logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

4 czerwca dzienniki regionalne Polska Press ze specjalnymi okładkami

  PR 07.06.2019, przeczytano 277 razy
ilustracjastrzałka

4 czerwca br. z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, dzienniki regionalne wydawane przez Polska Press ukazują się ze specjalnymi okładkami przygotowanymi przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego PPG.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/4-czerwca-dzienniki-regionalne-polska-press-ze-specjalnymi-okladkami,382808,artykul.html

4 czerwca br. z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, dzienniki regionalne wydawane przez Polska Press ukazują się ze specjalnymi okładkami przygotowanymi przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego PPG. Tego dnia zmienione będą również winiety gazet. Polska Times i naszemiasto.pl ze specjalną okładką ukazały się 3 czerwca.

W dziennikach ukażą się teksty związane z pierwszymi wolnymi wyborami, rozmowy wspomnieniowe, np. z Lechem Wałęsą, galerie zdjęć. Specjalne materiały zostaną zamieszczone w serwisach internetowych. Opublikowana zostanie m.in. internetowa księga 30-lecia, gdzie internauci będą mogli wpisywać swoje wspomnienia, wrażenia, odpowiadać na pytanie: Co najmocniej utkwiło ci w pamięci z dnia głosowania. Potem te wspomnienia wydrukujemy i przekażemy do Europejskiego Centrum Solidarności. Ponadto w serwisach pojawią się rozmowy wideo z bohaterami czerwca 89 oraz galerie zdjęć.

Źródło: Polska Press

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kino Polska zaprasza na Długi weekend na legalu. W dniach 11-13 czerwca br. stacja zaprezentuje widzom takie hity polskiej kinematografii, jak Ogniem i mieczem, Pitbull i Uwikłanie, a połowę przychodów z reklam wyemitowanych przy tych filmach przekaże Fundacji Legalna Kultura.
Od 1 czerwca program Małgorzaty Ohme #zostajęwdomu z Onet zmienia tytuł, tematykę i częstotliwość. #Latowdomu z Onet – będzie emitowany trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 12.30 na żywo w Onecie oraz na Facebooku. W letniej odsłonie programu prowadząca Małgorzata Ohme wraz z gośćmi podpowie, jak spędzić letni czas zachowując dobry humor i jak...
„Karmię piersią, naturalnie!” – nowa akcja edukacyjna M jak mama
Startuje kampania edukacyjna „Karmię piersią, naturalnie!”, mająca na celu propagowanie karmienia piersią wśród młodych mam i kobiet w ciąży, a także wspieranie karmiących mam.
W piątek 29 maja 2020 r.  wraca „Ligowy weekend”, popularny wśród kibiców dodatek do „Przeglądu Sportowego”.
Wirtualna gala 5. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”
Zespół „Wysokich Obcasów” zaprasza na wyjątkową galę plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”, która w tym roku odbędzie się wirtualnie, w nowoczesnym, multimedialnym studiu we wtorek, 2 czerwca. Podczas wydarzenia, transmitowanego na żywo na Facebooku, widzowie poznają wybór jury i czytelników oraz dowiedzą się...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764