logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

4 czerwca dzienniki regionalne Polska Press ze specjalnymi okładkami

  PR 07.06.2019, przeczytano 188 razy
ilustracjastrzałka

4 czerwca br. z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, dzienniki regionalne wydawane przez Polska Press ukazują się ze specjalnymi okładkami przygotowanymi przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego PPG.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/4-czerwca-dzienniki-regionalne-polska-press-ze-specjalnymi-okladkami,382808,artykul.html

4 czerwca br. z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich, dzienniki regionalne wydawane przez Polska Press ukazują się ze specjalnymi okładkami przygotowanymi przez Tomasza Bocheńskiego, dyrektora artystycznego PPG. Tego dnia zmienione będą również winiety gazet. Polska Times i naszemiasto.pl ze specjalną okładką ukazały się 3 czerwca.

W dziennikach ukażą się teksty związane z pierwszymi wolnymi wyborami, rozmowy wspomnieniowe, np. z Lechem Wałęsą, galerie zdjęć. Specjalne materiały zostaną zamieszczone w serwisach internetowych. Opublikowana zostanie m.in. internetowa księga 30-lecia, gdzie internauci będą mogli wpisywać swoje wspomnienia, wrażenia, odpowiadać na pytanie: Co najmocniej utkwiło ci w pamięci z dnia głosowania. Potem te wspomnienia wydrukujemy i przekażemy do Europejskiego Centrum Solidarności. Ponadto w serwisach pojawią się rozmowy wideo z bohaterami czerwca 89 oraz galerie zdjęć.

Źródło: Polska Press

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kohe nawiązało współpracę z Fundacją Dziedzictwa Kulturowego
Fundacja Dziedzictwa Kulturowego uruchomiła nowa stronę internetową. Projekt i wdrożenie serwisu powierzono Studio Kohe, które zostało wybrane w procesie przeglądu portfolio i weryfikacji przedstawionych ofert.
Prezes Radia Kolor: Wszystkie stacje prywatne są przeciwne cyfryzacji
– Cyfryzacja radiofonii w systemie DAB+ jest procesem nie do zatrzymania, mimo że większość dużych rozgłośni jest jej przeciwna – mówi Alina Strześniewska, prezes Radia Kolor. Dodaje, że w tej chwili są na próbnych emisjach we Wrocławiu i w Gdańsku, a już w przyszłym tygodniu będą składać wniosek na Warszawę. O planach...
„Miesiąc z rekinami
Od premiery „Szczęk” Stevena Spielberga, spiczasta płetwa tnąca fale wywołuje dreszcz emocji, nawet widziana wyłącznie na ekranie telewizora. Rekiny wywołują strach i ogromną ciekawość. Te emocje wzbudzi też „Miesiąc z rekinami” na National Geographic Wild.
GroupM rozwija system programatycznego zakupu mediów cyfrowych. CoPilot jest pierwszym narzędziem w ofercie grupy, które na taką skalę wykorzystuje uczenie maszynowe i algorytmy sztucznej inteligencji.
Wyniki badania Gemius/PBI za maj 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764