logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Brandingowa Tango na Międzynarodowych Targach w Dubaju

  PR 28.02.2020, przeczytano 357 razy
ilustracjastrzałka

W tym tygodniu Tango podbijało Dubaj. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w projektach dla branży spożywczej, dlatego nie mogło nas zabraknąć na największych na świecie Targach Żywności Gulfood 2020 w Dubaju.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-brandingowa-tango-na-miedzynarodowych-targach-w-dubaju,385875,artykul.html

16-20 lutego 2020 r. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Dubaju rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Gulfood, jedno z największych wydarzeń branży spożywczej na świecie. W czterodniowej imprezie uczestniczyły międzynarodowe marki, które zaprezentowały najnowsze produkty oraz usługi z zakresu żywności i napojów. Odwiedzający mogli spotkać się z przedstawicielami firm i dostawcami z całego swiata, spróbować nowej żywności, a także poznać najnowsze trendy kulinarne.

ilustracjastrzałka

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej Agencji Brandingowej Tango, która specjalizuje się w wykonywaniu projektów opakowań oraz fotografii produktowej, ze szczególnym naciskiem na sektor spożywczy. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie projektowania opakowań, namingu, identyfikacji wizualnej, a także e-marketingu własnie.

Podczas tegorocznej edycji Gulfood 2020 edycji mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi trendami branży FMCG, innowacyjnymi rozwiązaniami w sektorze żywności i napojów, wyposażenia gastronomicznego, hotelowego, a także branży restauracyjnej od ponad 4000 wystawców z całego świata.

ilustracjastrzałka

W tym roku, myślą przewodnią 25. Targów Gulfood w Dubaju było hasło „Re -Thinking Food”, czyli zrównoważone podejście do codziennej diety oraz zminimalizowanie odpadów przy produkcji żywności, jak również biodegradowalne opakowania, które wpisują się w coraz popularniejszą idee „zero waste”.

ilustracjastrzałka

Źródło: Agencja Brandingowa Tango

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Tylko w Igepa – ploter Flora LED UV R-18
FLORA LED UV R-18 to jedno z najnowszych urządzeń do druku LED UV tej marki, premiera roku 2020. Dostępna wyłącznie w ofercie Igepa Polska.
Agencja digital EB Lovejob dla Umicore
Agencja digital employer branding LoveJob powiększa grono klientów z obszaru budowania wizerunku firmy jako pożądanego pracodawcy. Agencja rozpoczęła współpracę z firmą Umicore w zakresie tworzenia i wprowadzania w życie strategii employer branding w Polsce. LoveJob odpowiada za koncepcję i całościową realizację działań zaplanowanych w tym obszarze w Polsce.
PR Hub poprowadzi jubileuszową edycję programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”
Agencja PR Hub wygrała przetarg na realizację działań jubileuszowej edycji programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. W ramach 10. edycji kampanii realizowane będą działania komunikacyjne – m.in. w radiu i telewizji, media relations oraz aktywności z obszaru influencer i event marketingu.
W walce z koronawirusem: zestawy drukująco-tnące do produkcji naklejek ostrzegawczych
Na całym świecie, jak i w naszym kraju wzrosło zapotrzebowanie na oznakowanie graficzne sklepów, środków transportu publicznego informujące o zachowaniu odległości między osobami, ograniczeniach w dostępie do miejsc publicznych, itd. Tego typu wydruki najczęściej realizuje się na ploterach drukujących oraz tnących, np. Mutoh i Summa.
Eko media w ofercie Api.pl
API.PL wprowadza do oferty ekologiczne media i podłoża do druku. Eko media są produkowane na bazie surowców mniej szkodliwych dla środowiska niż powszechnie stosowane PVC, a parametrami nie ustępują standardowym materiałom i mogą być ich stuprocentowymi zamiennikami. Niejednokrotnie dają nawet szersze możliwości zastosowania i pozwalają na uzyskanie prac lepszej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764