logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Światło w filmie - podstawy - Fomei Live 20.05. 19:00

  PR 15.05.2020, przeczytano 307 razy
ilustracja

Zapraszamy na warsztaty LIVE! z podstaw oświetlenia w filmie i video.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/swiatlo-w-filmie---podstawy---fomei-live-20.05.-19%3A00,387040,artykul.html

Podczas tego webinarium pokażemy jak wykorzystać różne rodzaje lamp światła ciągłego na przykładzie oświetlenia wywiadu. Użyjemy ulubionych przez kino lamp z soczewką Fresnela, telewizyjnych paneli LED oraz znanych fotografom lamp z mocowaniem bowens i softboxami.

Pokażemy Wam różnicę między rysunkiem ostrym i miękkim, zobaczymy czemu większość gotowych zestawów światła do wywiadów składa się z trzech jednostek. Poznamy co to jest światło główne (rysunek), wypełniające, kontra, kicker...

Warsztaty poprowadzi Michał Przybylski

Specjalista od oświetlenia filmowego w firmie Medikon Polska. Absolwent Warszawskiej Szkoły Fotografii. Operator kamery, montażysta, ale także fotograf. Pracował przy produkcji filmów dla dużych agencji PR, fundacji, agencji kreatywnych oraz przy realizacji obrazu live do internetu. Obecnie w Medikonie zajmuje się wsparciem technicznym i merytorycznym oraz szkoleniami i prezentacjami w zakresie oświetlenia filmowego. Po pracy wraca do głównego hobby - fotografii.

Źródło: MEDIKON POLSKA Sp. z o.o.

www.medikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sterowiec Goodyear Blimp wraca do Europy
Kultowy symbol powraca. Po raz pierwszy od prawie dekady legendarny sterowiec Goodyear Blimp pojawi się nad Europą. Powrót sterowca jest najnowszą z serii działań wspierających biznes Goodyear na Starym Kontynencie. Wsparcie to obejmuje m.in. odświeżoną w ciągu ostatnich 18 miesięcy, wielokrotnie nagradzaną, europejską ofertę produktową, wprowadzenie możliwości...
Szczera reklama czyli marketing w czasie pandemii
Pandemia postawiła firmy przed nie lada wyzwaniem. Z powodu obowiązujących obostrzeń dotyczących podróżowania, konieczności zachowania dystansu społecznego oraz odwołania wielu wydarzeń zdobywanie nowych partnerów biznesowych jest teraz trudniejsze niż kiedykolwiek.
Fjällräven startuje z wirtualnymi trekkingami Fjällräven Classic TV
Z początkiem lata Fjällräven uruchamia Fjällräven Classic TV. Inicjatywa jest odpowiedzią marki na obecną sytuację na świecie i daje możliwość doświadczenia trekkingów z serii Classic za pomocą streamingu on-line. Fjällräven Classic TV przeniesie widzów z całego świata do miejsc, w których odbywają cieszące się ogromnym...
Niespokojne czasy sprawiły, że wiele firm stara się dostosować ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Ultima Displays Polska nie pozostaje w tyle. Firma znalazła nowe zastosowania swoich standardowych produktów, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej.
25 tysięcy dla Rak'n'Roll Music - Donguralesko dziękuje teledyskiem
DonGURALesko wraz z Fundacją Rak’n’Roll przedstawiają „Wschód”, utwór i teledysk, które powstały w podziękowaniu za wpłaty fanów muzyka dla pacjentów onkologicznych. Zbiórka rapera osiągnęła 250% założonego celu – do podopiecznych Fundacji trafi ponad 25 000 zł.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764