logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

3M rozpoczął kampanię marketingową dla Scotch-Brite

  PR 24.11.2006, przeczytano 2939 razy
ilustracjastrzałka

Na jesieni rozpoczęła się kampania promocyjna produktów do czyszczenia marki Scotch-Brite, należącej do koncernu 3M. W każdy weekend, do końca listopada w sieciach handlowych Carrefour, Real i Makro prowadzone są specjalne pokazy produktowe, w ramach których mężczyźni demonstrują paniom najlepsze sposoby czyszczenia różnych powierzchni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/3m-rozpoczal-kampanie-marketingowa-dla-scotch-brite,4794,artykul.html

Firma 3M zorganizowała akcje promocyjne w hipermarketach na terenie całej Polski. Podczas pokazów produktowych przeszkoleni mężczyźni demonstrują paniom m.in. czym najlepiej polerować lustro, jakich czyścików używać do delikatnych powierzchni teflonowych i na czym polega „magiczna gąbka”. Ta forma promocji pozwala zainteresować kobiety produktami Scotch Brite i w bezpośredni sposób zaprezentować ich wyjątkowe właściwości. Uwagę klientów dodatkowo przyciągają spacerujące po sklepach osoby przebrane za gąbki komfort Scotch-Brite.

Wprowadzaniu produktów Scotch-Brite towarzyszy także kampania reklamowa typu outdoor. Od września do grudnia 2006 r. w 11 największych miastach Polski można zobaczyć oklejone na jaskrawozielony kolor tramwaje ze zdjęciami produktów Scotch-Brite. Natomiast na fasadzie biurowca 3M w Nadarzynie k. Warszawy, w ramach kampanii zawisła wielkoformatowa reklama poświęcona marce

Wszystkie działania promocyjno-reklamowe łączy motyw śladu po przetarciu czyścikiem Komfort w kształcie litery „S”. – Celem kampanii jest dotarcie do konsumentów z informacją o nowej na polskim rynku marce produktów do czyszczenia. Zintegrowane działania komunikacyjne obejmują m.in. public ralations, outdoor, reklamę telewizyjną oraz marketing szeptany. Chodzi nam przede wszystkim o wzbudzenie zainteresowania nową marką – powiedział Piotr Skaldawski, dyrektor sektora produktów konsumenckich 3M Poland.

Źródło: 3M Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: druk żywiczny bez tajemnic
API.PL zaprasza do udziału w prezentacjach najnowszego plotera EPSON SureColor SC-R5010. Zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju biznesu, jakie daje ekologiczny druk żywiczny.
Plej partnerem akcji #Razemnampodrodze
W związku ze 150. urodzinami Continental marka przypomina o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i zachęca do wspólnego pomagania poszkodowanym w wypadkach drogowych - podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wprowadza, w porozumieniu z funduszem AEW, rozwiązania z zakresu marketingu interaktywnego promującego ofertę najemców Galerii Klif Gdynia oraz Domu Mody Klif Warszawa. To kolejny krok w łączeniu narzędzi marketingowych w ramach trendu Online2Offline, który skupia się m.in. na podnoszeniu współczynnika...
W drugiej edycji konkursu Global Agency of the Year, magazyn "Campaign" przyznał działającej w 85 miastach na świecie agencji VMLY&R tytuł "Best of the Best: Creative Network”.
Najnowsze narzędzia w ramach aplikacji Amway Xperience już dostępne
Amway Most Loved Recommender to najnowsze narzędzie w ramach aplikacji. Content do aplikacji Amway Xperience tworzy zespół Opus B.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764