spotkanie europejskich użytkowników rozwiązań marki Kodak, zrzeszonych w organizacji Graphic Users Association (GUA) odbędzie się w Berlinie w dniach 29-31 października. Stanie się ono okazją do świętowania przez firmę 20-lecia rynkowej obecności systemu Kodak Prinergy – jej sztandarowego rozwiązania workflow, automatyzującego procesy w obszarze cyfrowego prepressu,...
Warsztaty Cyfrowe Heidelberg Polska
Kontynuując tradycję dotychczasowych Cyfrowych Dni Otwartych, które Heidelberg Polska organizuje od kilku lat dla swoich klientów, w dniu 27 sierpnia br. w Warszawie, korzystając z okresu wakacyjnego firma organizuje wyjątkowe spotkanie pod nazwą „Troubleshooting. Warsztaty Cyfrowe”.
Pierwsza europejska instalacja Ricoh Pro VC60000
Austriacki Dataform Media jest pierwszą europejską firmą, która zdecydowała się na zakup systemu produkcyjnego na papier ciągły Ricoh Pro VC60000 pracujący z atramentami o rozszerzonym gamucie barwnym.  
Foliarka Matrix w lubelskiej drukarni DMK Studio
DMK STUDIO to lubelska drukarnią cyfrową świadczącą usługi druku cyfrowego w szerokim zakresie. Produkty wytwarzane w drukarnii to m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, broszury, zaproszenia, teczki, kalendarze itp , jak również wydruki wielkoformatowe.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764